Opublikowano 16 Marca 201115 l No i masa odłączona różnica w odsłuchu jest taka jak bym wcześniej słuchał iPoda na seryjnych słuchawkach a potem podłączył słuchawki douszne Creative Aurvana do porównania jakości z masą i bez masy proponuję odsłuchać te dwa kawałki http://damian268.wrzuta.pl/audio/0GdFqWBxNyc/albano_romina_pover_-_sharazan http://andante.wrzuta.pl/audio/2nqkjMbnZqt/i_santo_california_-_tornero[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________ ... błąd przednich głośników i śmigam bez podpiętego pinu Bose daj kodowanie na xx11xxx i nie będziesz miał żadnych błędów ja nie widzie roznicy tzn nie slysze
Opublikowano 16 Marca 201115 l Bo to nie słychać błędów :decayed: tylko widać vagiem po odpięciu masy wywali ci błąd 02005. Przekodujesz z xxx9xxx na xxx1xxx i błędu nie będzie wywalać.
Opublikowano 16 Marca 201115 l Tylko zauważyłem, że niestety nie działa ściszanie i pod głośnianie rozmowy telefonicznej przez BT ma ktoś jakiś pomysł o co come one. Wcześniej, przed montażem bose działało. mystic, i jak to rozwiazales? u mnie zauwazylem, ze moge rozmowe sciszyc ale tylko do jakiegos poziomu - dosyc wysokiego (nadal jest glosno) albo ustawic jeszcze glosniej. czyli jakas reulacja jest ale tylko w zakresie glosno --> jeszcze glosniej. wczesniej moglem sobie rozmowe telefoniczna sciszyc prawie do zera, teraz sie juz nie da
Opublikowano 16 Marca 201115 l No właśnie i tak samo jest u mnie, nie znam rozwiązania, no poza tym, że można podłączyć masę z powrotem i wówczas będzie Ci działało, ale wtedy audio się pogorszy więc koło się zamyka
Opublikowano 16 Marca 201115 l Bo to nie słychać błędów :decayed: tylko widać vagiem po odpięciu masy wywali ci błąd 02005. Przekodujesz z xxx9xxx na xxx1xxx i błędu nie będzie wywalać. moj vag nie laczy sie z navi czy tam radiem bose wiec to kicham,bledy moga byc byle zeby gralo jak nalezy
Opublikowano 16 Marca 201115 l Czy moze mi ktos powiedziec do ktorego pinu we wtyczce wzmacniacza wpiac czarny kabel z wiazki przewodow sygnalowych ( czarny - 1x0,35mm - pin 000979242 - mini Iso - 1 szt – razem z brązowym (u mnie czarny) przewodem 1x4,00mm od masy zasilania - podłączamy do masy radia). Podlaczylem wszystkie 4 sygnaly i mase i zostaje mi ten jeden czarny kabel i nie mam pojecia gdzie go podlaczyc.
Opublikowano 16 Marca 201115 l u mnie dwa miesiące prawie śmiga na odłączonym pinie bose i nic się nie dzieje tylko wszystko w aucie wpada w drgania przy głośnej muzyce, ktoś wie jak ustawić poziom głosu po przekręceniu kluczyka jak wsiadam radio gra tak głośno że mało co zawału można dostać ma ktoś jakiś sposób ?
Opublikowano 17 Marca 201115 l Przesłuchałem nagrania Mariusza (te same wnioski co u Was). BOSE gra przyjemniej górą i środkiem, z kolei bez pinu masy pięknie odznacza się dół (ale brakuje pozostałego zakresu). Wyjściem z sytuacji jest dobranie się do softu i poprawienie charakterystki dołu albo... zakup nie ori radia gdzie można pobawić się EQ. A które ustawienie Wam przypadło do gustu? Co zostawiacie - przyjemniejszy dźwięk czy pierdalnięcie?
Opublikowano 17 Marca 201115 l ja zostawiam pierdolnięcie :kox: :kox: NIECH ŻYJE ELEKTRO!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
Opublikowano 17 Marca 201115 l czy mozna podlaczyc ekran z przodu do masy radia a z tylu do masy wzmacniacza? Bedzie on wtedy spelnial swoja role?
Opublikowano 17 Marca 201115 l Ja sam nie wiem co zostawic przy podlaczonym pinie 7,soprany mialem ustawione na godzine 11 tj 3 kreska na lewo od poziomu neutralnego a jesli chodzi o bas to na godzine 3 i jakos sobie gralo. Po wypieciu pina 7,sopran mam na godzinie 13 a bas tak samo jak sopran przed wypieciem pina.Na polozeniu srodkowym,basu jest za duzo a do konca skali jest daleko... Trzeba miec nadzieje ze ktos kiedys dostanie sie do softu i bedzie mozna zmienic male co nie co
Opublikowano 17 Marca 201115 l a ja najbardziej lubie jak wszystko jest na godzine 12 ustawione Ustawilem tak basik na wypietym pinie ale po godzinie grania juz mialem dosc -dla mnie za bardzo buczy. Jakbym tak ustawil na wpietym pinie to bas bedzie slabiutki.
Opublikowano 17 Marca 201115 l czy mozna podlaczyc ekran z przodu do masy radia a z tylu do masy wzmacniacza? Bedzie on wtedy spelnial swoja role? ja mam czarna zyle wpieta w kostce wzmacniacza a po stronie RNS-E nie jest wpieta w ogole. nie slysze zadnych zaklocen wiec na razie tak zostawiam
Opublikowano 20 Marca 201115 l jak podpieliscie zasilanie 1x4,00mm i mase 1x4,00mm przy wzmaku to wiadomo ale chodzi mi po stronie radia, czy zasilanie idzie ze wzmaka np. do bezpiecznika i pozniej do radia? bo krosowac kabel 1x4,00mm za radiem z kablem zasilajacym 1x2,50mm to wydaje mi sie troche nie bardzo
Opublikowano 20 Marca 201115 l No więc kolejne BOSE Sound System [stage3] wyrezane* (*bez Bosowskiego głosniczka w desce i bez blend) zamieszcze krotkie foto-story z pola walki. Machnąłem to za jednym podejsciem Pierw troszke trzeba rozebrac: Nastepnie wjechala wiazka: kabelek do kabelka.. (PIN BOSE zrobiony na wsuwce do masy. I tu Was moze zaskocze, ale u mnie z radiem kodowanym na BOSE nie słysze różnicy w dzwięku. Jedyna róznica jest taka, ze bez kodowania do masy jest brak wyswietlania napisu przy starcie) subwoofer + amplifier on-board: ...No i przyszla pora na drzwi.... w tylnych prawych drzwiach 4 z 5 klipsow urwanych Różnice hardware'owe: Zacząłem wczoraj gdzieś około 19, bez napinania, robota zaplanowana, wszystkie potrzebne graty pod ręką i gdy straciłem poczucie czasu patrze na zegarek i co widze ? : Podsumowując, ogolnie jestem zadowolony z upgrade'u, gra czysto, bez zakłóceń, jest moc, są niskie tony - może szału nie robi, ale dla mnie jest w zupełności wystarczająco
Opublikowano 20 Marca 201115 l wg mnie zasilony jest normalnie z głownej skrzynki masz namysli skrzynke przy kierowcy po lewej czy pod maska?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto