Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2018 podziękowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączam się do podziękowań, impreza na najwyższym poziomie, gratulacje dla organizatorów za włożony trud w dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, byłem pierwszy raz i napewno nie ostatni. Bardzo miło było poznać klubowiczów. Piękna pogoda, piękne widoki. Darek daj numer konta to puszczę zaliczkę na przyszły rok ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rówież Podziekował :good::hi:

 

Opublikowano

Moi drodzy znani i nowo poznani wielkie DZIĘKI za mega atmosferę, mnóstwo śmiechu, zdarte gardło, dyskusje po nocach, tańce i fantastyczną organizację. Do zobaczenia za rok... aż za rok :doh:

Opublikowano

A mi pozostaje jedynie żałować, że tym razem nie dane było mi dotrzeć do Bukowiny...

Cóż, czasami tak bywa, tak musiało być.

 

Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników!

Opublikowano

Czapki z głów przed organizatorami! :hi:Wiedziałem, że będzie dobrze, ale nie spodziewałem się, że aż tak! Obowiązkowo za rok trzeba być, @Hugo możesz zapisywać mnie na listę tak jak już mówiłem :decayed: Może uda się ściągnąć więcej osób z lubelskiej - na spotach będziemy nad chłopakami pracować :naughty:

Zdecydowanie za szybko minął ten weekend.. 

Dzięki i do zobaczenia za rok! 

Opublikowano

Byliśmy pierwszy raz i wrażenia niesamowite. Przepraszam kolegów za brak obecności na turnieju piłki ale to był błąd nowicjusza (za bardzo zaszalałem w piątkowy wieczór :lol:). Za rok obecność obowiązkowa no i mam nadzieję tym razem pograć :grin:. Szacun za organizację!

Opublikowano

Jak co roku było super ! Dziękuje wszystkim.

Widzimy się za rok.

Opublikowano

Również dziękuję za super weekend. Byłem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie ukłony w stronę organizatorów.

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano
19 godzin temu, Młody_drog napisał:

4. Zostałem wyproszony z sobotniej imprezy bo organizatorowi @jarkonie spodobała się moja odzież 

Ciesz się że trafiłeś na mnie a nie na Themona... ;)

Opublikowano

Rownież dołączamy sie z Ewą i Lenką do podziękowań dla organizatorów. Jak zwykle wszystko było na najwyższym poziomie... Jedynie co to półki brakuje w kuchni na kubki ;)
01431444cecd8142c48745946b2e9597.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wyśmienitą zabawę, w przyszłym roku postaramy się być w 3-kę. Majki My też mamy problem z pomieszczeniem kubków, już innych z resztą nie mam :) tylko same zlotowe :decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, MAJKI napisał:

Rownież dołączamy sie z Ewą i Lenką do podziękowań dla organizatorów. Jak zwykle wszystko było na najwyższym poziomie... Jedynie co to półki brakuje w kuchni na kubki ;)
01431444cecd8142c48745946b2e9597.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra kolekcja :))))

Opublikowano

Zlot jak zawsze pyszny dzięki naszym przewspaniałym organizatorom !!  

Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona

Opublikowano
Godzinę temu, moskal napisał:

Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem wykręcić Wam korki :grin: Co do fryzury to coś wymyślę :afro:

Opublikowano

Również cała rodzinka dziękuje za extra zabawę. Ogromne podziękowania dla organizatorów!

Opublikowano

Również od mnie i moich towarzyszy wielkie podziękowania dla organizatorów,za zlot i zabawę.Do zobaczenia za rok:decayed::hi::hi:.

Opublikowano

Dzięki za fajny weekend! Dzięki dla organizerów, było jak zwykle :kox::kox::kox::kox::kox:

 

 

 

Opublikowano

Wielkie dzięki za super weekend i spotkanie w tym najbliższym gronie fanatyków fanatyczek i pasjonatów Audi :good:

Oby do następnego wypadu za rok :hi:

Opublikowano
  • Autor
Wielkie dzięki za super weekend i spotkanie w tym najbliższym gronie fanatyków fanatyczek i pasjonatów Audi :good:
Oby do następnego wypadu za rok :hi:
Tylko następnego roku pij więcej :D [emoji14] jak ja nie mogłem toś cwaniak przeszedł :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
15 godzin temu, walada1987 napisał:

Tylko następnego roku pij więcej :Demoji14.png jak ja nie mogłem toś cwaniak przeszedł :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

O to to :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.