Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można powiedzieć - 5 lat, a kawał historii :) moje A4 jest ze mną prawie 5 lat, bo kupiłem w marcu 2016 i pomimo, że na pewno nie jest w tak dobrym stanie jak Twoje i nie ma tak dobrego opiekuna, to zwyczajnie lubię to auto i nie myślę o sprzedaży. Pozdrowienia!

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód prezentuje się rewelacyjnie. Sam chciałbym doposażyć swój w przynajmniej połowę takich bajerów jakie widzę u Ciebie :decayed:

Podziwiam ilość włożonej pracy :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowe B6. Torcik był ? :naughty:

Czy coś zostało jeszcze do podłubania w tym aucie ? :decayed:

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze parę rzeczy chcę ogarnąć, czekają zaciski 320mm, no i ogólnie 5 lat to i rozrząd pasuje na wiosnę zrobić... Czujniki PDC dwa przednie wymienić bo czasami głupieją, prawdopodobnie mechanizm lewej przedniej szyby bo coś zaczyna skrzypieć, przy takim 18 latku niestety coś ciągle trzeba dłubnąć żeby był w 100% sprawny... 

Teraz zima, to znowu działam trochę z bixami na handel ? więc coś tam się kasy ustuka i można będzie kupić części i podziałać... 

Sami wiecie jak to jest, mówi się już nie, już dość a przeglądam neta, trafi się coś w dobrej cenie i już kupione i czeka na montaz ?

Teraz to takie będą bardziej naprawy eksploatacyjne, modów już raczej takich spektakularnych nie będzie, no bo co tu w sumie dokładać... To co najważniejsze jest, dobrze mi się jeździ B6, nie czuje zbytnio że to pelnoletnie, stare auto hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem, jazda poczciwa B6 może sprawiać frajdę ? Bezawaryjności na kolejne lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi na ponad tydzień zapadło w sen zimowy... mróz jednej nocy do -20...

140732260_886056035500386_371495346287980647_n.jpg

Dziś odwilż, odśnieżenie i naprawdę jestem w szoku bo bez problemu odpalił...

Więc chyba motor zdrowy i wychodzi na to, że aku Tuborga też nie jest jakieś do d*py...

No i wpadły jakieś tam fanty na wiosenne modzenie :lol:

140769903_738745710411629_7802301791316347267_n.jpg

141321788_1116698055461741_3447855685436070710_n.jpg

 

 

Zima, nudzę się w domu, to próbuje też ogarnąć uniwersalny adapter dla bixenonu B6 pod Evoxa i B8...Otwór na otworze, ale kto wie, może podejdzie też do B7, mam stelaż jak już będę miał wycięte adaptery to poprzymierzam... Zainspirował mnie adapter @MaTeo85;)

adapter B6.png 

Dorobiłem też zaślepki bixa, tak by można było sobie upchać w dekiel inne mniej awaryjne przetwornice:

zaslepka.png

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

i wpadły jakieś tam fanty na wiosenne modzenie :lol:

A nie miałeś już z fabryki takich listew? Taki sam pakiet mamy z fabryki i u mnie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś może Ci dołożył? Bo te są z B7, z B6 są takie ciemne szare... I chyba dopiero od 2004r wchodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

To ktoś może Ci dołożył? Bo te są z B7, z B6 są takie ciemne szare... I chyba dopiero od 2004r wchodziły.

Poprzednik niczego nie dołożył ?  możliwe iż moje mają inny nieco odcień. Mój modelowo jest 2004.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

Poprzednik niczego nie dołożył ?  możliwe iż moje mają inny nieco odcień. Mój modelowo jest 2004.

W b6 są zupełnie inne i moim zdaniem ładniejsze 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, greg2505 napisał:

W b6 są zupełnie inne i moim zdaniem ładniejsze

Właśnie takie mam z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniejsze, ale i droższe zawsze ?

Wiecie, że ja łowca okazji ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te z b7 zamontować, ale mocno się rysują i sprzedałem,czekam na b6 jak się trafią w dobrej cenie,ostatnio za 130zł był komplet ,niestety za późno zobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, pila24 napisał:

Poprzednik niczego nie dołożył ?  możliwe iż moje mają inny nieco odcień. Mój modelowo jest 2004.

Ja też mam modelowo 2004,ale mam takie co @greg2505 pokazał ;)

@kamil-vagco miał nie odpalić ? Wyciaciane auto to i sie odwdzięcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, to w kwietniu ogarniemy te lampy do mnie.. tylko szkieł nie moge znaleźć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam87 ja do kwietnia ogarnę komplet bixów, może być dla Ciebie, będzie praktycznie jak nowy... I oczywiście "czorny" w środku ?

Ogólnie mam na stanie 3kpl do ogarnięcia ? dlatego kombinuje z tym uniwersalnym adapterem... 

29 minut temu, greg2505 napisał:

czekam na b6 jak się trafią w dobrej cenie,ostatnio za 130zł był komplet ,niestety za późno zobaczyłem

No to ja za te + osłony pod maską dałem 150 zł, więc jak można było tego za taką kasę nie wziąć? To było silniejsze odemnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...