Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie zamawia przez jakieś biuro w hotelu.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisałem własnie jaki jest koszt wczasów w chorwacji 3 osoby all inc 7 dni,A co koledzy z forum polecają ,region Istria -bo najblizej z malopolskiego :banan:

i pytanie skierowane do osob ktore przebywały w regionach : Pula,Porec,Rovinj ,Czy jadąc w ciemno jest problem z noclegami ?

Edytowane przez Marek.pl

Opublikowano

wszędzie w sezonie jest ciężej z noclegami. istria jest słaba, do tego kupa niemców

Opublikowano

Ja jestem obecnie na wyspie RAB miejscowość Palit ludzi na plaży nie dużo temperatura w cieniu to 42*C :oops::beach: woda 24-26 a z noclegami też nie problem mogę zapytać o cene i terminy jak ktoś chce :JC_fan:

Opublikowano

Ja jestem obecnie na wyspie RAB miejscowość Palit ludzi na plaży nie dużo temperatura w cieniu to 42*C :oops::beach: woda 24-26 a z noclegami też nie problem mogę zapytać o cene i terminy jak ktoś chce :JC_fan:

tak z ciekawości ile prom za samochód i od osoby, dawno nie płynąłem

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

przerąbane

jak dla mnie to wręcz za ciepło

Opublikowano

Ja ruszam za miesiąc i 2 dni dokładnie :kox: Kurfa już się doczekać nie mogę :kox:

Opublikowano

przerąbane

jak dla mnie to wręcz za ciepło

Tam to się troszkę inaczej odczuwa niż w Polsce tak, więc spokojnie, chociaż nieźle tam grzeje :heat::naughty:

Opublikowano

heh z d*pą w wodzie nie jest tak gorąco :D

Opublikowano

Ja jestem obecnie na wyspie RAB miejscowość Palit ludzi na plaży nie dużo temperatura w cieniu to 42*C :oops::beach: woda 24-26 a z noclegami też nie problem mogę zapytać o cene i terminy jak ktoś chce :JC_fan:

tak z ciekawości ile prom za samochód i od osoby, dawno nie płynąłem

Prom za auto do 5 m 73,70 kun osoba dorosła 12,78 kun dziecko od 3-12 lat 5,26 kun

Opublikowano

Ja jestem obecnie na wyspie RAB miejscowość Palit ludzi na plaży nie dużo temperatura w cieniu to 42*C :oops::beach: woda 24-26 a z noclegami też nie problem mogę zapytać o cene i terminy jak ktoś chce :JC_fan:

tak z ciekawości ile prom za samochód i od osoby, dawno nie płynąłem

Prom za auto do 5 m 73,70 kun osoba dorosła 12,78 kun dziecko od 3-12 lat 5,26 kun

:hi:

Opublikowano

Panowie planuję wybrać się swoim autem w przyszłym miesiącu do Chorwacji na kilka dni...

Nigdy jeszcze nie byłem... Nic jeszcze nie rezerwowałem..

Poleci ktoś miejsca ?

Brać jakieś dodatkowe ubezpieczenie ??

Może Makarska ?

A może lepiej na Węgry ??

Pozdrawiam,

Opublikowano

na kilka dni Mateusz do Chorwacji na południe szkoda paliwa.

Poszukaj czegoś na północy.

albo przynajmniej tydzień bo inaczej po kilku dniach będziesz wracał płacząc.

Opublikowano

Jakieś propozycje ? Bo z Chorwacją mam pierwszy raz do czynienia :)

Opublikowano

Jakieś propozycje ? Bo z Chorwacją mam pierwszy raz do czynienia :)

jak można coś zaproponować jak nie wiem czego oczekujesz, spokoju i małych prywatnych plaży czy też tłumu ludzi dyskotek na plaży, najlepiej zjedź z autostrady na wysokości Zadaru wcześniej na Senj lub Karlobag nie polecam zjazd z gór serpętyną z wysokości 950m npm do zera daje dobrego kopa jeszcze jak się jedzie całą noc :) i jedź wzdłuż wybrzeża lub na wyspę Pag

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

A jak z cenami na wyspie?? Pytam, bo rozważam na w przyszłym roku wyjazd na Brać.

Przykładowo w Makarskiej ;

Makrela grillowana - 35-60 kun

Lasagne - 45kun

Piwo 6-8 kun bez kaucji - sklep

bagietka - 6kun - sklep

naleśnik z np nutellą 12-15 kun

gałka lodów - 5-8 kun

woda jana 5-6 kun - sklep

Tu link do promów http://www.jadrolinija.hr/hr/schedule/LineSearchResults/Index/2331758/2331797/08072015

Edytowane przez Steav

Opublikowano

W zeszłym roku byłem na Pag-u i ceny były takie same jak okolice Splitu.

Wprawdzie to wyspa z mostem może dlatego.

Ogólnie fajnie ale myślę że jechać na południe to cieplej i krajobraz skalisty.

Na Pagu nawet widziałem pracującą kosiarkę do trawy.

Opublikowano

Ja z zonka wybieram sie tez do Chorwacji 7-20 Wrzesnia. Wstepnie nie mamy jeszcze ugadanaego miejsca. Ale od Makarskiej chyba zaczniemy i kierunek Dubrovnik, a jak starczy kasy to moze wrocimy przez WLochy.

Opublikowano

My, stanley i diman bedziemy 6-18 wrzesnia w promajnie takze spota mozemy zrobic na plazy [emoji6]

Opublikowano

Promajn? Tak sie ta miejscowosc nazywa? Same doborowe Mordy wiec zapowiada sie niezla bibka :decayed::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.