Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Jeśli opony to tylko Michelin.

Ja powoli przymierzam się do kupna letnich:

Michelin Primacy 4

Michelin to bardzo dobre opony, miałem zimówki ale bez przesady ze tylko Michelin, wydaje mi się ze Cię kolego trochę poniosło :wink:
Im tez się wtopy zdążają, nie trzeba daleko szukać, wystarczy poczytać ten wątek…

Osobiście miałem Bridgestone i Conti i tez bym mógł powiedzieć ze tylko te bo nie miałem do nich żadnych zastrzeżeń. :thumbup1:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O widzisz, zaś u mnie Bridgestone Turanza po 2 sezonach śmietniki, kolega kupił zimówki z Continental i po sezonie ma 4mm bieżnika.

Opublikowano
6 minut temu, Langista napisał:

O widzisz, zaś u mnie Bridgestone Turanza po 2 sezonach śmietniki, kolega kupił zimówki z Continental i po sezonie ma 4mm bieżnika.

Miałem bridgestone potenza w poprzednim audi 2 lata temu i to były jedne z lepszych opon na jakich jeździłem jak nie najlepsze. 

Edytowane przez Użytkownik007

Opublikowano
2 godziny temu, Użytkownik007 napisał:

Michelin to bardzo dobre opony, miałem zimówki ale bez przesady ze tylko Michelin, wydaje mi się ze Cię kolego trochę poniosło :wink:
Im tez się wtopy zdążają, nie trzeba daleko szukać, wystarczy poczytać ten wątek…

Osobiście miałem Bridgestone i Conti i tez bym mógł powiedzieć ze tylko te bo nie miałem do nich żadnych zastrzeżeń. :thumbup1:

Ja śmigam obecnie na zimówkach Michelin a w lecie śmigałem na letnich.

Jak dla mnie opony idealne.:cygaro:

Innej bym nie kupił. Michelin to porządny producent.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś ma opinię na temat tych opon: Falken azenis Fk510.

Mają dobre opinie jakości/cena. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już niedługo przekładka kół i poszukuję nowego zestawu. Zastanawiam się nad zakupem Nokian Powerproof 245/40 R18 aktualnie za 1772zł komplet, chyba że ktoś ma jakieś inne pomysły w maksymalnie podobnym budżecie?

Myślałem o Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 jednak to już mocno ponad budżetem.

Edytowane przez Peta92

Opublikowano

Witam, jakie opony polecilibyscie do tych felg ? Chodzi mi głównie o parametry nie o firmę 

IMG_20220311_173249095.jpg

Opublikowano

225/45R17

Opublikowano

Jak oczekujesz większego komfortu to 215/50/17 (dobry zamiennik ori 235/45/17)

225/45/17 zakładają, ale na kiepskie drogi po wioskach szybko zabierzesz się za zawieszenie.

Twój wybór.

Opublikowano

Sporawo tych odważników masz naklejone :lol: Ja bym założył 225, idealnie z rantem się chowa, jednak 235 jest w 100% 'legalne' i nie wygląda jakoś strasznie..

Opublikowano

Tu masz 225/45/17 felga 7j,wg mnie na taką felgę 205 lub 215

image.png.af90e6de60bff86d3867ea511fcac94c.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja na 7j zakładam opony 205.

Opublikowano

Co lepiej wybrać ContiSportContact 5 czy PremiumContact 6 ? Cena podobna.

Opublikowano
23 minuty temu, YOGI3000 napisał:

Co lepiej wybrać ContiSportContact 5 czy PremiumContact 6 ? Cena podobna.

Jaki rozmiar i styl jazdy? Jeżdżę na tych drugich od 2019, póki co brak problemów.

Opublikowano
12 godzin temu, george napisał:

Jaki rozmiar i styl jazdy? Jeżdżę na tych drugich od 2019, póki co brak problemów.

225/40/18 

raczej styl dynamiczny ale rozsądny. 

Edytowane przez YOGI3000

Opublikowano

Witam 

Potrzebuję opini jakie aktualnie opony byście polecili z klasy premium lub średniej w rozmiarze 235/35/19

Aktualnie jeżdżę na dunlop maxx sport 2 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Nokian Powerproof 255/35/19?

