Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Migające podświetlenie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, VPLD napisał:

O kurde widzę że ktoś podkradl  mój pomysł i robi takie same lampy masakra??

Ty oszuście, przecież to Twoje zdjęcia. Powinieneś bana dostać na forum dożywotnio.

Opublikowano

Dokładnie... widać, że boli, że ktoś prawdę pisze:

Bez tytułu.png

Radzę Ci to zmienić... 

Opublikowano

Brak słów:doh:

Opublikowano

@kamil-vagale jak to jest bo też kiedyś myślałem, że jesteś moderatorem? Przy postach masz taką ikonkę, najeżdżając na nią jest info że jesteś moderatorem. Ty piszesz, że nie jesteś. O co tu chodzi?

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

@kamil-vagale jak to jest bo też kiedyś myślałem, że jesteś moderatorem? Przy postach masz taką ikonkę, najeżdżając na nią jest info że jesteś moderatorem. Ty piszesz, że nie jesteś. O co tu chodzi?

Nie jest globalnym moderatorem, tylko w dwóch konkretnych forach technicznych :wink:

Opublikowano

@Hugo proponuję w/w Panu podarować bana na forum wraz z zapisaniem adresu IP oraz MAC + lokalizacja. Uprzedzić użytkowników innych o tej osobie i po temacie...

Opublikowano

Potwierdzam że widziałem wiele ogłoszeń odnośnie tych lamp ale nazwisk nie pomnę ale napewno były dwa różne :)

Opublikowano

Aktualnie najświeższe ogłoszenie na FB od Konrada :whistling:

Screenshot_20211103-155050.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, afroo. napisał:

Aktualnie najświeższe ogłoszenie na FB od Konrada :whistling:

Screenshot_20211103-155050.jpg

Widziałem to dziś i zastanawiałem się czy wrzucać linka do tego forum czy nie ?

Opublikowano

Ukryta prawda :decayed: Kim u licha jest Konrad? :whistling:

Opublikowano

Znowu

Screenshot_20211107-083607.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To chyba dość popularne tutaj na forum. @pyrlandia93 podkradł moje zdjęcia oraz częściowo tekst z wątku o dołożeniu czerwonych lampek i wystawia je na swoich aukcjach na allegro. Może powinienem oddać sprawę mojemu adwokatowi za naruszenie praw autorskich oraz praw do własności intelektualnej. 

 

Opublikowano
39 minut temu, kamil-vag napisał:

Teraz chyba podkrada zdjęcia od @daro84.pl odnośnie bileda do B6:

Screenshot_2021-11-24-20-38-28-021_com.facebook.katana.png

Potwierdzam. Moje zdjęcia lamp.

Opublikowano
8 minut temu, daro84.pl napisał:

Potwierdzam. Moje zdjęcia lamp.

To zglaszaj do Facebooka w takim razie :wink:

Opublikowano

" Co tu się dzieje , Wąski ? "  :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, co to może być? Wymienione sprężyny bo jedna pękła i wymienione tuleje na wachaczu. Skrzypi jak ruszam jak wsiadam czy wysiadam, widać na filmiku jak bujalem autem. Proszę o odpowiedź auto to audi a4 b7 avant 2.0 tdi bpw

 

Opublikowano

Witam chce wsadzić te koła , 9.5j et 40 , zawieszenie mam 1bv eibach + talerze z b5 zacisk 320  I zastanawiam się czy wejdzie taka szerokość felgi bez żadnej  rzeźby   podpowie ktos coś? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ostatnio kupiłem audi 1.9tdi 2006r i mam pytanie dotyczące rozrządu co ile tyś/lat wymiana ? Aktualnie jest założony z firmy skf i był wymieniany jakoś w połowie 2016r i przejechane około 43tyś.
I drugie pytanie o olej jaki polecacie ? W Niemczech był lany 5w30 a w Polsce 5w40.
I trzecie wydaje mi się że coś jest nie tak z pływakiem np jest na kresce i podczas jazdy potrafi pokazać że jest przed kreską lub za i za chwile wraca i też jak dokładnie się przyjrzałem wskazówka  to widziałem że delikatnie chodzi góra dół i też sie wydaje jak by za szybko idzie w dół.
nie włącza się tempomat.

i nie działają podgrzewane siedzenia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie sprawa pilna ? Malował ktoś całego avanta (zmiana koloru)? Potrzebował bym mniej więcej całkowity koszt takiego zabiegu ?? Ktoś coś pomoże ? Jeśli chodzi o malowanie po elementach z tego co wiem inaczej lakiernik liczy sobie pomalowanie całego auta a np 3 elementów ? Pozdrawiam i dzięki za rady. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.