Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

fatalnie wyglądają białe uszczelki i czarne słupki :sick3: :sick3: :sick3: zrób coś z tym :sick3: :sick3: :sick3:

no pare rzeczy w podsufitce zostalo do zrobienia , uszczelki tez do prysnięcia , ale w esach tez są beżowe do czarnej podsufitki i wtedy tez wygląda chójowo ???? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu , mało czasu , powiem ci ze mam w garage leżeć kompletny zderzak esowy do założenia a nie mam czasu tego zrobić :thumbdown: to chyba dobitnie świadczy o braku czasu :wink4:

Ogólnie perfora kox :kox:

mi osobiście nie podchodzi ten lewar biegów i mieszek....bbyłby lepciejszy w gładkiej skórze :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

to według ciebie jak mialem zrobić ??? kiera i podłokietnik w perforze a mieszek i galka w gładkiej ??? to by dopiero z dópy wyglądało :polew: :polew: :polew:

ja nie dąże do wyglądu ORI , wręcz przeciwnie , brzydze sie "powtarzalnością" w autach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 stron nabite o tej padaczce , kto by pomyślał :decayed:

CZERWONY KARK do mnie dzwonił i mówił , żeby temat o parufffie wypertolić w kosmos , bo generuje za duże obciążenie na serwerze :naughty: :naughty: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 stron nabite o tej padaczce , kto by pomyślał :decayed:

CZERWONY KARK do mnie dzwonił i mówił , żeby temat o parufffie wypertolić w kosmos , bo generuje za duże obciążenie na serwerze :naughty: :naughty: :decayed:

czerwony bolec zazdrości, że w jego projekcie nikt się nie wypowiada :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 stron nabite o tej padaczce , kto by pomyślał :decayed:

CZERWONY KARK do mnie dzwonił i mówił , żeby temat o parufffie wypertolić w kosmos , bo generuje za duże obciążenie na serwerze :naughty: :naughty: :decayed:

porozmawiam z nim na Zlocie , myśle ze zmieni zdanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wyszło za***iście, pełna profeska :good: Dyskusyjna jest sprawa zastosowanego koloru nici ale na pewno jest oryginalnie.

Zastanawiałem się czy się da obszyc taką gałkę jak moja i mam już odpowiedź :kox: Mieszek zostawię w pełnej skórze a gałkę trzasnę perforowaną (kierę też mam pól na pół), nić czarna.

dsc02246j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalnie wyglądają białe uszczelki i czarne słupki :sick3: :sick3: :sick3: zrób coś z tym :sick3: :sick3: :sick3:

no pare rzeczy w podsufitce zostalo do zrobienia , uszczelki tez do prysnięcia , ale w esach tez są beżowe do czarnej podsufitki i wtedy tez wygląda chójowo ???? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu , mało czasu , powiem ci ze mam w garage leżeć kompletny zderzak esowy do założenia a nie mam czasu tego zrobić :thumbdown: to chyba dobitnie świadczy o braku czasu :wink4:

kurcze nie zwróciłem uwagi, żeby w eSach były jasne uszczelki... :mysli: wpisałem w googlach i są fotki z czarnymi i szarymi... ale dobrze, że masz w planach coś z tym zrobić :good:

a co do chOOOOjowości : to tak! czarna podsufitka i szare uszczelki wyglądają lipnie nawet jak by to było RS4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie perfora kox :kox:

mi osobiście nie podchodzi ten lewar biegów i mieszek....bbyłby lepciejszy w gładkiej skórze :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To taka trochę dyskusja o gustach. Mnie się to ...mnie się tamto..

Ja w audi też miałem perforowaną kierownicę i mieszek... ale wtedy ta perfora nie umywała się do tych materiałów :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalowi chodzilo o Kolkova :cool1:

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 12:52_________________________________________________100 stron nabite o tej padaczce , kto by pomyślał :decayed:

Regulamin mowi ze jak temat osiagnie 100 stron automatycznie jest kasowany.. :wink4::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze, że masz w planach coś z tym zrobić :good:

sa dwa wyjścia:

1. gąbką nasączona w czernidle do materiału i jazda :good:

2. tak jak zrobił Somes czyli czarny mat w szpreju i ....jazda :decayed:

obydwa sposoby są ok tylko ten ciągły brak czasu :thumbdown:

ale wkrótce sie to zmieni :>

Regulamin mowi ze jak temat osiagnie 100 stron automatycznie jest kasowany.. :wink4::naughty::decayed:

to wy tam na górze macie chyba inny regulamin :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania gałka Kolkowa :D

Perfora z gładką :

dsc02234c.jpg

dsc02236x.jpg

ale jest KOX robota :good: :good: :kox: suer dzieło rodzicieka robi :good: :good: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dzwonek? :mysli:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 10:43_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1778974#msg1778974 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a tato, jezdzic nie umiesz? :wallbash:

Współczucia ;(

wyglada na najechanie, mam nadzieje ze jakies hajsy z odszkodowania wyczesze chociaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i parówa zakończyła kariere :thumbdown:

milanwek.jpg

mil2.jpg

pisz jak pasazerowie :mysli: mam nadzieje ze OK :good:

wiem ze nie czas na takie pytania, ale bedziesz ja habrowal na cześci czy sam nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz jak pasazerowie :mysli: mam nadzieje ze OK :good:

wiem ze nie czas na takie pytania, ale bedziesz ja habrowal na cześci czy sam nie wiesz?

Pasażerowie ok , jeszcze nie wiem co zrobie z klamotami , moze przekladka do innej budy , moze zmiana na inne auto.

moskal wspolczuje :thumbdown:

Bierzcie kase i kupuj B6

dzieki ,

nie chce B6 , bedzie B5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...