Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8,8l na 100km no "troszkę" przesadziłeś :cool1:. To co pali ci benzyny 6-7l na 100km jak maluch? Nie wierze!!

Opublikowano

minimalne spalanie benzyny to 8.999999999 wiem bo sam mam a silniczek igła

Opublikowano

Czemu miał bym Was kłamać, tak było jak napisałem!

8,8l na 100km no "troszkę" przesadziłeś :cool1:. To co pali ci benzyny 6-7l na 100km jak maluch? Nie wierze!!

Auto mam od nie dawna i nie wiem ile pali benzyny, na gazie jeżdżę!

minimalne spalanie benzyny to 8.999999999 wiem bo sam mam a silniczek igła

Tak bo tobie spaliła 8.9999999999 to żadna inna nie ma prawa spalić mniej, zastanów się co piszesz!! Szczególnie ze marudzisz o śmieszne 0.1999999 litra

Opublikowano

moja tez w normie po ostatnik serwisie

przed bylo kiepsko 15l :thumbdown:

teraz na trasie bez deptania kolo 8.0 miasto cos ponad 10.0

a instalacja sekwencja stag300

Opublikowano

i w to uwierzę nigdy nie uwierzę ze cykl mieszany i poniżej 9 śmiech na sali

Opublikowano

I ja też tak uważam, po mieście poniżej 9l to "troszkę" naciągane wyniki. Mnie się udało po trasie (jazda spokojna zgodna z kodeksem drogowym) spalić 8,6l - ale podkreślam po trasie.

Opublikowano

Duzo pali bardzo duzo :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

kikson a tam dużo 8 po mieście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

15 miasto 9 trasa :) [przy emeryckiej jeździe ]

Opublikowano

moja tez w normie po ostatnik serwisie

przed bylo kiepsko 15l :thumbdown:

teraz na trasie bez deptania kolo 8.0 miasto cos ponad 10.0

a instalacja sekwencja stag300

norwedzy to mają gaz... nie to co nasz, ruski... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja proponuje ten z zapalniczek podobno jest oszczędniejszy :polew: :polew:

Opublikowano

moje 1.6 pali 12 przy spokojnej jeździe i klimie gazu a przy "jestem szybszy" to i 18łyka:D

Opublikowano

Moje wyniki spalania gazu w mojej a4 1.8 są następujące :

Miasto <korki,klima,bucior> ogulnie nie jestem emerytem i nie zmieniam biegów do 1500 obr :P Opony 235/45/17 max jaki miałem to 14.5L/100KM

Trasa na tych samych oponkach to mój rekord to 8.5 Gazu jazda tak średnio 90km/h

teraz przy kołach 205/55/16 spalanie na mieście max 13 L gazu na trasie jazda taką jaką lubie czyli ofensywna :P wyszło mi ostatnio 8.5L więc nie jest żle:)

Myślę że jak ktoś by nie cisnoł tak po mieście jak ja to w max 11-12 by się zmieściił póki co mój rekord na mieście to 12.5L :) jak na 1.8 myślę że jest B.dobrze :)

aha Gaz tylko i wyłącznie tankowany na BP oraz od czasu do czasu SHELL :)

Opublikowano

Skad wy takie wyniki bierzecie ?? ?? Miasto do 3tys RPM i spalanie ~9l.

Opublikowano

A to i ja napisze w cyklu mieszanym BP 95 - 9L/100km a LPG - 12L/100km

Opublikowano

U mnie instalacja Stag 300, opony 245/45 R17, 1.9T Q :

na trasie gazu 12.8L/100km - jazda spokojna

jazda mieszana 66% trasa, 33% miasto - gazu prawie 14L/100km

na trasie nad morze i z powrotem (ok. 800km) - jazda max 120km/h, ale przeważnie raczej spokojnie (czyt. przepisowo) - benzyny 9L/100km - wtedy nie miałem jeszcze gazu :)

Pozdrawiam

Opublikowano

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

Opublikowano

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr

Opublikowano

co wy to opowiadacie 7 po mieście to max oczywiście q z turbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.