Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

mialo byc pieknie i jest pieknie :)

ja mam led w5w z diodami smd i jest ok wszystkie swieca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, a jakie masz gniazdo, T10 czy ba9s ?

Ja mam u siebie T10 i nie wiem czy kupować z Kimmoto czy lepiej ukąsić te z aukcji do której link dał simon__75

może poczekam pare dni i zobaczymy jak będzie z trwałością jednych i drugich :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te diody: Postojówki 1 W !!! Wysokiej Mocy W5W/T10 NEW!!

http://www.allegro.pl/item626970399_postojowki_1_w_wysokiej_mocy_w5w_t10_new.html

Będąc w "Kimoto" żarówka W5W, która była z nowej "dostawy" miała pobór prądu 0,8 W i FIS "szczekał", więc myślę, że te 1W mogą też nie zdać egzaminu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, świecą trochę jaśniej ale to nadal żółty ;) Poza tym BV padły mi po 2 m-cach (obie w przeciągu tygodnia). Potem dorwałem jakieś testy żarówek i okazało się że barwione szkła (w zasadzie nieważne czy markowe czy nie) mają najkrótszą żywotność... 50zł za komplet takiego kminu, dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, a jakie masz gniazdo, T10 czy ba9s ?

Ja mam u siebie T10 i nie wiem czy kupować z Kimmoto czy lepiej ukąsić te z aukcji do której link dał simon__75

może poczekam pare dni i zobaczymy jak będzie z trwałością jednych i drugich :przebiegly:

pisze po raz kolejny ze mialem gniazda na zarowki h6w ale wlutowalem nowe na w5w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

chwaliłem się Flyer'owi i LukaszR'owi ostatnio na spocie że mi Philipsy działają już ponad pół roku i wczoraj padły :sick3:

szlag mnie trafi niedługo... jest tu gdzieś link do tych co błędu na FISie nie robią? bo już 20 stron natrzepaliście...

PS: może by ktoś wyedytował pierwszy post - podał sprzedawcę (bo link pewnie z 2 miesiące działa) byłoby łatwiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem... obie padnięte. Pierwsza nie dała rady przy piłowaniu bolca, a druga odmówiła posłuszeństwa po 24h pracy. Wsadziłem nowe i czekam...

Jeśli chodzi o linka, proszzz:

http://www.allegro.pl/item636829478_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_do_audi_warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem... obie padnięte. Pierwsza nie dała rady przy piłowaniu bolca, a druga odmówiła posłuszeństwa po 24h pracy. Wsadziłem nowe i czekam...

Jeśli chodzi o linka, proszzz:

http://www.allegro.pl/item636829478_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_do_audi_warszawa.html

Troszke narazie te testy marnie wychodza Barti no oby sie udalo bo przy Twoim :kox: to swietnie wyglada wiec poszukaj moze jakis srodkow z UE :polew:

Na te nasze badania Masz gadane wiec Stary dobry Biznes Plan i bedziemy mieli kasy na badania ledowe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja dałem postojówki PHIPIPS Blue vision i też są spoko.

Miałem i w porówniu do LED-ów to te Blue Vision świecą na żółto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja dałem postojówki PHIPIPS Blue vision i też są spoko.

Miałem i w porówniu do LED-ów to te Blue Vision świecą na żółto :decayed:

no właśnie... jakie było moje zdziwienie jak je wsadziłem i zobaczyłem też perfidnie żółty "blue"... wytrzymały do wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wciąż świecą :)

po 3 dniach uzytkowania moje również świecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.. jak pisalem, zaraz po zamontowaniu led ba9s od Pana KIMMOTO wyskakiwal blad na FISie... dzisiaj odebralem auto od lakiernika i... bledu ni ma :decayed:

a LEDy swieca jak trzeba... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puki co jestem zadowolniony :)

Teraz cos mnie sie wydaje czas szukac jakiegos xenonka do czworki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.. jak pisalem, zaraz po zamontowaniu led ba9s od Pana KIMMOTO wyskakiwal blad na FISie... dzisiaj odebralem auto od lakiernika i... bledu ni ma :decayed:

a LEDy swieca jak trzeba... :naughty:

akumulator pewnie odłączali... widocznie jakieś znaczenie ma odłączenie kompa od zasilania... może niech Ci co mają ten problem niech spróbują u siebie jeśli mają kod od radia (bo z tym różnie bywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem wstawie fotki jak to wyglada u mnie z xenonami 8000K w mijania i w halogenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem wstawie fotki jak to wyglada u mnie z xenonami 8000K w mijania i w halogenach :)

Bede mega wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...