Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już pewne w 100%, że ta akcyza ma wejść w 2017 roku?
Złodziejski Rząd... :(

Opublikowano

Złodziejski Rząd... :(
a co ukradł ?

jak podawanie długości członka razem z kręgoslupem
czuje się dowartościowany, można sprzedać audi :P
Opublikowano

Napisano dziś, 21:37
Skyliner89, dnia 20 Gru 2016 - 18:51, napisał:

Złodziejski Rząd...
a co ukradł ?

:facepalm:

Kradną ci każdą zarobioną złotówkę a ty się jeszcze pytasz ???

Opublikowano

no tak, Korwin wiecznie żywy.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

wszyscy będą kraść, a i my u władzy nie byli byśmy lepsi :)

ja się pocieszam tym że Rzepliński odszedł.

Ostatni bastion opozycji obalony.

niech jadą na skargę do brukseli.

chociaż... zaraz zaraz. już byli ! Junkers martwi się o interesy w Polsce więc musi się zająć demokracją.

jestem za obecnym rządem bo nie wprowadzamy imigrantów.

PO dawno zasypało by nas syfem i nie mówcie że nie

co do akcyz.

trudno, kupujcie w Polsce :kox:

Opublikowano

Problem mamy taki, że poprzednie rządy nas zniszczyły po cichu i ich powrót to byłby koniec Polski jaką znamy, zaś obecny niszczy ducha wolnościowego i wprowadza socjalizm bis.

Korwin ma wiele sensownych poglądów, ale niestety jemu nigdy nie zależało na tym aby wygrać i jest raczej prekursorem pewnej myśli.

Na dziś dzień, realnie tylko Kukiz ma szanse aby coś się zmieniło na plus, bo działają bardzo aktywnie i rzeczowo. Niestety nie pokazuje się ich w mediach z tego powodu.

Niedowiarkom polecam posłuchać Liroya z którego sam się wyśmiewałem wcześniej... chyba najbardziej sensowny poseł obecnie.

@Tom

Mów za siebie, może ty byś kradł, ja bym nie kradł.

Opublikowano

wszyscy będą kraść, a i my u władzy nie byli byśmy lepsi :)

szczerość w pięty idzie, powiem tak, państwo nie mające przemysłu bo go samo zlikwidowało by takie szkopki nie miały konkurencji musi z czegoś żyć. U nas z podatkami jeszcze nie jest tak źle, jeśli są dobrze wykorzystane to da się to jakaś przełknąć bo masz jakieś realne przełożenie tych pieniędzy.

Niestety my lokalnie odczuwamy to co robią samorządy, a tu niestety.. nawet jak nie rządzą platfusy (mniejsze lokacje) to ludzie którzy doprowadzą do bankructwa nawet dobrze prosperujące firmy. Wielu działaczy obecnej władzy też się do tego nie nadaje, potrzeba ludzi z wizją i wiedzą, ludzi MYŚLĄCYCH. Warto też przewrócić hierarchię, radni nie są po to by przyklepywać każdy projekt burmistrza i pilnować swoich biznesów, podobnie jak wyborcy Ci ludzie nie znają swoich OBOWIĄZKÓW o przepisach nawet nie wspominając.

Urzędnicy też nie znają przepisów.

Korwin ma wiele sensownych poglądów, ale niestety jemu nigdy nie zależało na tym aby wygrać i jest raczej prekursorem pewnej myśli.

Korwina się czasem dobrze słucha, dobre są jago numery ale na dłuższą metę jak najdalej od władzy. Wprowadzanie jego pomysłów to rozpad naszego kraju i kto wie może przejęcie przez największego terytorialnie "sąsiada". Nawet podczas kampanii wyborczej gadał bzdury. Leczenie zwierząt często dobywa się środkami dla ludzi bo są dużo tańsze a na trudniejsze zabiegi trzeba czekać, płakać i płacić.

Niedowiarkom polecam posłuchać Liroya z którego sam się wyśmiewałem wcześniej... chyba najbardziej sensowny poseł obecnie.

też jestem pod wrażaniem, mało tego facet niby z ulicy, tworzący "inną" nutę w porównaniu do polityków PO a zwłaszcza nowoczesnej potrafi mówić: ładniej, poprawniej, grzeczniej a przede wszystkim bardziej merytorycznie. W starciu odnoszę wrażanie że Liroy pochodzi z salonów a PO/N z ulicy.

