Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czas na zgrabniejszą kierownice :rolleyes:

ni hu hu... :tongue4:

teraz to czas na pogrzebanie w motorowni.... w sumie to moze nie teraz w zime chce zbierac graty i zakladac na przyszly rok :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:56_________________________________________________rozyebalem bosta w drobny mak :evil: za ciula mi nie pasuje tak jak wyglada :decayed: skladam go po swojemu zobaczymy co z tego bedzie :evil:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________no i wskaznik doladownia juz w miare ogarniet :cool1: jeszcze tylko zalozyc do auta.... pare fotek z prac

dscf0761k.jpg

dscf0762t.jpg

dscf0765j.jpg

dscf0766sd.jpg

dscf0767u.jpg

dscf0768l.jpg

dscf0770ar.jpg

dscf0772w.jpg

ponaciagalem jeszcze skore na bokach zeby ladnie zachodzila do sierodka i czekam nowe biale szkielko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno ciekawiej niż "oko proroka" które było w oryginale ;)

Jeśli jak mówisz ponaciągałeś skórkę to jest nieźle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o to to :good: Najlepiej strukturą prysnąć :cool1:

Rozumiem, że przedliftowe kratki to tylko na przymiarkę i wpakujesz to do właściwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Reniu kratki sa przedliftowe do testow, teraz juz wszystko jest w aucie wskaznik pokazuje tak jak powinien, w sumie z ta skora to pitolenia w ciul, bo niemozna jej zalozyc za duzo do sierodka bo potem rozpycha zamocno kratke, i trzeba uciac prawie ze na styk, i dosc mocno naciagnac, oglnie boje sie ze jak dostanie temperatury zeby skora sie nie odkleila na bokach bo bedzie lipa, najwyzej potem zerwa skore i psikne stroktora, bo mi zostala z renowki... ale wazne ze dziala tak jak powinien i "oko" nie rzuca sie tak bardzo jak w orginale...[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 19:55_________________________________________________walka ze wskaznikiem doladowania trwa caly czas.... mam juz zmienione podswietlenie na czerwone, i niestety skorka nie zdala egzaminu i bedzie zmieniana :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba wolał zostawic to w normalnej kratce, tylko ładnie spasować, tak jak u nosba czy armiego jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01a68f46fba7daddmed.jpg

21538886a0719a13med.jpg[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:37_________________________________________________co myslicie o takich klamkach?

zdjcie0463a.jpg

:mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a popatrz... czym obklejales? bo ta folia co ja mialem to jakas najtansza i tak sobie sie obklejalo... ogolnie te srebrne klamki to do niczego mi niepasuja..... niewidomy juz Ci mowilem popraw ten slupek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a popatrz... czym obklejales? bo ta folia co ja mialem to jakas najtansza i tak sobie sie obklejalo... ogolnie te srebrne klamki to do niczego mi niepasuja..... niewidomy juz Ci mowilem popraw ten slupek :naughty:

folia ORACAL, z zewnątrz jest igła, od środka klamki jest na tyle dobrze na ile sie dało :wink4:, co do słupka to stara fotka, chociaż i tak nie mam weny sie za to zabrać, na dniach to poprawię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kratką nie jest żle ale osobiście wpasowanie wskaźników jak u mnie lepiej mi sie podoba

9b08b800c2a09336gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kratką nie jest żle ale osobiście wpasowanie wskaźników jak u mnie lepiej mi sie podoba

9b08b800c2a09336gen.jpg

:good:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 21:12_________________________________________________wpadl II lift.....

afe90362138fb17bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas odrazu jest lepiej !!!!!! :kox:

nie bedzie mnie 25tego :confused4: a szkoda , bo lubie popatrzeć na twojego czerwieńca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...