Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Luźna niedziela :rolleyes:

Szyby w końcu wyczyszczone, wnętrze poodkurzane, plastiki ogarnięte, dresingi nałożone :wub:

Tak jak cleaner i dressing z adbl polecam to niestety aplikator strasznie zawiódł.. fajnie się dresingi aplikuje ale strasznie dużo zostawia „włosia” na desce :facepalm:

 

6FFE1FE8-03FF-4C37-869F-F8E076A553D0.jpeg

9BCCD3BB-4CCC-49EC-B9CC-8F12EE2420B0.jpeg

83E40781-1E2E-436A-A245-323E0F66AD88.jpeg

Opublikowano

Pięknie ogarnięte ? wnętrze mimu tylu lat ciągle się prezentuje jak nowe ?

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

bajer, jak ogarne ryj u swojego to tez bede chcial go odszczuzyc a akurat caly zestaw z adbl mam

Opublikowano
  • Autor

Felgi w końcu wróciły z renowacji :naughty:9E31D7DA-832D-4209-9E98-757F7EDDF5BA.jpeg

Chcialem jechać jakaś sesje zrobić ale nie umiałem się powstrzymać i już pokaże wam jak to się prezentuje :kox:

A90A021B-B460-4667-A0F6-DAEC785E3F4B.jpeg

 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Właśnie rozglądam się za felukiem dla swojej i teraz już wiem jakiego wzoru będę szukał :D  

Opublikowano

szczerze to...

dużo lepiej wyglądają niż w poprzednim kolorze w odniesieniu do całości auta po dechromingu, listwami drzwi w czerni itd, 

fura teraz wygląda dużo bardziej spójnie i pasuje to to także brawo :thumbup1:

jeszcze coś z sesji wrzuć :D 

Opublikowano
  • Autor

 

11 minut temu, raaf napisał:

fura teraz wygląda dużo bardziej spójnie i pasuje to to także brawo :thumbup1:

 

Z początku miałem mieszane odczucia i dylematy, ale jak wszystko wleciało na auto to wiadomo :kox:

jak to przed chwila @Mloty4x powiedział..”ciemna świnia” :grin:

Foty napewno wleca ? ? 

Opublikowano

bardzo ładnie, jeszcze chyba do całości trzeba by chlapnąć relingi w czarny mat?

Opublikowano
  • Autor

@MaTeo85 oczywiście że relingi jeszcze wpadną, tyle że tak jak reszta czyli w black piano.. No i ten dyfuzor z końcówkami ale nie mam czasu żeby teraz się z tym bawić :rolleyes:

Opublikowano
1 minutę temu, Tkoczu_ napisał:

... tyle że tak jak reszta czyli w black piano.

qrcze faktycznie w połysku, na tej fotce na szybko zerknąłem i wydawało mi się że to lekki mat jest na listwach.

Teraz już wiem że nie więc faktycznie relingi w połysku jak nic.

Opublikowano

Pięknie to siadło, felgi już oklepane, ale jak dla mnie wciąż robią robotę :thumbup1: mam nadzieję, że kiedyś u mnie takie zagoszczą :cool1:

Opublikowano

@Tkoczu_ trzeba przyznać że teraz koło zgrało się z całością i dużo bardziej przyciąga oko i jak nie zgrywały się mi aż tak te czarne listwy z zimowym setup'em to teraz dobrze wykańczają całokształt  ? "ciemna świnia" ładnie by wyglądała na sesyjce z moją b6 ?ale nie mogę się zabrać z braku czasu do reszty małych drobiazgów z dokończeniem mojej b6 ? miejmy nadzieję że zdążę złożyć do końca furkę zanim przyjedziesz do mnie na położenie na koła powłoki ? Coś tak czuję że jak u mnie się nic długo nie dzieje na profilu to jak złoże do końca b6 to będziemy razem kombinować co ja tam finalnie zrobiłem a post będzie dłuższy niz rolka papieru toaletowego ? 

Edytowane przez Mloty4x

Opublikowano

@Tkoczu_ W końcu zaczął wyglądać jak samochód :decayed:. Muszę pomyśleć nad wymianą stołków na skórę :naughty:

 

Opublikowano

@Tkoczu_

Jak się nazywa ten model felunku? Planuję większe hamulce wrzucić i przejść na 18" w letnim setupie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, rosati napisał:

@Tkoczu_

Jak się nazywa ten model felunku? Planuję większe hamulce wrzucić i przejść na 18" w letnim setupie :decayed:

Moje to Ronale, wzór z rs4 b7,

Pakuj 19’ ! :wink:

Opublikowano
7 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Moje to Ronale, wzór z rs4 b7,

Pakuj 19’ ! :wink:

W życiu :decayed: za dużo jeżdżę po mieście, a i wygoda dla mnie istotna.

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, rosati napisał:

W życiu :decayed: za dużo jeżdżę po mieście, a i wygoda dla mnie istotna.

Ja jeżdżę głównie po mieście i nie ma źle, ważne żeby dziury omijać :grin:

Opublikowano
  • Autor

:kox::kox:

D28C823B-911C-4ECB-845B-693C8DAF2A1F.jpeg

B4065729-F9D9-4AB7-90B5-9F3CC4ACA9EF.jpeg

EB3A048F-6B7A-4379-81D2-0579C2F13D71.jpeg

Opublikowano

Witaj.

Talerzyki z B5 masz na zawieszeniu 1bv?

Jeżeli tak to czy weszły na fabryczne podkładki z gumy z B7 czy miałeś te z B5?

Edytowane przez gordo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.