Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A porównując spalanie to jak te traktory wyglądają ? przy mojej ciężkiej nodze w drodze do pracy moje kosmiczne 1,6 paliło ponad 10L w trasie udało mi sie kiedyś zejść do ok 8 litrów.

Obecnie do pracy dojeżdżam 75km w dwie strony więc kilometrów trochę będę robił i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie klekot :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w trasie udało mi sie kiedyś zejść do ok 8 litrów.

:naughty:

201002271471.th.jpg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównując spalanie to jak te traktory wyglądają ? przy mojej ciężkiej nodze w drodze do pracy moje kosmiczne 1,6 paliło ponad 10L w trasie udało mi sie kiedyś zejść do ok 8 litrów.

Obecnie do pracy dojeżdżam 75km w dwie strony więc kilometrów trochę będę robił i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie klekot :kox:

8l to będzie ci palił jak będziesz ciagle z vectra igrał :decayed: a tak normalnie nie prowokując wektry w 6 na trasie bez problemu sie zmieścisz

:polew: :polew:

Rafalekx ale dolicz do tego j**any napinacz klimy do nas tez kosztuje 400zł :wallbash: a zamienników nawet w sklepie nie polecają :gwizdanie: co prawda jego nie wymienia sie co rzorząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał listę to się dokładnie porówna

mi w trasie udało się zejść do 5 litrów, a miasto tak jak po wawie to z 7 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj tu mowa o AVANCIE a nie o tych kiblach :sick3:

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx ale dolicz do tego j**any napinacz klimy do nas tez kosztuje 400zł :wallbash: a zamienników nawet w sklepie nie polecają :gwizdanie: co prawda jego nie wymienia sie co rzorząd

No to pokazałem Ci co ostatnio wymieniłem :) I suma ceny jest niżej :) Ten główny pojeb@ny napinacz też wymieniłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx ale dolicz do tego j**any napinacz klimy do nas tez kosztuje 400zł :wallbash: a zamienników nawet w sklepie nie polecają :gwizdanie: co prawda jego nie wymienia sie co rzorząd

nie zapominaj Rafałek o tym pasku, bez tego zapłacił bym jakieś 1000zl nie całe, ale trzeba było już wymienić, już był w stanie nędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx ale dolicz do tego j**any napinacz klimy do nas tez kosztuje 400zł :wallbash: a zamienników nawet w sklepie nie polecają :gwizdanie: co prawda jego nie wymienia sie co rzorząd

nie zapominaj Rafałek o tym pasku, bez tego zapłacił bym jakieś 1000zl nie całe, ale trzeba było już wymienić, już był w stanie nędzy

Jakim pasku? :decayed: Pany ja wsio u siebie wymieniłem :decayed: Nawet pompę wody którą juz wymieniałem itd. No wsio co się dało :decayed: Jedynie filtra kabinowego nie :decayed: A no i do tego wentylator klimy od kumpla kupiłem i chłodnicę prawie nówkę na szrocie i też jest w tej cenie wliczona :) A kosztowała 100 czy 120 :mysli: nie pamietam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie pasku tylko tym napinaczu, wczorajszy jestem, kojarzysz ile dałeś za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj tu mowa o AVANCIE a nie o tych kiblach :sick3:

:dziura:

jak się zdecyduje na zmianę to będzie czarny sedan z zadbanym lakierem pod Meguiars :evil:

w kiblach nie podoba mi się tylna klapa i światła - jakieś takie jak z Nubiry są :polew:

a zobacz jaki kuperek ma sedanik :kox::decayed::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj tu mowa o AVANCIE a nie o tych kiblach :sick3:

:dziura:

jak się zdecyduje na zmianę to będzie czarny sedan z zadbanym lakierem pod Meguiars :evil:

w kiblach nie podoba mi się tylna klapa i światła - jakieś takie jak z Nubiry są :polew:

a zobacz jaki kuperek ma sedanik :kox::decayed::wink4::tongue4:

hamuj z bajerą :polew: :polew: :polew:

temat kibla w sedanie juz chyba kiedys przerabialiśmy :wink4: i okazało sie że dalej jest kiblem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie pasku tylko tym napinaczu, wczorajszy jestem, kojarzysz ile dałeś za niego?

