Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie co robić z relingami ? Zostawić te chromy do kontrastu ? Czy lepiej by pasowały czarne ? 

Koszt to jakieś 100 za czarne relingi i kolejna 100 na uszczelki, także trochę po kieszeni...  

A CLH świeci tak, coś tam widać :P  Ale w nocy nie potrafię ani tego nakręcić ani cyknąć fotki, bo nic nie widać :P 

Z tyłu rejestracja, po boku blendy lusterek i od przodu halo ?

DSC_0518.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden z najlepszych wątków na forum, (najlepszy to chyba tego kolegi co teraz jeździ VW Phantomem) ?duży szacunek za ogrom pracy ? audi wygląda teraz mega, nawet podwójny wydech nie jest już potrzebny. Ten kolor jest całkiem ciekawy, niby granat trochę czarny. Też mam AVF a więc mogę coś tam podpatrzeć ? jeszcze raz graty fury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek1329 napisał:

Jeden z najlepszych wątków na forum, (najlepszy to chyba tego kolegi co teraz jeździ VW Phantomem) 

temat super - ale znajdz sobie temat : WRCLAGUNY, BARTSA, Młodego z drogi, DOMINA, WŁaDIEGO i NO MISTRZ SKROMNOŚCI - BIGMANA ? (KAROL :hi: )

 

 

SORRY za ot . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MARCIN607 napisał:

temat super - ale znajdz sobie temat : WRCLAGUNY, BARTSA, Młodego z drogi, DOMINA, WŁaDIEGO i NO MISTRZ SKROMNOŚCI - BIGMANA ? (KAROL :hi: )

SORRY za ot . 

Marcin... Ta uwaga zbędna myślę tu była... Co to miało niby wnieść do tematu ? Że auto jest gorsze od innych ? Przecież zdaje sobie z tego sprawę, że większość rzeczy została już na forum opisana, zrobiona itd... i że jest mnóstwo tematów ciekawych... i dużo ładniejszych aut :)

U mnie powoli do celu, nie jest to już nudna B6 z ulicy, jak się mijam z naprzeciwka z jakąś Audi to widać, że ktoś rzuca okiem :P Jest już OK, ale do innych pierwszoligowych z forum (ale znajdź sobie temat : WRCLAGUNY, BARTSA, Młodego z drogi, DOMINA, WŁaDIEGO i NO MISTRZ SKROMNOŚCI - BIGMANA) wiem, że mojej sporo brakuje...

Na tą listę dorzuciłbym jednak inne fury, którymi pałam zachwytem :)

Kolega @Bartek1329 chyba miał na myśli sposób w jaki pokazuje i opisuje prace, że zawsze staram się coś tam przekazać, podać nr części itp, itd... na PW mnóstwo chłopaków już prosiło o porady i wskazówki dzięki temu tematowi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko ze sa tez fajne galerie luzuj majty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

 

Kolega @Bartek1329 chyba miał na myśli sposób w jaki pokazuje i opisuje prace, że zawsze staram się coś tam przekazać, podać nr części itp, itd... na PW mnóstwo chłopaków już prosiło o porady i wskazówki dzięki temu tematowi...

 

I właśnie za takie podejście do tematu ja i pewnie wielu innych forumowiczów jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Powodzenia i wytrwałości przy realizacji nowych pomysłów. Oby dalej w temacie działo się tyle ile do tej pory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem progi w kolor za całe 55 zł z wysyłką :P Miałem nadzieję, że będą do założenia, ale są zmęczone kilometrami... gdzieniegdzie odprysł bezbarwny i raczej się jeszcze wstrzymam i pójdą do malowania... ten mój lakiernik i tak mówi, że woli jak coś już było malowane :P

IMG_20180523_101735.jpg

Do kompletu nowe śruby i kołki rozprężne. 

  • N90857301 - 30 szt
  • N90821401 - 30 szt

IMG_20180523_101229.jpg

No i wisienka na torcie do całego projektu zewnętrznego:

Obecne 17" pójdą na zimowe fele, będę chciał sprzedać też cały komplet zimowych stalówek... no i opony z tych 17. 

