Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 2.0TDI stanęło podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, spalski1 napisał(a):

Tak układ paliwowy i to przy nalocie 120k  (słabe te pompy) czekam na wycenę.

Dam info ale raczej na pewno zrobię to nie u nich.

W B9 problem z pompami HD nie występuje. Musiało się coś stać, co doprowadziło do zatarcia pompy jak np. złe zatankowane paliwo lub praca pompy na sucho (po wymianie filtra paliwa i nie odpowietrzeniu układu).

 

Opublikowano

Chyba 1 przypadek w B9, ciekawe co było przyczyną. 

Opublikowano
8 godzin temu, RALF76 napisał(a):

 ludzie mają po 400tys na tych silnikach zrobione

Serio.I to z S-tronicem ? 

Myślałem że AVF jest nie do przebicia ?

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor

Panowie auto kupiłem jak miało 60 tys nalotu

Zrobiłem nim następne 60 i stanęło!

Akcja serwisowa była przy 90 tys w aso ja osobiście potem wymieniałem olej i filtr oleju, filtra powietrza nie tykałem.

Opublikowano

Filtr powietrza nie ma z tym nic wspólnego (ale powinien być wymieniony co 60 kkm).

Czyli sam wymieniłeś filtr paliwa? Odpowietrzyłeś układ po wymianie zanim uruchomiłeś silnik? Jaką akcje serwisową masz na myśli? co było robione?

 

Opublikowano
12 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Serio.I to z S-tronicem ? 

Myślałem że AVF jest nie do przebicia ?

mam na myśli sam motor - pisałem o silniku a co do stronic są też takie co ponad 300 mają i pracują prawidłowo

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

Kolego Muskel1

Nie tykałem filtra paliwa 

Opublikowano
  • Autor

W aso zaproponowali mi:

Pakiet serwisowy Audi Used Cars 4+ 40 tys.km/2lata 

Czyli 1 akcja standard przzy około 90tys.km  olej i wszystkie filtry.

I 2 akcja przy 120tys. standard olej i filtry + wymiana oleju w S-TRONIKU (łączny koszt takiego pakietu w aso 2860 pln płatne z góry)

Ja przy 100tys. zrobiłem sam wymianę oleju z filtrem.

Tak wygląda sytuacja że dokładnie przy 118 tys. auto stanęło i jak na razie nie doczekało się tej 2 akcji na serwisie w aso

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Kolego Muskel1

Twierdzisz że do wymiany nowa pompa paliwa w baku, nowa pompa paliwa wysokiego ciśnienia, nowe injektory reszta do płukania.

Pytanie? pompy paliwa w baku nie da rady umyć ?

Bo reszta to oczywiste że do wymiany.

Opublikowano

Pompa w baku nie do umycia, bo to ona zaczęła się rozpadać i puściła opiłki w układ.

Opublikowano
26 minut temu, Langista napisał(a):

Pompa w baku nie do umycia, bo to ona zaczęła się rozpadać i puściła opiłki w układ.

a może problem z  pompą CR a nie tą w baku?

Opublikowano

Obie pompy do wymiany jak tylko są opiłki w układzie.

W ASO wszystko wymieniają, nic nie płukają, cały układ paliwowy razem ze zbiornikiem paliwa.

 

Jak zostawisz auto w ASO to zapłacisz słono.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Witam

Audi wyceniło części!! same części na ponad 30k bez robocizny.

Zamówiłem u nich tylko pompę w zbiornik (bak) bo nie można jej kupić gdzieś indziej.

Resztę części owszem.

Ale nie wiem czemu są takie różnice np:

Pompa wysokiego 04L130755E od 1700pln  do 5k

Wtryski 04L130277AE od 2800pln do  4k

Może ktoś się wypowie?

Opublikowano

Różnica cen między ASO a innym sklepem? 

Opublikowano
  • Autor

Nie aso nie biorę wcale pod uwagę

U nich tylko pompę w bak (koszt 2158 pln)

Porównałem na alledrogo

Opublikowano
  • Autor

I tylko nowe 

Opublikowano

się nie zdziw jak wymienią cały układ paliwowy a auto i tak nie odpali. to że wykryli opiłki w układzie to nie znaczy że znaleźli usterkę :) nie wiem czemu tak uparłeś się żeby robić auto w ASO, jeszcze jak dasz im swoje części, to wszystko co pójdzie nie tak będzie zwalone na Ciebie

Opublikowano
  • Autor

Nie zamierzam zostawiać auta !

Zabieram go z ASO !!

U nich tylko pompę w baku zamówiłem bo nie można jej nigdzie kupić, resztę gratów powoli zamawiam. 

Szukam kogoś kto mi to ogarnie.

Zrobił bym to sam, ale nawet nie mam blokady do rozrządu.

 

Opublikowano

To są jakieś żarty żeby takie cuda się działy przy takich przebiegach.

 

Opublikowano
4 minuty temu, Rabbi napisał(a):

To są jakieś żarty żeby takie cuda się działy przy takich przebiegach.

 

Ja wiem czy żarty, na forum jest temat że nowe 2.0tdi w a4 z tego roku bierze olej od nowości... 

 

@spalski1

 

Ufasz tej diagnozie z aso? Może poszukaj jakiegoś dobrego warsztatu po za ASO, który jeszcze raz sprawdzi temat, na durno iść naprawiać coś co nie wiadomo do końca czy tak jest, tak jak ja kiedyś uparłem się na wymianę dwumasy a to nie było to

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.