Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.04.2020 o 15:09, marky2552 napisał:

W sumie ja jeżdżę na bix tylko na spryskiwaczach lamp które nie działają ? (spalony silniczek)i bez poziomowania i nie ma problemu nigdy myślę że lepiej te pieniądze z poziomowanoa zainwestować w coś innego ?

No tak Ty braku poziomowania nie widzisz, szkoda że Ci co jadą z przeciwka widzą i to aż za dobrze...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, kamil-vag napisał:

Paweł a Ty chyba też tak masz zrobione, nie ?

Tak , docinałem DREMELEM ze 2 godziny. Wyszło bardzo podobnie. U mnie nie ma tych prostych zakończeń kratki po brzegach. Docinałem  tam .

Wyszło równie fajnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie mi się kojarzyło, że gdzieś już na żywo u kogoś widziałem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem pomalowaną już krateczkę, myślę, że jest OK i mimo, że trochę się różni wzór, to jakoś specjalnie się nie gryzie.

Przy okazji zmieniłem też ramkę rejestracji na taką fajną wąską i muszę Wam powiedzieć, że wygląda to o wiele lepiej, niż z tą szeroką.

Link do ramki: Ramki pod tablice rejestracyjne Alti Giri 2 szt.

92560738_1360796037442998_7367603946283597824_n.jpg

92728716_589444778313854_9163561842709102592_n.jpg

92827318_1136997939985154_936425169721753600_n.jpg

92094153_249458756188189_8106939934444617728_n.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 18:31, KoJ@K napisał:

Kiedy lampy biledowe wjadą ? :cool1:

Tak naprawdę to już mógłbym je składać... ALE

Kupiłem w sumie dziś moduł i czujniki z kawałkami wiązek pod samo-poziom, będę chciał to skleić w całość i dołożyć :P

Jak wiadomo wiązka w xenonie różni się nieco od lampy halogenowej pod samopoziom (silniczki), więc stwierdziłem, że złożę je już jako xenonowe, a wlecą razem z samopoziomem :P

Także trochę się przesunie ten mod w czasie... a potem będę szukał zderzaka pod spryski... 

Chociaż z drugiej strony mogę dołożyć od razu brakujący przewód i potem tylko zrobić wpinkę tego jednego i zmianę kolejności pozostałych i też by było...

A w międzyczasie, będę robił dla kolegi (z forum, na razie nie powiem, który to taki) prawdopodobnie bixy na evox-r 2.0 i po pierwszych testach, tak mi się spodobała kreska, szerokość światła i wypełnienie, że sam się zastanawiam czy tez nie zrobić czegoś takiego dla siebie :lol:

Także ciągle jakiś niezdecydowany jestem, ale Bi-Led przekonuje swą prostotą działania no i tym wbudowanym trybem DRL... wszystko wyjdzie w praniu :)

Edytowane przez kamil-vag
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil widzę że przestrzegasz wytycznych i auta nie myjesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, brudas konkretny do dzisiaj rana :P

Ale się wziąłem i oba auta wymyłem ręcznie, z czego Audi dostało jeszcze QD+ Dosłownie się zagotowałem, takie było tempo, żeby zdążyć przed słońcem :)

Kilka fotek, myślę, że przodzik jest fajny agresor, jeszcze tylko ciemne lampki i będzie :thumbup:

DSC_0086.jpg

DSC_0085.jpg

DSC_0088.jpg

DSC_0087.jpg

Na dniach planuje wrzucić lato, bo ta zima już straszy :grin:

 

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś foto tej gumowej dokładki z bliska jak to leży . Jeśli możesz oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym poście widać nawet ładnie: #1504 

Przyłapana na pchełki po całości, ale ta ori taśma jest naprawdę mocna.

Ja ją podpatrzyłem kiedyś u kolegi @Gremlin0209 ma taką w swoim B7 ;)

Może nie jest tak efektywna jak Cupra, ale kilka razy zawinęła się już na chodniku i nic jej nie jest... 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurłą jak to się świeci, ładnie wygłaskana , pakuj te lampy nowe i wtedy będzie malina :)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Kamil nie myślałeś o przyciemnieniu halogenów ? B)

Kurde Paweł, nie wiem jeszcze nic hehe, jak wyjdzie DRL z Bi-Leda to mogę pomyśleć, a jak wstawię Bixy z Evoxami, to przerzucę DRL (zamiast 30% długie) w halogeny na ledach i wtedy przyciemnienie odpada... 

A u siebie masz przyciemnione ? Jak tak pokaż jakąś fotkę... Jedno co chciałbym przyciemnić to tylne lampy i pewnie kupię tego motipa i prysnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie jeszcze nie mam ale będą albo przyciemnione 'smoke' albo żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekiel 13 Jeśli miałbym się zdecydować, to chyba żółte halogeny ;)

Tym czasem znowu trochę pokminiłem i jednak da się zrobić DRL w Biledzie, bez potrzeby ciągnięcia dodatkowych przewodów do lampy.

Koito Bi-Led A4 B6.png

Zasada działania ? 

Po odpaleniu DRL BOX wystawia nam napięcie na mijania. Cewka przekaźnika jest w stanie spoczynku, styk NC (normalnie zamknięty) daje masę na Bileda, czyli aktywny jest tryb DRL. Odłączony zostaje wentylator a moc diody obniżona jest o 50%.

Załączamy postojówki - one świecą zawsze z mijania i drogowymi - zadziała cewka przekaźnika, odpuszcza styk NC, DRL BOX zostaje również rozłączony przez napięcie z postojówek. Świecą tylko postojówki.

Załączamy mijania, Biled się zapala, działa w normalnym trybie.

Załączamy drogowe - opuszcza się przesłona soczewki Bileda.

Opis dla DRL Box'a:

drl box.png

Włącznik świateł (+) - tu dajemy postojowe. Wyjście na lampy to nasze zasilanie dla działania DRL w Biledzie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Bi- Led zakończony ;)

W międzyczasie jeszcze kilka razy musiałem coś podciąć,poprawić itd, bo nie chciały się regulować - radiator wadził o wnętrze lampy...

Jednym słowem zabawy i rzeźbienia jest naprawdę sporo, ale efekt moim zdaniem zadowalający ! 

Były już na aucie ale w dzień więc fotek nie ma, ale jak znowu wrzucę to już raczej kolejny post to będą zdjęcia z drogi.

A tu jak się fajnie prezentują. Prawdopodobnie jak się chwilę nimi nacieszę będą do sprzedania, bo raczej będę szedł w stronę Evox-R 2.0

94977713_2311087122526881_795954497619755008_n.jpg

94626632_553663052002440_214832103777370112_n.jpg

94678925_180477169677426_1194158305954496512_n.jpg

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...