Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedyś golfa 4 1.9 110ps 99r i maksymalna prędkośc też oscylowała ok 190 km/h więc myśle że nie ma sie czym zamartwiać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak...

Panowie montowac GPSy i wtedy mierzymy prędkość bo inaczej to nasze rozbiezności wyników będą dośc spore

inaczej nigdy nasz prędkościomierz nie będzie wiedział jakie mamy opony aktualnie założone itp.

Na liczniku miałem 200 i myślę, że jakieś 10 km/h jeszcze mogłem mu przycisnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215... pelny bak i bagaznik , kombik ,wskazanie licznika a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony obydwa na prostej w dzien bezwietrzny autobahn niemcy paliwa tez niemieckie i chyba lepsze niz nasze : :>

nie am opcji kolego byś z silnika 125Km wyciągnął 230km/h - musisz mieć straszne przekłamanie licznika okolo 20km/h. Choć i 210km/h z tego silnika to dużo by było-oczywiście mówię o prędkości faktycznej a nie licznikowej.

Witam.To byly wskazania licznikowe, wiec nie twierdze ze na 100% realne , ale nie wszyscy jezdza z urzadzeniem pomiarowym tylko patrza ile jest na liczniku.Moje 1,8 bylo obnizone i motor musial byc naprawde dobry bo jak prowadzilem z niemiec 1,9 a kumpel moja 1,8 to powyzej 170kmh robil mnie jak chcial i fakt niezaprzeczalny ze raz zapial sie na mnie pasek 2.0 diesel i przy moich 210kmh zaczal wyraznie odpadac.Osobiste moje wrazenie jest takie ze moje 1,9 zdecydowanie lepiej przyspiesza niz 1,8 ,lecz Vmax moj The Red October mial duzo lepsze , sprawdzilem to wiele razy poniewaz regularnie robie trasy z polski do niemiec ,wiec byla okazja potestowac.Kolega Schiller chyba ma 1,8 i podobno tez calkiem niezle wiec moglby sie lepiej wypowiedziec czy 1,8 moze przegonic 1,9. Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze może ma 125 km a 1.9 tdi ma 90 101 110 115 131 150 wiec pierwsze cztery na pewno może , bo koniki potrzebne sa wlasnie do max prędkości[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:52_________________________________________________

ale nie wszyscy jezdza z urzadzeniem pomiarowym

wystarczy zwykły GPS co ma prawie kazdy jak lata w trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak...

Panowie montowac GPSy i wtedy mierzymy prędkość bo inaczej to nasze rozbiezności wyników będą dośc spore

Ja bym do końca nie wierzył GePeSom, zmieszył mi parę miesięcy temu prędkość 261 km/h...

U mnie jakoś cieniutko, po zakupie na trasie osiągałem 200 licznikowe, ale przy wymianie rozrządu koleś powiedział że dawki są źle ustawione i zmienił na takie jak powinno być wg. czegoś tam i pozniej ledwo na a1 osiągnąłem 190...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 TDi-k jak wreszcie rozpędziłem swoje 90 kucyków to na A-4 wykręciłem ( według GPS - zaznaczam że dobrze skonfigurowany ) 185 km/h . Myślę że by jeszcze poleciał ale załączył mi sie ogranicznik prędkości - żona sie obudziła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz.olma

1996 rok z silnikiem 1.9 TDI 90KM po chipie typ motora 1Z.Bez wiekszego wysilku z bocznym wiatrem na normalnej drodze miedzy wioskami mialem 200.Nie nagralem niestety jak gonilem sie z fabryczna 110 konna na drodze ekspresowej od Bielska w strone cieszyna bo bylo 210 i powiem ze jeszcze jakies 5 by poszedl wiecej ale niestety siedzialem na zderzaku tej 110 konnej a prawy byl zajety.Moze ta predkosc wynika z tego ze ma mniejsze opory powietrza jest na zawieszeniu Konni Sport (gwinty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu sprzedałem swoją V6 wracając z pracy na autostradzie sprawdzałem jaki jest max tego silnika wycisnełem 240 ale zaraz po tym złapał takiej zadyszki ze musiałem zredukować do 4 biegu i po 2 min wróciło wszystko do normy

* to jest wątek [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN automat, V max na klimatroniku 185, na zegarach pod 200 dochodziło. V max wg instrukcji - 190, czyli wszystko się pięknie zgadza;) Nie mam żadnych chipów, etc, nie przeciągałem kilometrami, bo po co... Serię trzyma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój lekko wirusowany AFN w automacie licznikowo do 220km/h dobija :mysli:

aż z ciekawości zobaczę co klima pokaże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrzebuje 200 na godzine na codzień :cool1: ale moje 90 koni 180 z czymś tam łapało na liczniku, ale ojciec przypomniał że jesteśmy 600 km od domu i lepiej żeby się sprzet nie rozleciał w takim punkcie :decayed: wieć dalej nie ciągnąłem ale już coś bilsko maxa u mnie chyba 186 jest max to dobrze jest, i chyba 186 to by pocisną bo but jeszcze był :) choć na oponie 205/60 to nie ma co szaleć no i paliwko miałem zwykłe, na shell V-power jest znacznie lepiej :rolleyes: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piktokterius

Ja w swoim wykręciłem na autostradzie 200 km/h i być może jeżeli przytrzymał bym dłużej gaz do podłogi to jeszcze pare kilometrów by poszło, ale nie chciałem piłowaś samochodu, a mam silnik 1.9 TDi (110KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

212 km/h autobahn niemcy kola 225/45/17 wiecej nie da rady.wskazania na liczniku.bez wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...