Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote a :polew: :polew:uthor=Kowi87 link=topic=55793.msg1507260#msg1507260 date=1270069435]

http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=mugen

:decayed:

Dziwnie zabrzmi to pytanie, ale: na ch#j mi to? :polew:

:polew: przyjedź pod biedronke bez, a później przyjedź z :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc tym miłym akcentem duupy :decayed:

idę spać

jak jutro wstanę to nie chcę widzieć żadnych przepychanek w tym wątku

to mówiłem ja ....... :cygaro::wink4:

Ello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: przyjedź pod biedronke bez, a później przyjedź z :naughty:

Nadal nie czaję :polew: Coś Ty wymyślił? :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 23:12_________________________________________________

przepychanek

Ja tam bardzo chętnie zobaczę tu jakieś przepychanki :polew: Oczywiście pod warunkiem że ta kukuryna będzie ciekawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: przyjedź pod biedronke bez, a później przyjedź z :naughty:

Nadal nie czaję :polew: Coś Ty wymyślił? :polew:

:decayed:

no niechce mi sie juz cytować mojej pierwszej wypowiedzi o tym że pod biedroną lubia chłopców trzęsących wydechem :polew: :polew: :polew: nie wązne co aby huk robiło :boobs::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: I pomyśleć że miałem na studiach koleżankę z Richmond :polew: Gdybym wiedział to bym z tym "mugenem" codziennie na zajęcia chodził :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: I pomyśleć że miałem na studiach koleżankę z Richmond :polew: Gdybym wiedział to bym z tym "mugenem" codziennie na zajęcia chodził :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest gleba :naughty::

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_vulkanschwarz_gleba_xenon_4300k_zolte_halo_czarny_grill_alu_17-t70870.0.html;msg1510127#msg1510127

Muszę zmierzyć ile mi siadło bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko 2cm z przodu a 3 z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest gleba :naughty::

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_vulkanschwarz_gleba_xenon_4300k_zolte_halo_czarny_grill_alu_17-t70870.0.html;msg1510127#msg1510127

Muszę zmierzyć ile mi siadło bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko 2cm z przodu a 3 z tyłu.

to nie jest 2cm :decayed: u mnie siadło 2-3 z przodu tylko ty masz ten profil opony inny niz zwykle :decayed: ale z tyłu to chyba jak u mnie palca nie włoży :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma coś nie halo z tymi oponami :naughty: No i niech stanie na prostej nawierzchni a nie pojechał gdzieś z jakąś kukuryną w pole :tongue4: I jeszcze cały bagażnik mugenów wozi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma coś nie halo z tymi oponami :naughty: No i niech stanie na prostej nawierzchni a nie pojechał gdzieś z jakąś kukuryną w pole :tongue4: I jeszcze cały bagażnik mugenów wozi :decayed:

Cały Adam chciał przykozaczyc :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Adam chciał przykozaczyc :polew: :polew: :polew:

wyrwał na zawias mówisz? :naughty: A to cwaniaczek i mówi że nie miał czasu bo auto odebrał o 18 :tongue4: I prosto pod biedronkę pojechał... cwaniaczek jeden, nie miał czasu fotek zrobić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Adam chciał przykozaczyc :polew: :polew: :polew:

wyrwał na zawias mówisz? :naughty: A to cwaniaczek i mówi że nie miał czasu bo auto odebrał o 18 :tongue4: I prosto pod biedronkę pojechał... cwaniaczek jeden, nie miał czasu fotek zrobić :thumbdown:

Na czytałsie postów wczesniej ze w pod biedronka łatwo i odrazu polecia, ale nie wziął pod uwage ze rezydenci miasta tam byli przed nim i zgarneli co lepsze prawda hanson :polew: :polew: :polew: :polew:

a tu tak fotka z dzisijeszego spontanu w środku najwiekszy :naughty:

20100401544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: No a jemu trafiła się jakaś bidna i wybrakowana :sick3:

A co do foty wreszcie stoisz jak "człowiek" :decayed: Znaczy trochę koślawo, ale wreszcie odpowiednio nisko :decayed: przynajmniej przodem :gwizdanie: Jeszcze felga i może jakaś kukuryna poleci i na to Twoje padło :naughty:

Robert ostatnia i jedyna "koza" z Richmond? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: No a jemu trafiła się jakaś bidna i wybrakowana :sick3:

A co do foty wreszcie stoisz jak "człowiek" :decayed: Znaczy trochę koślawo, ale wreszcie odpowiednio nisko :decayed: przynajmniej przodem :gwizdanie: Jeszcze felga i może jakaś kukuryna poleci i na to Twoje padło :naughty:

Robert ostatnia i jedyna "koza" z Richmond? :polew:

no moze cos sie uda wkońcu :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no jak zrobimy pełnego spota LRY to sie znajdzie pare traktorów alroadów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda.

Profil mam 50.

Pewnie znowu zaśpię - o 6 wstaję :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rykach po 22.

Długo z nią zabawiłeś :naughty: chociaż wszystkie zęby miała? :polew: Ach te kukuryny z biedrony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda.

Profil mam 50.

Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle :angry:

przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn :kox: a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty :disgust: i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda.

Profil mam 50.

Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle :angry:

przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn :kox: a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty :disgust: i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów :wallbash:

Tylko volvo na LPU widziałem a cofałem, żeby na parking zajechać. Miałem dzwonić, ale stwierdziłem że może za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...