245 zł chyba :mysli: Znalazłem całą rozpiskę cen części i roboty:

pasek rozrządu: 73.51

pasek wieloklinowy: 46.60

pasek napędu alt. :mysli: 20.80

pompa wody: 107.99 :wallbash:

rolka napinacza: 129.00

rolka prowadząca paska pompy: 87.00

filtr oleju: 39.00

olej: 85.00

napinacz: 245.00

filtr powietrza: 20.00

chłodnica: 100.00

wentylator klimy 30.00

Suma: 983 zł

plus robota daje nam 1183 zł (200 za robotę, nawet mniej bo poucinał ceny części) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie pasku tylko tym napinaczu, wczorajszy jestem, kojarzysz ile dałeś za niego?

245 zł chyba :mysli: Znalazłem całą rozpiskę cen części i roboty:

pasek rozrządu: 73.51

pasek wieloklinowy: 46.60

pasek napędu alt. :mysli: 20.80

pompa wody: 107.99 :wallbash:

rolka napinacza: 129.00

rolka prowadząca paska pompy: 87.00

filtr oleju: 39.00

olej: 85.00

napinacz: 245.00

filtr powietrza: 20.00

chłodnica: 100.00

wentylator klimy 30.00

Suma: 983 zł

plus robota daje nam 1183 zł (200 za robotę, nawet mniej bo poucinał ceny części) :wink4:

Ale cos mało masz tych częsci :mysli:

Ja u siebie miałem tyle

Pasek rozrządu - Contitech (zębaty CT 945)

Napinacz paska rozrządu - SKF VKM11014

Rolka prowadząca - SKF VKM 21012

Pompa wody - HEPU P542

Filtr paliwa - knecht

rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

pasek klimatyzacji Continental 4PK855

pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

+ nie wymieniony napinacz klimy[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 12:11_________________________________________________Ale kosztu nie pamietam bo na dwa razy to robiłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos mało masz tych częsci :mysli:

Ja u siebie miałem tyle

Pasek rozrządu - Contitech (zębaty CT 945)

Napinacz paska rozrządu - SKF VKM11014

Rolka prowadząca - SKF VKM 21012

Pompa wody - HEPU P542

Filtr paliwa - knecht

rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

pasek klimatyzacji Continental 4PK855

pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

+ nie wymieniony napinacz klimy

Filtr paliwa (wymieniany wcześniej 13 tys. km temu) i tylko 1 rolka z tych co wymieniłeś (bo była ok) :wink4: Tyle różnicy w częściach :wink4: I zobacz, że ja doliczyłem chłodnicę i wentylator czyli części kosztowały mnie 833:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to różnica jest niewielka więc można się wyluzować. Poza tym to wydatek co jakieś 50 tyś więc tym bardziej nie ma czym się przejmować.

ale żeby was trochę :evil: to ja w swoim 1,6 za rozrząd zapłaciłem 500 zł z wymianą :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby was trochę :evil: to ja w swoim 1,6 za rozrząd zapłaciłem 500 zł z wymianą :polew::tongue4:

:) Gdyby pompa wody była ok i rolki i paski wieloklinowe też by były ok to sam rozrząd z wymianą kosztuje mniej niż 400 zł :polew: No ale że wszystko jest odkryte to warto przy okazji wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 90 tys rozrząd, a wymianę pompy wody to się zaleca przy każdej robocie rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 90 tys rozrząd, a wymianę pompy wody to się zaleca przy każdej robocie rozrządu

o i tu różnica... bo co 60 tys. a nie 90 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...