Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kolejne pytanie :) Trochę ich będę miał - bo dopiero kupiłem auto. Planuję w sobotę podjechać na spota więc o cześć rzeczy pewnie popytam osobiście :).

Mam najprawdopodobniej odbłyśnik do poprawy w moich lampach (Xenon) - klosze nie są matowe a świecą gorzej niż zwykłe lampy. Czy da się wyjąć odbyłśnik bez rozklejania lampy? Czy jest ktoś w naszej okolicy kto robi takie rzeczy, czy tylko demontaż lampy i wysyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kolejne pytanie :) Trochę ich będę miał - bo dopiero kupiłem auto. Planuję w sobotę podjechać na spota więc o cześć rzeczy pewnie popytam osobiście :).

Mam najprawdopodobniej odbłyśnik do poprawy w moich lampach (Xenon) - klosze nie są matowe a świecą gorzej niż zwykłe lampy. Czy da się wyjąć odbyłśnik bez rozklejania lampy? Czy jest ktoś w naszej okolicy kto robi takie rzeczy, czy tylko demontaż lampy i wysyłka?

Da się przez miejsce na przetwornicę ale musisz mieć zwinne łapki i małe śrupstaki. Jak zmieniasz ori soczewę na ori to niema problemu. Problem się robi gdy chcesz załadować soczewe z bixem. Wtedy otwierasz szeroko portfel i Gwerty reza ci to w dwa tygodnie. :naughty:

No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze.

A dziś na obiad. 8ff2ded6557b9e57c51682a7f3cbef58.jpg

Udał się ten obiadek? :naughty:

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg

Nakleić można to na lampę

Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył

Edytowane przez wielkig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg

Nakleić można to na lampę

Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył

Niestety nie mogę namierzyć nazwy do tej farby dokładnie.

Jeśli chcesz to Ci mogę odsprzedać tą farbę

bucyqum4.jpg

Tak wyszły obrysy US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti czym robiles oblysk żółty ? Sprayem czy folia?

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty z forum zrobi Ci to profi

Może i tak, ale z tego co widzę to ostatnio na forum 30.05.2014? Ma ktoś jakieś namiary na niego?

EDIT: Ma numer w podpisie...

Edytowane przez Gribsem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farbką malowane obrysy i odbłyśniki :wink4:

Jaka farba do tych odbłyśników? Koks wyglądają :D

Edytowane przez Duds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam farbę taką złotawą która wygląda jak złoto wpadające w żółty kolor nazwy na niej nie ma tylko kolor po angielsku napisany i jakieś cyferki.

Jak ktoś chce mogę odsprzedać :wink4:

Myślałem,że gorzej wyjdą te lampy szczerze wam powiem bo jak malowałem to się załamałem co to wyszło , ale jak wyschły to był mega banan :D

Mi się podobają innym nie muszą :)

Więcej foto lamp w moim temacie auta więc wchodzić i komentować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód za to poleci. Z resztą komu ja to mówię :grin:

zabieraj Panie 1/4 Władzy :naughty::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód za to poleci. Z resztą komu ja to mówię :grin:

pieseł? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś zakład gdzie tanio odczytaja Pin immo z licznika S4/wyłączą immo w sterowniku? Cwiara niestety poległ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...