Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na to wychodzi, że takie wygniecione. Sam się zdziwiłem. @misiek95 Ty jak zmieniałeś to też była taka różnica nowy/stary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

Na to wychodzi, że takie wygniecione. Sam się zdziwiłem. @misiek95 Ty jak zmieniałeś to też była taka różnica nowy/stary ?

Tak. Zawsze jak komuś wymieniam amortyzatory to polecam to wymienić, no ale dla niektórych jak nie stuka to dobre? Przy twardych zawieszeniach wymiana tych poduch robi ogromną różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje mi podziękować, że dałeś argumenty, dzięki którym kupiłem i te poduchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną robótke miałeś na popołudnie..  Daj znać jak się lata teraz :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś runda II

Z lewej strony elementy w zdecydowanie lepszym stanie:

IMG_20190412_112814.jpg

Do S-Line zawiechy ma być 85mm odbój, na początek myślałem, że kupiłem zły, ale to stary się tak wygniótł :P

Taka ciekawostka, ori amorki to Monroe z Belgi ;)

IMG_20190412_113107.jpg

No i kolejna kolumna na gotowo ;)

IMG_20190412_115501.jpg

Zrobiłem jazdę próbną, przez chwilę przy wyjeździe z podwórka coś tam poskrzypiała guma, ale wybrane kilka nierówności i cisza... 

Całkiem inaczej odczuwa się teraz dobicie na poprzecznej nierówności, dużo łagodniej to słychać, czyli jednak odboje i poduchy swoje zrobiły...

Po lewej zawiecha SKV bez zastrzeżeń... Nie rozumiem dlaczego ciągle leci ten ich prawy banan ? Wziąłem stary ori wahacz w ręke, kurde tam tuleje są za***iście sztywne, wkładki tłumiące bardzo sztywno siedzą... Myślę może nad jakimś przeszczepem, zrobić z 2 jeden...albo kupić banana z RTS-a czy już rzeczywiście Lema... 

Ale to dziwne, że leci ten jeden banan, w pierwszym wadliwym no to wiadomo, znany problem wysuwania się gumy z tulei metalowej, a teraz na tym niby poprawionym ręką mogę z lekką siła go odkształcać a wkladki latają jak chcą... ? Poszła kolejna reklamacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz teraz zadowolony z wysokości. Jak się wszystko uleży to się zrówna przód z tyłem B) 

Co to skv to rzeczywiście masz chyba wyjątkowego pecha, zaczynam się grubo zastanawiać czy to ładować do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również planuje taki mod i jestem ciekawy ile poszło w dół. Czekam z niecierpliwością na jakieś fotki i pomiary.

Edytowane przez zeflik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wyważarce. Jedno koło, które miałem na przodzie wyszło do doważenia, więc zaryzykuje chyba jeszcze raz z dystansami...

Potem skoczyłem na myjnię. Przetestowałem QD+ od RR Customs. Fajny produkt, bardzo łatwa aplikacja, chyba jeden z lepszych QD jakie miałem ;)

Zostało mi przygotować fele i wrzucić na auto...

No i czarny przodzik wcale tak źle nie wygląda jak myślałem, nawet mi lepiej podchodzi niż z chromem :P ale wiadomo są gusta i guściki...

IMG_20190413_151531.jpg

IMG_20190413_151538.jpg

IMG_20190413_151552.jpg

P.S nie porównujcie wysokości bo w bagażniku kpl 18", a trochę waży...

No i dwa szoty ryjka cyfrówką już na podwórku:

1.jpg

2.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawo się prezentuje. ?

Zapodaj jeszcze w kierunki z przodu OSRAM diadem Chrome to nie bedą takie pomarańczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawo się prezentuje. ?

Dzięki Paweł, a Ty kiedy zakładasz temat ze swoim ? ? ? Przecież masz naprawdę ładną sztukę, aż szkoda się nie pochwalić ! 

No żarówy już dawno miałem zmienić, ale ciągle coś innego i zapominam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te diademy miałem przez chwilę i wyglądają jak z odpustu :P 

kolorowo w tym kierunku się robi przez nie jak cholera, najlepiej wyglądają jak leżą schowane w garażu B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obiadku wytargałem fele, wymyłem, nawoskowałem, jutro polecą na auto. Postaram się zrobić foto jak ma się ten przód z talerzykami z B5...

IMG_20190414_144615.jpg

Wczoraj w robocie zrobiłem mały przeszczep, z ori wahacza przeprasowałem tuleję w skv, który miałem praktycznie nowy (ten co wylatywała guma z tulei), niby ori po 200k km, ale jeszcze całkiem sztywna ta tuleja ;)

IMG_20190414_144703.jpg

Zobaczymy ile na takim przeszczepie wytrzyma...

Bo na ten moment SKV już 2 raz zawiódł jako prawy banan ? zobaczymy czy teraz uznana będzie reklamacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 16:17, kamil-vag napisał:

Dzięki Paweł, a Ty kiedy zakładasz temat ze swoim ? ? ? Przecież masz naprawdę ładną sztukę, aż szkoda się nie pochwalić ! 

No żarówy już dawno miałem zmienić, ale ciągle coś innego i zapominam :P

Dzięki . Jeszcze zmienię te felgi od bezdomnego to może zaprezentuję blue avanta , bo jazda na nich to kaszana ale już nie długo. Teraz mam 4 komplety kół do niego 15',16',17', 18'.

Te dwie ostanie są już po renowacji i z nowym kolorem u chłopaków na al.Krakowskiej w Warszafce. 320/288 też czekają na założenie podobnie jak gwint KW .Plany innych modów też są - taka choroba.

Tu fota mojej lampy z żarówą w kierunku , która wcale nie jest bardziej kolorowa niż poprzednia . Zresztą wpadnę na chwilę w przyszłym tygodniu może to sam zobaczysz.

20190414_175711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QD bardzo fajny, potwierdzam. Stosunek ceny do jakości i ilości bardzo na plus. 

Ciekaw jestem dystansów, oby problemy nie wróciły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawisco napisał:

Ciekaw jestem dystansów, oby problemy nie wróciły...

Paweł, daje im ostatnią szansę :P Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak znowu będą biły to kasa (i to nie taka mała) w błoto niestety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu wpadło lato ;)

Podsumowując ! Jestem zadowolony z wyglądu auta, z jego stanu... Wsiadam, jadę, czuję się zrelaksowany i szczęśliwy w moim 16 latku hehe...

Spędziłem przy nim wiele godzin pracy, sam lub z kolegą, nie stał u mechaników, wszystko starałem się robić dobrze, i żeby jako tako to wyglądało :)

Poniżej fotka jak się ma przód z tyłem po talerzykach z B5, jest fajnie, a myślę, że się jeszcze trochę uleży :P

DSC_0782.jpg

Zrezygnowałem z dystansów...

DSC_0784.jpg

DSC_0787.jpg

Wracaliśmy dziś z żoną i synkiem i trafiłem na bardzo fajny widok zachodzącego słońca, aż żal było by nie skorzystać z okazji do paru szotów :)

DSC_0792.jpg

DSC_0795.jpg

DSC_0801.jpg

DSC_0803.jpg

A tu już mój mały następca zaczyna się interesować tematem :)

57009170_493272024543810_7071891440749510656_n.jpg

57016913_794609960926377_7628348352807043072_n.jpg

57024049_407995809981231_3070029502055710720_n.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...