Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

soon, niespodzianka :cool1:

jak będzie zimno na spocie to wszyscy pakujemy się do twojej fury!

a wyrezałeś już stoliki w oparciach przednich foteli na alkohol dla pasażerów z tyłu? :decayed: :decayed:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie... jakiej firmy masz baterie do pilota od Webasto? Ja mam GP AAAA i dalej za duże są aby tam wlazły... są wyraźnie mniejsze od AAA, ale i tak nie wchodzą (za długie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza miec pilota :confused4: tylko jego mi brakuje :disgust: sterowanie tylko z poziomu wlacznika w tunelu :)

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

e tam pewnie cos nowego sie jeszcze pojawi :naughty: no rozwiaz ten temat z dzialaniem multi bo to lipa z tym :kwasny: a na niemieckich forach sprawdzales? moze ktos to rozwiazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Grzesiek, ta popielniczka z przełącznikami grzanych foteli, jest zespolona z tunelem czy ma jakiś osobny numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

e tam pewnie cos nowego sie jeszcze pojawi :naughty: no rozwiaz ten temat z dzialaniem multi bo to lipa z tym :kwasny: a na niemieckich forach sprawdzales? moze ktos to rozwiazal

nikt tego nie rozwiazal na zadnym forum :confused4: szukalem wszedzie ... nawet na stronie Afrykanskiej :blink: .... i nie bedzie dzialac tylko przeszczep z rolkami musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Grzesiek, ta popielniczka z przełącznikami grzanych foteli, jest zespolona z tunelem czy ma jakiś osobny numer?

Sam ten plastik można kupić chyba bo u mnie się da wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przeszczep z rolkami musi byc

a co to dla Ciebie :tongue4: 2 dni i rozkminisz to tak samo jak przejsc mario w lewo strone :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis doszedl brakujacy pilot :kox: do webasta fabrycznego :) dzieki Bartek :notworthy::drunk: Pewnie w tym tygodniu dokoncze pelna instalacje wraz ze sterownikiem :dance:

img6059i.jpg

Zakup czterech nowych czujnikow cisnienia opon :decayed: nowka sztuki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu - czujniki z ASO czy gdzieś taniej dorwałeś? Myślę co by sobie przywalić na zimówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagermeister :decayed: jest miodzio , co wieczor podpijam sobie w kubeczku firmowym :oops:

musze jeszcze poszukac bateryjek do pilota webasto :) gdzies widzilem te oznaczenia tych bateryjek specjalnych :mysli:

zaworki specjalne do czujnikow wyczailem w tym sklepie po 7,50 sztuka http://felgeo.pl/product-pol-114-Aluminiowy-Wentyl-Skrecany-TPMS.html

Cena w ASO 78 PLN 1 szt. :kwasny:

Dorwalem czujniki poza ASO Bartku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 4 sztuki za 40 euro jak by co moge kolesia zapytac czy ma jeszcze te do kol nowki oczywiscie ale nie tak ladnie zapakowane jak te :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 4 sztuki za 40 euro jak by co moge kolesia zapytac czy ma jeszcze te do kol nowki oczywiscie ale nie tak ladnie zapakowane jak te :)

cena bardzo dobra :) a czy byly z wentylkami :mysli: spytaj i daj znac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...