Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już, że trudno coś znaleźć sensownego do 10 tys :P

Ale jako takie paści udało się kupić :)

274679282_3083427328641109_2253837688204006056_n.thumb.jpg.00746eefa8a74bfdc3311f3a586dc62f.jpg

Na ten moment jeździ lepiej jak wygląda i w sumie nie mam zamiaru w to auto inwestować, ma służyć jako wół roboczy na budowę, jedynie jak wiecie sprawy mechaniczne u mnie muszą być dobrze ogarnięte... wracałem nim 40km, demon predkosci to nie jest, ale te 105KM wystarczy, jak nie zrobi się jakiego sofcika :) Kolor może dyskusyjny, ale żona mówi, że ok hehe. 

Mam nadzieję, że jak ogarnę budowę to wrócę tu jeszcze z jakimś audi ;)

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Pisałem już, że trudno coś znaleźć sensownego do 10 tys :P

Ale jako takie paści udało się kupić :)

274679282_3083427328641109_2253837688204006056_n.thumb.jpg.00746eefa8a74bfdc3311f3a586dc62f.jpg

Na ten moment jeździ lepiej jak wygląda i w sumie nie mam zamiaru w to auto inwestować, ma służyć jako wół roboczy na budowę, jedynie jak wiecie sprawy mechaniczne u mnie muszą być dobrze ogarnięte... wracałem nim 40km, demon predkosci to nie jest, ale te 105KM wystarczy, jak nie zrobi się jakiego sofcika :) Kolor może dyskusyjny, ale żona mówi, że ok hehe. 

Mam nadzieję, że jak ogarnę budowę to wrócę tu jeszcze z jakimś audi ;)

:oklasky: aby dobrze służył.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, oby wszystko mechanicznie grało, a reszta w takim aucie roboczym to mniej istotna sprawa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, lada moment będzie mu za słabo drogę oświecać to biledy wlecą :grin:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kosik25 napisał:

najbardziej będzie Ci brakować lamp z b6 :)

Może jeszcze wróci do tematu. ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, george napisał:

Może jeszcze wróci do tematu. ;)

Zapewne tak, do audi zawsze się wraca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klawo. Problem z głowy Kamilu, rodzinny furacz no i na dzialke w sam raz , siodła tylne wyjmiesz i transportowiec gotowy. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę listy modów :decayed:

Podzielam zdanie żony - kolorek ciekawy. 
 

bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe lista modów ? nawet nie wiedziałem ale siedzi tu BCM high, więc daje możliwości ?

ale, wracając na ziemię, jutro jadę zrobić przegląd, więc się okaże co tam do roboty ewentualnie, zamówiłem już dodatek i płukankę do oleju, jeszcze filtry... czyli taka podstawa po zakupie, bo kartki nie ma a gość oczywiście nie wiedział co mechanik wlewał :D Napewno czeka mnie zainwestowanie w nowe opony, chcąc nie chcąc, coś będę musiał dołożyć, ale to chyba tylko na forum oddają uczciwie auta... ? rozrząd jeszcze 20 tys lub 3 lata więc z moją jazdą to tak akurat zgra się jedno z drugim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

nawet nie wiedziałem ale siedzi tu BCM high, więc daje możliwości ?

Zaczęło się :grin: jakie np.? :cool1:
 

9 minut temu, kamil-vag napisał:

ale, wracając na ziemię, jutro jadę zrobić przegląd, więc się okaże co tam do roboty ewentualnie, zamówiłem już dodatek i płukankę do oleju, jeszcze filtry... czyli taka podstawa po zakupie, bo kartki nie ma a gość oczywiście nie wiedział co mechanik wlewał :D Napewno czeka mnie zainwestowanie w nowe opony, chcąc nie chcąc, coś będę musiał dołożyć, ale to chyba tylko na forum oddają uczciwie auta... ? rozrząd jeszcze 20 tys lub 3 lata więc z moją jazdą to tak akurat zgra się jedno z drugim. 

Odpocznie to auto przy Tobie :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wczoraj była słoneczna sobota więc przy granatowej audi można było trochę pogrzebać. Auto po zakupie przyjęło nowe imię Jagoda. Audi jest już przerejstrowane i zrobiło od zakupu tysiąc kilometrów. Był to bardzo dobry zakup i tutaj podziękowania dla Kamila za tak dobrze utrzymane auto mechanicznie oraz wizualnie. Największy problem był w wyborze, którym autem ma teraz jeździć moja. Jeździła tydzień tym i tydzień tym i finalnie bierze moje audi bo ma zawieszenie 1be i lżej chodzi kierownica. Ja wziąłem Jagodę i zamierzam ją za zgodą Kamila trochę zmienić. Tutaj kilka fotek z zmian :

- schowek z lodówką i zmieniarką,

- nowe rnse, klimatronik 2din oraz popielniczka,

- fotele sline z audi a4 b7 połskóry z materiałem speed,

-  oryginalna kierownica z audi a4 b7 sline, ścięta u dołu oraz dołożone bicepsy, kolor nici sline,

 

20220306_121921.thumb.jpg.881e367a4f174af8ad19335ca39269bd.jpg20220306_121739.thumb.jpg.897584eab47dd95d570ef13e29f4cc29.jpg20220306_121719.thumb.jpg.148a3d7b55f5d766ae78dd7fa169b297.jpg

20220306_121845.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosik25 dzięki za fotki, miło się to ogląda :wub: fotele to akurat była najsłabsza strona tego wnętrza, więc fajnie, że zmienione :thumbup1:

Dopieścisz ją i będzie jeszcze służyć :thumbup1:

ja dopiero teraz widzę, w tym Touranie jaka jest przepaść pomiędzy autami, wygłuszenie, blacharka, pod spodem jedna wielka korozja, ogólnie wieje tandetą hehe, będzie mi brakować tej elegancji, ale może z tęsknoty jeszcze kiedyś wrócę do B6/B7 :lol:

kupiłem auto i na start już dołożyłem 2 tys, ale B6 uratowała mi sytuację bo mam i czym jeździć i kupiony styropian na dom i jeszcze trochę zostało na budowę...

czekamy na dalsze fotki Dawid !!!

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil-vag napisał:

@kosik25 

czekamy na dalsze fotki Dawid !!!

Powiem tak lista zmian jest dosyć krótka   wewnątrz i zewnątrz dzięki Tobie, bo prawie wszystko to co chciałem mieć już jest. Ale jest kilka rzeczy których mi brakuje i część z nich już leży i czeka na montaż. 

Jeżeli chodzi o VW to na budowę dobry samochód, a te auta też jakoś szczególnie nie tracą na wartości więc możliwe, że to co wlożysz w niego to się zwróci. A przy sprzedaży nowy kupujący na pewno będzie zadowolony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Dobrze jest. :thumbup1:

Końcówy wydechu ori ? :mysli:

Ori od 2.5tdi tylko końcówki ozdobne za prawie 500zl :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa na dwie fify daje super look w B6, a jeszcze jak to jest zderzak od S4 ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...