Na dziś dzień, realnie tylko Kukiz ma szanse aby coś się zmieniło na plus, bo działają bardzo aktywnie i rzeczowo

Jakby się pozbyli lidera to coś z tego może wyjść, niestety partia nie ma szans w wyborach samorządowych a to ogromna stara, która może się odbić w pozycji na górze. Jeśli chcesz włączyć z systemem to musisz go doskonale znać, wiedzieć jak funkcjonuje co się z czego bierze, Kukiz o tym nie ma bladego pojęcia co udowodnił nie raz. Kultura osobista też mizernie... facet nie potrafi uzasadnić własnych tez.. no sorry

zaś obecny niszczy ducha wolnościowego i wprowadza socjalizm bis.

duch wolności został zniszczony przez ostanie 8 lat, teraz się go przywraca. Jak go teraz niszczy ? Socjalizm nie pasuje, ja w każdym razie nie widzę wspólnego mianownika.

trudno, kupujcie w Polsce :kox:

nie trzeba, dla wielu modeli mimo wszystko jest taniej.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

nie trzeba, dla wielu modeli mimo wszystko jest taniej.

Pod warunkiem, że cena bazowa nie pójdzie w górę.

Część handlarzy/pośredników/mirków wyczai możliwość większego zarobku, w konsekwencji i tak zapłacimy tyle samo.

Opublikowano

To że handlarza wyniesie taniej nie oznacza że On sprzeda go taniej ;)

Opublikowano
duch wolności został zniszczony przez ostanie 8 lat, teraz się go przywraca

https://www.youtube.com/watch?v=I4YnjKDN8eQ

Przestańcie już tu męczyć z ta polityka bo temat nie o tym.

Edytowane przez Ogi

Opublikowano

Część handlarzy/pośredników/mirków wyczai możliwość większego zarobku, w konsekwencji i tak zapłacimy tyle samo.

o że handlarza wyniesie taniej nie oznacza że On sprzeda go taniej ;)
a co ma piernik do wiatraka ?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wiadomo cos z ta nowa akcyza?

Opublikowano

no właśnie, bo jak bym se chciał może w marcu wypad do szwitrzerland zrobić ale nie wiem na czym stoje i sie boje :decayed:

Opublikowano

Akcyza wejdzie prawdopodobnie 1 marca niestety....Ale to jeszcze nic pewnego.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

  Czu ktoś ma jakieś informacje od kiedy będzie obowiązywała ta nowa ustawa o podatku akcyzowym, bo końcem marca kupuję auto od siostry z Niemiec  ?

  Przy okazji zapytam czy obecnie przy sprowadzeniu samochodu z Niemiec ponosi się następujące koszty:

1. Tłumacz około 70zł

2. Akcyza do pojemności 2000cm  3,1% wartości

3. Koszt rejestracji około 245zł

Opłatę recyklingową 500zł i zaświadczenie ze skarbówki o niepodleganiu VAT 160zł chyba juz zlikwidowali ?

  Jeśli mam świeży 2 letni przegląd niemiecki to chyba w Polsce nie muszę jechać na przegląd tylko w WK mi go skracają do 1 roku . 

Edytowane przez YATES

Opublikowano
52 minuty temu, YATES napisał:

Czu ktoś ma jakieś informacje od kiedy będzie obowiązywała ta nowa ustawa o podatku akcyzowym

Projekt spadł z porządku obrad 36 posiedzenia sejmu - zobaczymy kiedy wróci .....

Opublikowano

Wydziały komunikacji to nierzadko cyrk na kółkach z rowerzystami rodem z PRL-u więc przyszykuj się na sytuację że oryginalnego niemieckiego przeglądu mogą nie uznać ;)

Opublikowano

Rok temu jak rejestrowałem Mazdę z Niemiec to mi w WK  niemiecki przegląd techniczny który był jeszcze ważny 1,5 roku uznali tylko, że u nas skracają go o rok czyli miałem w Polsce przegląd ważny na 6 miesięcy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.