Wystawiłem na sprzedaż skuter, jak pójdzie to chyba zdecyduje się na te Ronale założyć Dębice Presto UHP 2... opinie dobre i mają rant ochronny :P

Trochę kombinowania, ale może wszystko się uda ^^ Jak nie to felgi wpadną dopiero na przyszły sezon ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam poluje na progi w kolorze :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, trepek napisał:

Sam poluje na progi w kolorze :P

Niestety ciężko o coś zadbanego w kolorze... ? jeszcze LZ5L to już w ogóle coś w kolorze to masakra... miał jeden na allegro wystawione, dzwonię, to mówi, że już dawno sprzedane a na aukcji wisi :P dopiero tu na forum kolega miał :) Także warto dać ogłoszenie w dziale kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie działasz , na tej feldze będzie za***iście się prezentować.??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kamil-vag napisał:

Niestety ciężko o coś zadbanego w kolorze... ? jeszcze LZ5L to już w ogóle coś w kolorze to masakra... miał jeden na allegro wystawione, dzwonię, to mówi, że już dawno sprzedane a na aukcji wisi :P dopiero tu na forum kolega miał :) Także warto dać ogłoszenie w dziale kupię. 

Szukam listw sline i ciezko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Wystawiłem na sprzedaż skuter, jak pójdzie to chyba zdecyduje się na te Ronale założyć Dębice Presto UHP 2... opinie dobre i mają rant ochronny :P

Rant ochronny to malo powiedziane, ja bym to nazwal wręcz kraterem ochronnym :D mam te opony i wiem co pisze :D jeśli chcesz poślę Ci więcej zdjęć, co do samej opony to jestem mega zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karol1981 napisał:

Pięknie działasz , na tej feldze będzie za***iście się prezentować.??

Mam nadzieję, że trochę właśnie zyska na wyglądzie,w sumie to Mati (Koj@k) mi podpowiedział, że to najlepsze rozwiązanie jeśli nie chce pchać się w gwinty :P

33 minuty temu, venom171 napisał:

Rant ochronny to malo powiedziane, ja bym to nazwal wręcz kraterem ochronnym :D mam te opony i wiem co pisze :D jeśli chcesz poślę Ci więcej zdjęć, co do samej opony to jestem mega zadowolony :)

Poka poka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna felga ? idziesz pełną parą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, kamil-vag napisał:

Poka poka 

Wklejam poglądowe zdjęcia "krateru ochronnego" z opon dębica presto uhp2, moim zdaniem to granica "dobrego smaku", z jednej strony mega ochrona dla felgi choć dla chcącego nic trudnego, z drugiej strony nie każdemu musi się to podobać lub przeszkadzać, ale ogólnie to felga ginie w tej oponie, wybór zostawiam Tobie, patrząc stosunek ceny do jakości to nawet bym się nie zastanawiał ;)

P.S.

Sorki za jakość zdjęć ustrzeliłem je na szybko

URL%5D

1ksL5qD.jpg

b318iz3.jpg

ACRMkhQ.jpg

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rancior jest ogromny haha, a jakie masz parametry tych opon ? 

No autem czasami jeździ i żona, więc dlatego szukam czegoś z rantem :P Ale jak coś będzie miało się zrysować to i rant nie pomoże :P Z tych tańszych opon właśnie ta się wydaje najlepsza w stosunku jakość/cena...

A tak na marginesie to opony w rozmiarze 225/40/18 są dziwnie tanie :P  W szoku byłem po szukaniu... Biorę jeszcze pod uwagę Nexen N'Fera SU1 - ale na tych już ten rant nie jest tak uwidoczniony... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

 Biorę jeszcze pod uwagę Nexen N'Fera SU1 - ale na tych już ten rant nie jest tak uwidoczniony... 

Nie widać ale jakaś ochrona tam jest. Poza tym według mnie za ta cenę te opony są dobre ;) mam je w 17” i dobrze trzymają na suchym jak i mokrym. Opony o mieszance średniej. Ani miękkie ani twarde ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert, markę trochę już znam na własnej skórze, siedzą na zimówkach, w A3 miałem też na 17 i było bardzo dobrze ;) tylko, że już droższe od Dębicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam mam te opony 225/40/18 i szczerze nie zauważyłem żeby ten rant ochronny tak wyglądał. Sam muszę się temu przyjrzeć i wrzucę foto podglądowe czy jest aż tak śmiesznie z tym.

 

P.S. Podaj cenę, bo widzę teraz są i tak 50% droższe niż kiedy je kupowałem :D

Edytowane przez Raamboo
xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

No rancior jest ogromny haha, a jakie masz parametry tych opon

No autem czasami 

225/40/18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...