Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj weszła podsufitka od eski , ale jabania z nią było :thumbdown:

dwie fotki na szybko po myciu , z tyłu pojazd którym dojeżdżam do pracy :gwizdanie: :

jeszcze tylko przód opuszcze w przyszłym tygodniu i bedzie ok.

pomyciu.jpg

pomyciu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu wyglada jakby chcial sie odlac przez prawa noge....czy to kostka krzywo lezy..........autko :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj fotke środka :kox:

jak skończe , jutro musze pomalować kilka elementów :wink4:

z przodu wyglada jakby chcial sie odlac przez prawa noge....czy to kostka krzywo lezy..........autko :kox: :kox: :kox:

spadek terenu jest na parkingu dlatego tak stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz lansiarski pasek na szybie przednije :sick3:

za mały :thumbdown: , miał być 7-10cm niżej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mialem wcześniej calibre wiec sie nie dziw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojcieć dawaj dokładki w kolor :decayed:

bedzie body S4 , nie opłaca mi sie teraz malować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojcieć dawaj dokładki w kolor :decayed:

bedzie body S4 , nie opłaca mi sie teraz malować :wink4:

a może rs4? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojcieć dawaj dokładki w kolor :decayed:

bedzie body S4 , nie opłaca mi sie teraz malować :wink4:

a może rs4? :naughty:

nieeee , mam juz zdesio nagrany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojcieć dawaj dokładki w kolor :decayed:

bedzie body S4 , nie opłaca mi sie teraz malować :wink4:

a może rs4? :naughty:

nieeee , mam juz zdesio nagrany :wink4:

A ja sobie nagrałem dziś brakujące szkło do moich lampek, później zrobię foty, mały VT i zdecyduję czy malować :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nagrałem dziś brakujące szkło do moich lampek, później zrobię foty, mały VT i zdecyduję czy malować :naughty:

nie masz dwóch ??? potrzebuje ten od strony kierowcy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie

j1pa9.jpg

jest ono porysowane i to dość mocno (ale tylko na tych 2 cm) dlatego szukałem w dobrym stanie - ale jak chcesz to mogę Ci je wysłać :hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________znikły posty... później wrzucę lepsze foto[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________obiecane foty

RPrMS.jpg

n46c9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie

j1pa9.jpg

jest ono porysowane i to dość mocno (ale tylko na tych 2 cm) dlatego szukałem w dobrym stanie - ale jak chcesz to mogę Ci je wysłać :hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________znikły posty... później wrzucę lepsze foto[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________obiecane foty

RPrMS.jpg

n46c9.jpg

kórwa troche mocno , moja jest prawie tak samo jebnięyta , zkoda zachodu ale dzieki i powodzenia w malowaniu bo bedzie ciężko :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lampę od strony kierowcy na handel, sprawna tylko ukręciłem śrubę od regulacji zasięgu świecenia.

Miała być za 100zł ale może być taniej :gwizdanie: i odbiór w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lampę od strony kierowcy na handel, sprawna tylko ukręciłem śrubę od regulacji zasięgu świecenia.

Miała być za 100zł ale może być taniej :gwizdanie: i odbiór w Warszawie.

to daj cynk na Pw co i jak , ustawimy sie i odbiore :wink4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 06:49_________________________________________________Byłem wczoraj shamować parówe przed regenarcją turbo , tak jak myslałem szału nie było , pompuje tylko 0,4bara , na pierwszej próbie tez jakis dołek :thumbdown:

wogóle tak napierdalało dymem z kominów ze bałem sie zeby nie wypluło turbawki kominem , juz od 5000rpm sadziła co chewile takie baki z komina jak dizel :kox: :kox: :kox: :kox:

ogólnie nie jest źle , za tydzień oddaje turbo do regeneracji i po tym zabiegu znowu podjade zobaczyć jak wyjdzie na szczelnym osprzęcie

1 pomiar - 149,5KM 213Nm

pomiar1.jpg

2 pomiar - 152,2KM 214,7Nm

pomiar2.jpg

3 pomiar LPG - 151,0KM 213,8Nm - tylko konik mniej a myślałem ze mam naprawde lipna instalacje , okazuje sie ze daje rade :kox: :kox:

lpga.jpg

mógłby ktoś przeanalizować AFR ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...