Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

...........każdy ma swój typ - czy bym coś zmieniał mając ori lampy z białym kierunkiem to nie wiem :mysli: może nie - ale skoro już i tak miałem wszystko rozebrane ( w celu wywalenia dekielka ) to postanowiłem troche pójść po bandzie :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________wszyscy mi dokuczają, że "fura seria" to trzeba coś pozmieniać :decayed:

nie rozumiem tego apostrofu przy fura seria .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne lampy :kox: ale z ori przeźroczystym dekielkiem na kierunkach wydaje mi się, że wyglądają lepiej :mysli: dokładka kwestia gustu, musiał bym zobaczyć na żywo. Jako całość fura po prostu miazga!... Powtórzę się jeszcze za innymi fela w grafit! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........każdy ma swój typ - czy bym coś zmieniał mając ori lampy z białym kierunkiem to nie wiem :mysli: może nie - ale skoro już i tak miałem wszystko rozebrane ( w celu wywalenia dekielka ) to postanowiłem troche pójść po bandzie :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________wszyscy mi dokuczają, że "fura seria" to trzeba coś pozmieniać :decayed:

Patrząc na Twoje lampy dochodzę do wniosku, że jednak nie będę malował środka - według mnie ori z białymi kierunkami wyglądają lepiej..

giligili.jpg

W każdym bądź razie w końcu nie seria :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pomalowalbym blende przedniej tablicy w kolor obramowki grilla. Kumpel w a5 pomalowal i wyglada masakrycznie :good: :good: :good:

Mam tak pomalowaną blendę i wygląda dobrze, ale jednak lakier lubi odprysnąć od kamyków, moja będzie lakierowana przy okazji nowego zderzaka.

Podkładka z cupry tak wygląda na seryjnym zderzaku:

Ew1Z9.jpgcmQeS.jpgS54lJ.jpgS5eki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jakbyś miał założone te felgi co ja to byłby mój ideał... moim zdaniem najpiękniejsze B7 avant w klubie! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... powiem Ci - teraz to juz stawiam na rowno z a6 avant s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... powiem Ci - teraz to juz stawiam na rowno z a6 avant s-line :)

A6 to ogórek i z 3.0tdi nie jedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO

A czemu tak uważasz mysli decayed

Widziałeś Mirona na własne oczy ? :decayed: I dalej sądzisz że on zrobił to sam ?? :decayed::polew: EOT !! :wink4:

Przecież piliśmy kilka razy a mówił że dobry z niego rezacz :decayed: :decayed: :decayed::polew:

miron78 po co się tak spieszysz z tymi modami, nie długo nie będziesz miał co wyrezać bo wszystko będziesz miał zrobione :wink4::decayed:

A wszyscy i tak będę mówili że masz serie ;( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje lampy dochodzę do wniosku, że jednak nie będę malował środka - według mnie ori z białymi kierunkami wyglądają lepiej..

Tak jak napisalem wyzej... moim zdaniem ori lampy ladnie poszerzaja optycznie przod, co widac zreszta na Twoich fotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........każdy ma swój typ - czy bym coś zmieniał mając ori lampy z białym kierunkiem to nie wiem :mysli: może nie - ale skoro już i tak miałem wszystko rozebrane ( w celu wywalenia dekielka ) to postanowiłem troche pójść po bandzie :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________wszyscy mi dokuczają, że "fura seria" to trzeba coś pozmieniać :decayed:

Patrząc na Twoje lampy dochodzę do wniosku, że jednak nie będę malował środka - według mnie ori z białymi kierunkami wyglądają lepiej..

giligili.jpg

W każdym bądź razie w końcu nie seria :kox:

naprawdę piękny masz ten przód :good: wzór bym powiedział :wink4:

u mnie jest jak jest - narazie mi się podoba, co nie znaczy że jest to mistrzostwo świata :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________

Miron jakbyś miał założone te felgi co ja to byłby mój ideał... moim zdaniem najpiękniejsze B7 avant w klubie! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bez przesady - osobiście znam kilka ładniejszych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jakbyś miał założone te felgi co ja to byłby mój ideał... moim zdaniem najpiękniejsze B7 avant w klubie! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bez przesady - osobiście znam kilka ładniejszych :wink4:

eee,daj spokój miron :wstydliwy:

...ale dzięki,to miłe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......co za koleś :wallbash: ..........i pomyśleć, że byłem na TAK jak było głosowanie czy ma być klubowiczem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba to pokazać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jr2i82267677fcae83e7132.jpg

z cyklu...Miron leci na marsa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dzisiejszej imprezy w Kamieniu Śląskim ( 1/4mili ) :)

Miron vs. R36:

pe8Ei.jpg

HhNXJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...