Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

1) czyli rozumiem ze bez podszybia poliftowego osłony nie zamocujemy ?

2) i jakie magiczne sztuczki tutaj robiłeś ?? Co musiałeś pododawać lub usunąć czy weszła bez żadnych przeróbek ?

3) to samo pytanko co w (2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 tak, musi byc cale podszybie poliftowe

2 przyciac delikatnie oslone na rogu przy zbiorniku od wspomagania, i nawiercic mala dziurke kolo krancowki od alarmu zeby przykrecic ja

3 dorobic blaszka\uchwyt i przykrecic do obudowy filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podszybie to pamietaj ze kompletne w aso kosztuje ok 300zl, czesto urzywka jest drozsza, to z 1,8T mozna wyrwac na allegro za ok 30 zl a ta od vr5 to troche rarytasik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podszybie to pamietaj ze kompletne w aso kosztuje ok 300zl, czesto urzywka jest drozsza, to z 1,8T mozna wyrwac na allegro za ok 30 zl a ta od vr5 to troche rarytasik...

już nie koniecznie :naughty:, no ale znaleźć też trzeba, na allegro powodzenia życzę ze znalezieniem :good:, Dropsone co teraz modzisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klej wacham.... ale mam juz koncowke :kox:

ja jak się tylko uporam z tymi trudnościami co mam, to też zacznę wąchać :wink4:, póki co pod koniec tygodnia rozbebeszam fotele i wkładam maty, potem do tapicera i do fury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie

zdjcie03510.jpg

zdjcie0352y.jpg

ładnie, ładnie :wink4:, daj foto tego materiału od spodu, jakiej grubości jest ta pianka pod spodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje plastik ale nie ten co jest na fotce, to tak tylko na sztuke zeby docisnac material, a bedzie ten jasny, praktycznie identyczny jak kolor podsufitki i materialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

nie pasiło do koncepcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

jakos mi czarna podsufitka nie podchodzi, a co do alcantary to nie przepadam za tym materialem, niezaleznie od koloru,

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

nie pasiło do koncepcji :naughty:

dokladnie, pozatym mysle ze jasna nie jest taka zla :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________nowe graty :naughty:

dscf0113s.jpg

dscf0111r.jpg

dscf0116v.jpg

dscf0114s.jpg

dscf01150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam komplet, wiem ze bose szalu nie robi ale gra lepiej niz standard, ogolnie cale bose wyszlo mnie 200zl, i wszystko ori... mysle ze za ta cene mozna to zalozyc, i jak sie zrobi cieplo chce wygluszyc wszystkie dzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: kiedy montaż?

niewiem, musze miec potwierdzona jedna rzecz, dopiero wtedy wezme sie za montaz, ogolnie nie jest to jakos mocno skomplikowane, biorac pod uwage ze cala wiazke wyciagalem sam, i musze jeszcze zobaczyc czy vag mi sie laczy z radiem.. bo jak nie to bede musial podlaczyc sie odrazu do radia[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:47_________________________________________________chyba mikołaj w tym roku przyjdzie szybciej niż myślałem :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...