Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

w automacie

to nie bardzo :thumbdown:

to nie problem :good:

przekładka z parówy ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w automacie

to nie bardzo :thumbdown:

to nie problem :good:

przekładka z parówy ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

samo dobre :good: nawet w warsztacie jest manjułal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w automacie

to nie bardzo :thumbdown:

to nie problem :good:

przekładka z parówy ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wlasnie to samo chcialem zaproponowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek Avant czarny rok 2000 tylko troszkę ceni chciał ostatnio 20,000 pewnie by coś upuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal opyl mi silnik w dobrej kasie :decayed: a nie za takie ogromne sumy :rolleyes: LPG nie chce :kox:

to napisz mi tutaj co chcesz z silnika i kwote jaką proponujesz

Buba powiedz tak szczerze czy 4000-4500pln za silnik komplet z turbo , dolotem , alternatorem , ogólnie kompletny , skrzynia +lpg to dużo ???? silnik po rozrządzie , turbo po regeneracji

i na dodatek Avant czarny rok 2000 tylko troszkę ceni chciał ostatnio 20,000 pewnie by coś upuścił

dawaj foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w robocie jestem jak będe ją widział to pstrykne fotki bo mieszkam gdzie indziej a on jest sąsiadem moich rodziców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, duzo i nie duzo :wink4:

2.7BiT kompletny kupujesz za 4,5-6k

tak , spoko , tylko kupujesz 2.7bit i musisz robic rozrząd itp , nie wiadomo co z nim jest , a u mnie masz pewniaka na 100% :wink4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 12:58_________________________________________________

rozbite sprowadzone ale z dobrym motorem tak jak twoje + plus do tego czesci :gwizdanie:

to dostań taka drugą ese jak Flyer w tych pieniądzach , przeciez u niego mozna bylo wymienić zwrotnice , palisz i jedziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dostań taka drugą ese jak Flyer w tych pieniądzach , przeciez u niego mozna bylo wymienić zwrotnice , palisz i jedziesz :good:

+ sanki silnika, + polos [bo sie przegub rozsypal tez].

Troche cierpliwosci i bys znalazl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie mieszac a wiec :D Ja moja es dalem 8,5K (ale nie nadawala sie do zrobienia a takto prawie wszystko ok ) ... a A4 1,8T w Q kumpel kupil na swapa do swojej coupe za 3 tys tez walneitego w bok euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to duzo, pomijam fakt ze silnik jest, mozna powiedziec, po remoncie

szukasz silnika wiec wchodzisz na allegro i co widzisz

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=pd&string=silnik+aeb&change_view=1

trzeba by jeszcze sprawdzic co wlasciciele rozumieja przez kompletny

lpg to kwestia uznania i jeden bedzie chcial drugi nie wezmie silnika ktory jezdzil na LPG dlatego nie chwal sie tym :wink4:

jak ci sie nie spieszy to wystaw silnik i czekaj, skrzynie osobno i zobaczysz jaki bedzie odzew

a jak nie to cena w rabacie i szybko sie pozbedziesz

jak chcesz na swapa oddac to jeszcze poloski i reszta rzeczy do oddania

wszystko co sprzedajesz uzywanego w dzisiejszych czasach trzeba opierac na wartosci na allegro, jak ktos kupuje to pierwsze co robi to sprawdza ile kosztuje a pozniej sie zastanawia czy warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...