Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmienione, obowiązkowe umycie auta + wosk. Pogoda piękna, ale GRazny mnie w tej chwili załamał. Jedynie czym się pocieszam, to fakt że meteorolodzy mają problem z przepowiedzeniem pogody na jutro, a co dopiero kilka dni.

Przesiadka ze 195 na 235 jest odczuwalna na kierownicy, trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się ja tam w tym tyg zakładam letnie, najwyżej nawzajem się będziemy wyciągać...weź linkę jakby co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się ja tam w tym tyg zakładam letnie, najwyżej nawzajem się będziemy wyciągać...weź linkę jakby co :wink4:

Służę pomocą, moje quattro cały czas na zimówkach :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do zmiany na letnie ale niestety okazało się, że z kompletu opon letnich które posiadam dwie mają rozmiar 195 i są ok a dwie pozostałe 185 i taki minimalnie dobry bieżnik :disgust: Także jestem zmuszony kupić dwie nowe bo na tych zjechanych nie ma sensu jeździć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nowe gumy na alu i kto wie może przekładka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak nie przymrozi :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :hi:

Ja już na letnich oponkach śmigam...zimowe koła już umyte ...w razie powrotu zimy to 20 minut i już po problemie..

Panowie i nie zapomnieć o umyciu podwozia ze zimowej soli !!!!! Warto.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie mycie podwozia można autku zafundować?

Oponki mają do mnie zawitać 4. kwietnia, chyba mrozu już nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy już powymieniali... a tu śniegiem wali jak się patrzy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była akcja zima lewarek i zmiana opon z powrotem na zimowe :decayed: śniegu napadało tyle że na letnich jak wracałem to było zero trakcji, hamowanie i przyśpieszanie tragedia. Lans lansem ale bezpieczeństwo i trakcja to podstawa lans może poczekać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biało jak nie wiem u mnie i zapowiada się ze całą noc będzie sypało ale to chyba osatni podryg zimy bo od poniedziałku wiosna ma zawitać już na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraków na szczęście narazie deszczowy a nie śnieżny bo na 18stkach pomimo quattro mógłby się ślizgać bo o hamowaniu nie mówie . jestem optymistą i nie zmieniam już na zimę . sezon wiosenny rozpoczoł sięu mnie już 2 tyg temu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmińsko-mazurskie sypie śniegiem teraz jak h..uj. Gratuluję tym co już pozmieniali :polew:, ale nie ważne, jest lans.. :polew:

A jak mi taki wjedzie w dupe na światłach, to wychodze z wozu i ząbki przez okno polecą :decayed: Wale w ryj bez ostrzeżenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmińsko-mazurskie sypie śniegiem teraz jak h..uj. Gratuluję tym co już pozmieniali :polew:, ale nie ważne, jest lans.. :polew:

A jak mi taki wjedzie w dupe na światłach, to wychodze z wozu i ząbki przez okno polecą :decayed:

jeżdze nie narzekam :tongue4: jak busy jeżdza juz na letnich to naprawde idzie wiosna :gwizdanie: jeżdżąc teraz na ziomych tylko zużywacie opony, taka prawda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...