Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

CHolercia tu sie rozowo porobilo... same Andrzeje ryje rozowe :decayed:

az strach cos napisac :whistling:

Szyba a Ty nie rozowy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze sie do tej gejo...kiej ferajny nie dopchalem.. :grin: po zlocie sprobuje..

Cwiara Ty sie tu nie reklamuj juz pol forum skroiles wiec juz nikt Ci nie da zarobic.. :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to roboty :grin:

Teraz sie skonczy spam w tym watku. Drżyjcie Andrzeje :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

To jest nagroda za ten spam.. kierwa :facepalm: taki Cwiara klubowiczem... swiat sie konczy... :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ja Nie Andrzej :decayed:

i Cwiara klubowiczem i Kaju :kox:

ja Grzesiowi zarobic nie dalem (jeszcze) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak coś spierdolisz to nawet się juz tego naprawić nie da wiec zarobić nie ma na czym tylko def i def :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak coś spierdolisz to nawet się juz tego naprawić nie da wiec zarobić nie ma na czym tylko def i def :grin::polew:

Ty nie badz taki madry bo Ci concerta zdalnie na def przerobie :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł licznik

Fis tak wyjepany ze więcej martwych lini niż widocznego dobrego pola :grin:

Wyśle foto sprzedawcy ciekawe co on na to :grin: pewnie ze był dobry, będę chciał zeby oddal pol kasy i go sobie zostawię bo radiowy jest

Pojezdze trochę zrobię parę testów jak nie będzie bladl to zrobię w aceef za 100 gra gitarka

No właśnie szyba ten kabelek z tylu radia tak podejrzewałem ze nie tylko od podświetlenia jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z połączeniem Vag Commander z autem a dokładnie łączy sie z 01 motor ale nie moge odczytać przebiegu a w 07 nie moge sie w ogóle połączyć (pin) .

kabel mam vag can+k auto z 98r wie ktos moze co zrobić żeby było ok ?

potrzebuje wymienic ecu ...

byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisalem. Po co robic emu i wywalac immo. Moge odczytac pic z immo box i z ecu silnika i zrobic adaptacje tak jak powinno byc. Majac pin pozniej mozesz sobie dodawac kluczyki z poziomu vaga.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisalem. Po co robic emu i wywalac immo. Moge odczytac pic z immo box i z ecu silnika i zrobic adaptacje tak jak powinno byc. Majac pin pozniej mozesz sobie dodawac kluczyki z poziomu vaga.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

juz zwęszył kasę... :grin:

no jasne trzeba robić jak fabryka nakazała :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tylna klape ogarnac bo tylko to mi zostalo i nie wiem gdzie to podpiac pin 6 zielona do ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z połączeniem Vag Commander z autem a dokładnie łączy sie z 01 motor ale nie moge odczytać przebiegu a w 07 nie moge sie w ogóle połączyć (pin) .

kabel mam vag can+k auto z 98r wie ktos moze co zrobić żeby było ok ?

potrzebuje wymienic ecu ...

byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ?

Tak jak Ci pisalem. Po co robic emu i wywalac immo. Moge odczytac pic z immo box i z ecu silnika i zrobic adaptacje tak jak powinno byc. Majac pin pozniej mozesz sobie dodawac kluczyki z poziomu vaga.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ciekawe, gdzie wy w ECU z 1998 r. znajdziecie PIN. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ja mam takie pytanie , licznik jaki posiadam to jaeger 1/2 fis z cyfrowym zegarkiem sterowanym z radia . mam chęć wymienić licznik na pełen FIS. czy licznik od Angola podejdzie. czy licznik z A6 C5 podejdzie . Czy po wymianie licznika trzeba dużo roboty aby podłączyć wszystkie czujniki i czy jest sporo rzeźby z tym . oraz w jaki sposób oraz w jaki sposob moge zgrac obecny wsad z licznikow i wgrac do nowego aby auto odpalalo i kluczyki immo pasowały , wiem że było o tym ale trudno już teraz wyłowić ważne wiadomości z 424 stron wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten spam to tylko wyłącznie zasługa andrzejów ryjów :))))))

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

koledzy a ja mam takie pytanie , licznik jaki posiadam to jaeger 1/2 fis z cyfrowym zegarkiem sterowanym z radia . mam chęć wymienić licznik na pełen FIS. czy licznik od Angola podejdzie. czy licznik z A6 C5 podejdzie . Czy po wymianie licznika trzeba dużo roboty aby podłączyć wszystkie czujniki i czy jest sporo rzeźby z tym . oraz w jaki sposób oraz w jaki sposob moge zgrac obecny wsad z licznikow i wgrac do nowego aby auto odpalalo i kluczyki immo pasowały , wiem że było o tym ale trudno już teraz wyłowić ważne wiadomości z 424 stron wątku

U ciebie to tylko wystarczy zgrać piny zakodować do nowego i będzie wszystko śmigać tylko bierz licznik z a4 bo z a6 to nie będzie pokazywał drzwi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawić powiadomienia km/h1 i km/h2 w przedlifcie? Tzn chodzi mi w sumie tylko o km/h2 bo 1 to wiem, trzeba wcisnąć przycisk od ustawiania zegarka ale jak ustawić km/h2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawić powiadomienia km/h1 i km/h2 w przedlifcie? Tzn chodzi mi w sumie tylko o km/h2 bo 1 to wiem, trzeba wcisnąć przycisk od ustawiania zegarka ale jak ustawić km/h2?

W przedlifcie chyba nie da się drugiej prędkości ustawić chyba że się myle

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...