Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak byś miał ochote zalecieć na imprezke w Rykach to dzwoń do mnie moze będe jeszcze kursował :decayed: to sie pogada tam na miejscu :good:

Robert a ty kiedy lecisz do wawki w niedziele :mysli:

Ps. poszukuje klamek rozgladać sie za poliftami - gratami - anglikami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że będe jechał w niedziele do wawy

Ja w poniedziałek :kox: A jak będę wracał to mnie nawet nie zauważycie :kox::naughty:

Mam do Was prośbę, pozaklejajcie fotoradary w okolicach Ryk i w poniedziałek nie pozwalajcie nikomu z rodziny wychodzić na ulice :D Bo jak będę wracał to mogę się asfaltu nie trzymać, bo ja już nie będę jechał tylko leciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx jak nic kupił Lanosa

yhy :polew: niestety szukałem lanosa w kombi, ale nie było ;( A że lubię auta w tej budzie to kupiłem tico, bo trochę kombi przypomina :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że będe jechał w niedziele do wawy

Ja w poniedziałek :kox: A jak będę wracał to mnie nawet nie zauważycie :kox::naughty:

Mam do Was prośbę, pozaklejajcie fotoradary w okolicach Ryk i w poniedziałek nie pozwalajcie nikomu z rodziny wychodzić na ulice :D Bo jak będę wracał to mogę się asfaltu nie trzymać, bo ja już nie będę jechał tylko leciał :D

W poniedziałek Ryki w mgle popadną :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::kox:

rafalex hehe uwazaj bo będziesz leciał :tongue4:

No o tym mówię... kilka cm nad ziemią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam lepiej w wawie uważaj aby Ci czasem nie odjeli PS zamiast dodali :polew: :polew:

I tak może być :polew: AFFa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam lepiej w wawie uważaj aby Ci czasem nie odjeli PS zamiast dodali :polew: :polew:

I tak może być :polew: AFFa :decayed:

:polew: :polew: :buahaha::nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest to możliwe? :mysli: ze 110 na 75 :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:51_________________________________________________

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew:

zamieniłbym na lanosa w Rykach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale przed zamianą byś sie ze mną wymienił na kubełki FIS'a nio i cycunie :kox: laczki tez mogł bys mi zostawić :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:54_________________________________________________

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

jak kiedys jeszcze przyjedzie do mnie do garage coś majstrować to mu zrobie dziure w dolocie i będzie mial wymażonego AFF'a :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

eee wtedy to będzie Volkswagenowski BGM :kox: 40 kuni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przed zamianą byś sie ze mną wymienił na kubełki FIS'a nio i cycunie :kox: laczki tez mogł bys mi zostawić :decayed:

taaaa :tongue4: coś jeszcze? :naughty:

jak kiedys jeszcze przyjedzie do mnie do garage coś majstrować to mu zrobie dziure w dolocie i będzie mial wymażonego AFF'a :evil:

ale w przypadku AFFa czy BGMa nic to nie da :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...