Jest sens dopłacać do Pirelli P zero?Continental Sport Contact/Dunlop Sport Maxx RT2 lub jakiś innych podobnej klasy czy Nokiany dadzą radę? A może jeszcze coś innego polecicie? 

Aktualnie mam stare P zero(na wykończeniu) i są dosyć głośne..

Jeżdżę raczej "dynamicznie", lubie jak auto pewnie trzyma się drogi i nie pływa/buja nim w zakrętach oraz żeby było ok zarówno na suchym jak i mokrym..

Dodatkowo żeby miały rant ochronny..

Budżet do 3tysi.

Edytowane przez jarr.

Opublikowano

Tez właśnie ciekaw jestem Nokiana Powerproff tzn czy ma ściankę boczną jak szmatka…
Taką miały Uniroyale Rainsport i jeździć na tym w zakrętach to dramat jakiś….

Opublikowano

Założyłem kilka dni temu Hankook Ventus S1 evo3 K127 255/35 R19.

Jeszcze za wiele nie powiem bo trzeba trochę pojeździć, nic niepokojacego sie nie dzieje, pewnie będą to dobre opony.

Jak dla mnie maja jeden zasadniczy minus, mianowicie bardzo mizerny rant chroniący felgę, w porównaniu z pierlli a już nie mówiąc o Conti, tego rantu prawie nie widać. Zawsze zwracam uwagę na krawężniki itp aby nie uszkodzić felg, pratkycznie chyba nigdy nie przetarłem a tu słuchajcie dokładnie w dniu wymiany podjechałem do Maca i nadziałem się tylnym kołem na krawężnik przy Drivie, felga zdarta :facepalm: głębokie rysy przy rancie :wallbash:

Wsciekłem się ale jak ochłonąłem, to wydaje mi się że tak niefortunnie najechałem że nawet gdyby rant był jak należy to by całkiem felgi nie ochroniło. Trochę ta opona się dziwnie układa mam wrażenie, jak by była ciągle zbyt mało napompowana (mimo 2,6bar). Jak kogos to interesuje to mogę zrobić zdjęcie.

 

Auto prowadzi się dobrze w zakrętach, jeśli dla kogoś ma to znaczenie to bieżnik fajnie się prezentuje. 

obraz.png.43435dade4e23335d8cd6e4a1e6500ba.png

Opublikowano
1 minutę temu, Użytkownik007 napisał:

Założyłem kilka dni temu Hankook Ventus S1 evo3 K127 255/35 R19.

Jeszcze za wiele nie powiem bo trzeba trochę pojeździć, nic niepokojacego sie nie dzieje, pewnie będą to dobre opony.

Jak dla mnie maja jeden zasadniczy minus, mianowicie bardzo mizerny rant chroniący felgę, w porównaniu z pierlli a już nie mówiąc o Conti, tego rantu prawie nie widać. Zawsze zwracam uwagę na krawężniki itp aby nie uszkodzić felg, pratkycznie chyba nigdy nie przetarłem a tu słuchajcie dokładnie w dniu wymiany podjechałem do Maca i nadziałem się tylnym kołem na krawężnik przy Drivie, felga zdarta :facepalm: głębokie rysy przy rancie :wallbash:

Wsciekłem się ale jak ochłonąłem, to wydaje mi się że tak niefortunnie najechałem że nawet gdyby rant był jak należy to by całkiem felgi nie ochroniło. Trochę ta opona się dziwnie układa mam wrażenie, jak by była ciągle zbyt mało napompowana (mimo 2,6bar). Jak kogos to interesuje to mogę zrobić zdjęcie.

 

Auto prowadzi się dobrze w zakrętach, jeśli dla kogoś ma to znaczenie to bieżnik fajnie się prezentuje. 

 

Dwa sezony już na nich śmigam i z tym rantem się zgadzam. Też zaraz na początku obdarłem tylną felgę na parkingu naprzeciwko Maca :decayed:

Jak dla mnie to opony z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na mają jazdę dobrze się trzymają i na suchym i na mokrym, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.