Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z chęcią bym je też sprawdził, miałem z 2012 roku i były średnie bardzo

no nie ukrywam, na temat Goodyearów też mam bardzo średnie zdanie ...

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ten sam komplet tylko 215/45

Cena super prowadzenie mega. Teraz jest u mnie 1 stopień na plus. A opona lepiej się trzyma jak zimowa. Aquplaningu brak testowałem. [emoji2] [emoji2]

Bierz barumki pewne sztuki. Te chińskie to wiadomo chyba że do sklepu po bułki tylko jeździsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje, ze z tej trojki to najlepsze będą Barum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "chinszczyznę" to chyba najlepszy wybór ale akurat ta firma produkuje opony w tajwanie. Słyszałem sporo dobrych opinii na temat tej firmy tak dla info to z tego co pamiętam chevrolet na rynek usa wypuszcza auta z oponami tej firmy.

Edytowane przez HeresR32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole w aukcjach zamiast Uniroyal rainsport jest zdjęcie Potenza adrenaline

kurna ciekawy wynalazek :D jakiś kamikadze musi przetestować :decayed: szczególnie że prima aprilis

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej a4 miałem Barum i byłem bardzo zadowolony. Teraz mam Continental . Jeszcze są ok ale jak przyjdzie do zmiany to pewnie kupię znowu Barum. No chyba że będzie coś lepszego i w jakości i w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barum to na serio wcale nie jest zły wybór - rozsądna cena, a wiadomo że drze tak jak ciśnie kierowca

prosta zależność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie założyłem dziś opony dunlop sp sport blusperonse pierwsze moje wrażenie są bardzo cichótkie i komfortowe aż przyjemniej sie zrobiło w audi

Dunlop SP Sport Bluresponse
Edytowane przez jams231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam tak. Co polecacie z opon w rozmiarze 205/50/R17 na lato? Wiem że to dość nietypowy rozmiar ale obecne 225/45 fatalnie niosą w koleinach. Raczej z górnej półki, powiedzmy do 5 stów za sztukę Głównie do jazdy po suchym. Do B5 Q. Jakieś Continentale, bridgestone'y?

Edytowane przez PaniczWayne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje opon do auta w rozmiarze 245/40/18.

Na allegro doszukałem się Atlas Sports Green nowe za 1099 zł z 2 letnią gwarancją.

Co o nich powiecie? Ma ktoś?

http://allegro.pl/4x-245-40r18-nowe-opony-letnie-atlas-12-w-testach-i5061955883.html

Czy lepiej zainwestować w używaną oponę lepszej marki?

Edytowane przez adamo0077
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje opon do auta w rozmiarze 245/40/18.

Na allegro doszukałem się Atlas Sports Green nowe za 1099 zł z 2 letnią gwarancją.

Co o nich powiecie? Ma ktoś?

http://allegro.pl/4x-245-40r18-nowe-opony-letnie-atlas-12-w-testach-i5061955883.html

Czy lepiej zainwestować w używaną oponę lepszej marki?

Kup sobie Achilles.

Niby krzak ale znajomy w a6 c6 ma ten rozmiar i poleca drugi ma w marcu 240 HP i też bardzo chwali pi 16 tys km praktycznie brak zużycia. Cena ok 1200-1300 komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje opon do swojego OOOO wymiary 225/40/18. Aktualnie jezdze na Dunlop i tez chciał bym zakupic ponownie tej samej firmy,no chyba ze czegos nie wiem i polecacie cos innego gdyz malo orientuje sie w tym dziale.

Znalazłem takie oponki jak myslicie moga byc ? Oczywiscie chce kupic komplet bo posiadam Quattro

http://allegro.pl/4-x-dunlop-sport-maxx-rt-225-40r18-225-40-18-92y-i5184997413.html

Kosz jaki maxymalny jest to 2000 zl za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polskihurtopon.pl/p/732-dunlop-sp-sport-maxx-rt-22540zr18-92y-xl-c-a-1-68db

tu masz to samo taniej, tylko dłużej się czeka bo idzie z zagranicy.

Ja to samo zamówiłem.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wolałbym Barumy :)

Popieram w 100%

Ja również polatałem ostatnie lato na Barum Bravuris 2 i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystkim niezdecydowanym w tym przedziale cenowym mogę polecić :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Dunlop sp sport maxx RT zrobiłem na nich mało km bo z 300km ale narazie jestem zadowolony, wodę odprowadzają idealnie, w zakrętach trzymanie jest ok. trakcji nie sprawdze bo mam quattro wiec wiadomo. No i nie są głośne, a to ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...