Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a czerwiec daje rade ?

musisz zdecydować, które fotki bardziej ci się podobają :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłem w czerwcu i we wrześniu. Bardzo podobnie bo spokojnie, ale może też nie być takich atrakcji jak w szczycie sezonu: motorówki, banany, rowerki, spadochrony itp, ale jak ktoś nie chce z tego korzystać to nie ma problemu. Jeżeli chodzi o cenę to taniej miałem we wrześniu.

Opublikowano
ale może też nie być takich atrakcji jak w szczycie sezonu: motorówki, banany, rowerki, spadochrony

byłem we wrześniu i to wszystko było, warunkiem jest pogoda

Opublikowano

JA jak bylem w czerwcu w Polsce jak i tak w Słowacji było słońce wjechałem w Węgrzech na Balaton rano zrobić przerwę i zaczęło padać

w godz 17 dotarłem do celu wyszukałem kwaterę i bum słońce trzymało cały tydz zjeżdżając do domu w Węgrzech z powrotem znowu desz heeee

niesamowite

Opublikowano
ale może też nie być takich atrakcji jak w szczycie sezonu: motorówki, banany, rowerki, spadochrony

byłem we wrześniu i to wszystko było, warunkiem jest pogoda

Miałem piękną pogodę we wrześniu i obserwowałem jak "atrakcję" się zwijają. Choć nie wszędzie oczywiście tak musi być. Trzeba mieć na uwadze to, że w tym okresie jest bardzo dużo emerytów na wakacjach, zwłaszcza z Niemiec.

Opublikowano
JA jak bylem w czerwcu w Polsce jak i tak w Słowacji było słońce wjechałem w Węgrzech na Balaton rano zrobić przerwę i zaczęło padać

w godz 17 dotarłem do celu wyszukałem kwaterę i bum słońce trzymało cały tydz zjeżdżając do domu w Węgrzech z powrotem znowu desz heeee

niesamowite

geografia - to sie nazywa Gory Dynarskie

proste

Opublikowano
JA jak bylem w czerwcu w Polsce jak i tak w Słowacji było słońce wjechałem w Węgrzech na Balaton rano zrobić przerwę i zaczęło padać

w godz 17 dotarłem do celu wyszukałem kwaterę i bum słońce trzymało cały tydz zjeżdżając do domu w Węgrzech z powrotem znowu desz heeee

niesamowite

geografia - to sie nazywa Gory Dynarskie

proste

aha oki dzięki za poprawienie mnie...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie pochwalcie sie w jakich terminach lecicie? Moze da rade jakos na 2 auta poleciec, zawsze razniej:wink:

Opublikowano

W niedzielę wieczorem :)

Opublikowano
Panowie pochwalcie sie w jakich terminach lecicie? Moze da rade jakos na 2 auta poleciec, zawsze razniej:wink:

TEŻ DO CH jeździsz wypoczywać

Opublikowano
W niedzielę wieczorem :)

ooo szybko, myślałem nad początkiem sierpnia :wink: a którędy lecisz ? Możesz powiedzieć jaka najlepsza trasa ? Przez co jechać ?

Opublikowano

Zawsze śmigam trasą Słowacja-Budapeszt-Zagrzeb-Plaża, ale wiadomo że z różnych krańców Polski jesteśmy, Tobie pewnie by lepiej przez Niemcownie jechać :)

Ja niestety ze względów zawodowych w sierpniu nie dam rady, także już zaczynam się powoli pakować :)

Opublikowano

a czy ktos planuje jechać na początku września?

Opublikowano
a czy ktos planuje jechać na początku września?

Ja od 01.09 jestem w Promajna z rodzinką

Opublikowano
a czy ktos planuje jechać na początku września?

Ja od 01.09 jestem w Promajna z rodzinką

też w tym czasie planuje, masz jakieś fajne miejsce czy w ciemno jeździsz?

dla mnie fajne to czysto i blisko do morza mniej niż 50m:wink:

Opublikowano
Ja z fantowskim jestem w CH 31.07-10-08

szkoda ze nie trochę później :kwasny: ja mysle nad okolicami 12.08 :wink:

Jaki jest mniej więcej koszt kwatery 2 osobowej ?

Opublikowano

Ja się wybieram 31 sierpnia lub 1 września i wracam 14-15 więc można by się zgadać zawsze to raźniej jechać;)

Opublikowano
Ja z fantowskim jestem w CH 31.07-10-08

Nasza 11-sto osobowa banda rusza 27/07 do 10/08 :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.