Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Hubcio099 napisał:

Zapodać TRW czy textara?

Ferodo

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Ferodo

Klocki Ferodo pylą jak po****ne... Chyba, że inne też ^^

Opublikowano
19 minut temu, Unf napisał:

Klocki Ferodo pylą jak po****ne... Chyba, że inne też ^^

Klocki Wyciosaj sobie z deski, gwarantuje że nie będą pylić

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Klocki Wyciosaj sobie z deski, gwarantuje że nie będą pylić

Ale będą dymić i też nie będzie dobrze  :grin:

Opublikowano
12 minut temu, pelonek1 napisał:

Ale będą dymić i też nie będzie dobrze  :grin:

Przeszkadzało mu pylenie a nie dymienie...

Opublikowano
W dniu 5.05.2021 o 22:36, Dev napisał:

bierz OZty, sa w przyzwoitej cenie

Masz jakieś sprawdzone źródło OZ w dobrej cenie? Tamtych Ferodo w IC po zamówieniu okazało się że oczywiście fizycznie nie ma, a sklep-hurtownia w której zawsze brałem OZy nagle przestał nimi handlować.

Opublikowano
49 minut temu, wojtek_lbn napisał:

Masz jakieś sprawdzone źródło OZ w dobrej cenie? Tamtych Ferodo w IC po zamówieniu okazało się że oczywiście fizycznie nie ma, a sklep-hurtownia w której zawsze brałem OZy nagle przestał nimi handlować.

pisz do kolegi @Wandej

Opublikowano
10 godzin temu, wojtek_lbn napisał:

Masz jakieś sprawdzone źródło OZ w dobrej cenie? Tamtych Ferodo w IC po zamówieniu okazało się że oczywiście fizycznie nie ma, a sklep-hurtownia w której zawsze brałem OZy nagle przestał nimi handlować.

zapytaj jeszcze u @TOM77 lub @dzik . 

Opublikowano
W dniu 11.05.2021 o 08:36, george napisał:

zapytaj jeszcze u @TOM77 lub @dzik . 

Ja u @dzik kupiłem greenstuff z ebc i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poleci ktoś jakiś zestaw naprawczy do przednich zacisków ? Mam do wymiany tarcze i klocki więc pomyślałem żeby od razu wymienić wszystko.

Seria 288 przód.

A4 B7.

Opublikowano
52 minuty temu, KiziorDZN napisał:

Poleci ktoś jakiś zestaw naprawczy do przednich zacisków ? Mam do wymiany tarcze i klocki więc pomyślałem żeby od razu wymienić wszystko.

Seria 288 przód.

A4 B7.

Mam

Opublikowano

Witam Panowie będę miał tarcze+ klocki do wymiany 320mm przód co polecacie ? A4 B6 seria była 288 ale zrobiłem na 320mm

Opublikowano

Brembo, Ferodo.

Opublikowano
2 minuty temu, AndrzejK. napisał:

Brembo, Ferodo.

Masz może namiar na nazwy zestawów ? 

Opublikowano

Wpisz w wyszukiwarkę to co Cię interesuje i będziesz miał namiary lub np. na Allegro też bez problemu dobierzesz.

Opublikowano
3 godziny temu, wicia1000 napisał:

Witam Panowie będę miał tarcze+ klocki do wymiany 320mm przód co polecacie ? A4 B6 seria była 288 ale zrobiłem na 320mm

Tarcze Rotinger/Zimmerman z klockiem textar/ferodo lub jesli jest budzet to EBC z serii black/green/yellow ;)

 

Opublikowano
Godzinę temu, DivaynEays napisał:

Tarcze Rotinger/Zimmerman z klockiem textar/ferodo lub jesli jest budzet to EBC z serii black/green/yellow ;)

 

Mam rotingera gt i drugi komplet tarcz pogięło i nie chcę więcej tej firmy wcześniej na ATE zwykłych zrobiłem masę KM i nigdy nie miałem problemu :) Zimmermana jeszcze nie miałem :) 

Opublikowano
2 godziny temu, wicia1000 napisał:

Mam rotingera gt i drugi komplet tarcz pogięło i nie chcę więcej tej firmy wcześniej na ATE zwykłych zrobiłem masę KM i nigdy nie miałem problemu :) Zimmermana jeszcze nie miałem :) 

czym czyściłeś piasty ? jakie mają bicie promieniowe ?

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

czym czyściłeś piasty ? jakie mają bicie promieniowe ?

Jadę dziś popytać gdzie jest warsztat który sprawdza piasty itd bo mechanik twierdził że wszystko dobrze było ale ja przed założeniem kolejnego kompletu tarcz sprawdzę te piasty i je wymiennie jak będzie coś nie tak. Dev na pytanie czy czyścił to pewnie wiertarka z końcówką drucianą przemył pewnie zmywaczem lub czym podobnym :)

Opublikowano
1 godzinę temu, wicia1000 napisał:

Jadę dziś popytać gdzie jest warsztat który sprawdza piasty itd bo mechanik twierdził że wszystko dobrze było ale ja przed założeniem kolejnego kompletu tarcz sprawdzę te piasty i je wymiennie jak będzie coś nie tak. Dev na pytanie czy czyścił to pewnie wiertarka z końcówką drucianą przemył pewnie zmywaczem lub czym podobnym :)

Nie wiertarką, tylko szlifierka kątowa plus szczota czołową i jedziesz na lustro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.