Opublikowano 9 Sierpnia 20169 l Właśnie problem polega na tym że wrzuciłem do ETKI swój vin, zobaczyłem jaki wypluła mi numer seryjnych klocków i wklepałem ten numer na stronie ferodo i wyskoczyły te o których piszę. To wychodzi też na to że albo etka się myli co do mojego vinu, albo katalog ferodo
Opublikowano 10 Sierpnia 20169 l Potrzebuje zakupic zestaw ham na tyl 245 Co kupic ? tarcza zimmermann, klocek ferrodo ? (mile widziaane nr producentow )
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l Akurat co do klocków nie ma innej opcji jak FDb1717 Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę? W S-line B7 były heble 312 montowane? Edytowane 11 Sierpnia 20169 l przez mashet
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l To zależy od wersji silnikowej 1.8T BFB Edytowane 11 Sierpnia 20169 l przez mashet
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l czy to możliwe żeby był taki rozrzut cenowy? 182 zł - http://pro-choice.pl/klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1717-p-643.html 254 zł - https://www.motointegrator.pl/produkty/243884-klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1717#mi Taki zestaw będzie ok? klocki - https://hamulcesklep.pl/o/FDB1717 tarcze - https://hamulcesklep.pl/o/100.1242.52 Edytowane 11 Sierpnia 20169 l przez mashet
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l Akurat co do klocków nie ma innej opcji jak FDb1717 Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę?W S-line B7 były heble 312 montowane? 312mm daje rade ledwo w serii. Jak chcesz mam w okolicach 700zl zaciski 320mm +nowe tarcze i klocki ferodo. Jak masz zmieniać i tak heble to lepiej zainwestować parę stowek więcej Tapnięte z SGS5
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l Akurat co do klocków nie ma innej opcji jak FDb1717 Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę?W S-line B7 były heble 312 montowane? 312mm daje rade ledwo w serii. Jak chcesz mam w okolicach 700zl zaciski 320mm +nowe tarcze i klocki ferodo. Jak masz zmieniać i tak heble to lepiej zainwestować parę stowek więcejTapnięte z SGS5 To nie lepiej od razu 345 założyć ? Czy jest taka duża różnica między 312 a 320?
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l Akurat co do klocków nie ma innej opcji jak FDb1717 Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę?W S-line B7 były heble 312 montowane? 312mm daje rade ledwo w serii. Jak chcesz mam w okolicach 700zl zaciski 320mm +nowe tarcze i klocki ferodo. Jak masz zmieniać i tak heble to lepiej zainwestować parę stowek więcejTapnięte z SGS5 To nie lepiej od razu 345 założyć ? Czy jest taka duża różnica między 312 a 320?345mm to już wydatek około tysiaka. Różnica jest ogromna pomiędzy 320 a 312mmTapnięte z SGS5
Opublikowano 14 Sierpnia 20169 l Potwierdzam, na samym początku po zakupie z przodu jeździłem na 288 była lipa straszna, zmieniłem na 312 i dużo się nie poprawiło , gryzę się z myślą na wymianę na 320 bo wtedy jeszcze 16 felga na zimę wejdzie bo przy 345 to już tylko chyba 17? Lub druga opcja wyrzucić tył 245 i wstawić 288 , może to coś pomoże?
Opublikowano 16 Sierpnia 20169 l Panowie, a do mojego modelu i wersji silnikowej jakie Ferodo powinny być z tyłu? FDB1083 czy FDB1788? Udało mi się znaleźć dane, które wskazują, że trochę różnią się tylko wagą jednak FDB1083 opisane są jako przeznaczone do innych marek, natomiast FDB1788 tylko i wyłącznie marki VAG i jest wyszczególniony model mojego A4. Podaje linki: https://hamulcesklep.pl/o/FDB1083 https://hamulcesklep.pl/o/FDB1788 Zakładka "Zastosowanie" Na tej stronie: https://www.motointegrator.pl/produkty/208936-klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1083 są jeszcze inne marki, ale są też koncernu VAG. Dane katalogowe to często bzdury, więc może dysponuje ktoś pewnymi danymi, żeby można było profesjonalnie dobrać model klocków? Wymiary są takie same, więc może różnią się mieszanką? Edytowane 16 Sierpnia 20169 l przez Tamley
Opublikowano 16 Sierpnia 20169 l Czyli jak w ostatnim linku jest, że FDB1083 pasują do b5, a FDB1788 do b6 to nie sugerować się tym w ogóle?
Opublikowano 17 Sierpnia 20169 l Czyli jak w ostatnim linku jest, że FDB1083 pasują do b5, a FDB1788 do b6 to nie sugerować się tym w ogóle? Do Twojego też będą pasować FDB1083. Takie możesz zamontować. Te klocki w zasadzie różnią się tylko ceną
Opublikowano 17 Sierpnia 20169 l Witam jestem nowy pierwszy raz przychodzi mi do zmiany wielu rzeczy w moim Audi B5, tym razem padlo na tarcze i klocki mam opony 15 pomoze mi ktos w dobraniu tych dwoch rzeczy?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto