Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że u mnie w aucie nie ma na to pinu mam tylko 5 a w lusterku tym angielskim 6 ale cóż przełożyć mogę myślałem że uda mi się bez przekladania wiązki w trójkącie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem cały wątek ale chciałem się ostatecznie upewnić. Mam przedlifta z 95roku i chciałem założyć do niego lusterka duże z 98roku. Jak to jest w końcu da się czy nie bo już się zamotałem w tym wszystkim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciebie pasuja wszystkie które są kształtem obudowy przedliftowej 95-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżordż, do Ciebie wchodzi lusterko z takim wkładem:

20140904_130101.jpg

ja za pierwszym razem nie dopatrzyłem i kupowałem drugie lusterko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się czy do małego el składanego lusterka da się zamontować duże żeby działała ta funkcja?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem Ci na battalionie.... tylko wtedy jak ucho duze ucho bedzie skladane el..... nie podejmuj tematu a6 bo wyglada tak samo jak a4 i latwiej o skladaka ale niestety nie podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polifta szkło pasuje z C5 i D2 podobno, bo nie zakładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład

8D0857535E mirror glass (aspherical-; wide angle) with plate; left; PR-6XC,6XD,; 6XE

czyli takie jak poniżej. Liftowe lusterko kierowcy, asferyczne.

Pasuje do:

AUDI A3/S3/SPORTBACK/QU. [A3] - 2001-2003
AUDI A4/AVANT [A4], AUDI A4/S4/AVANT/QUATTRO [A4Q] - 1999 [8D-X-200 001 >>] - 2001 [ >> 8D-1-200 000]
AUDI A6/AVANT [A6], AUDI A6/S6/AVANT QUATTRO [A6Q] - 1998 - 2005 [ >> 4B-5-050 000]
AUDI A8 [A8], AUDI A8/S8 QUATTRO [A8Q] - 1999 [4D-X-005 001 >>] - 2003
AUDI RS4/AVANT QUATTRO [RS4] - 2000 - 2002

0317825-99-sklo-zp-zrcatka-asfericke-mod

tyle jeśli chodzi o wkłady, można szukać dalej klikając numer oem.


Lusterko samo w sobie nie ma chyba numeru, ale duży, prawy sferyczny wkład ma numer 8D0857536D a płaskie 8D0857536C, klikasz numer i już wiesz jaki model takie miał.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK miałem na myśli poniższe aukcje czy to będzie P&P żeby nie modzić z trójkątem we wkładzie bo jeśli spasuje to nic tylko wymienić na duże (nie sprecyzowałem ale nie miałem na myśli wkładu/szkła tylko całe lustro kompletne)

Audi A4 B5 94-01, Lusterko elektryczne nowe PRAWE (4884496846) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Audi A4 B5 94-99 lusterko elektr czarne prawe NOWE (4884664295) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby angielskie lustro czy to z prawej czy to z lewej dobrze odbijało obraz wystarczy podszlifować bieżnię pod zawiasem i nie będzie problemu, że wychylamy regulację wkładu na maxa a obrazu dalej nie ma.

Mam lewe składane od angola bo mnie sprzedający powiedzmy, że zataił taki szczegół i sobie poradziłem. Jedyne co wskazuje, że coś jest nie tak to to, że rozkłada się ułamki sekundy dłużej niż prawe małe no i rozkłada się milimetr czy dwa dalej niż wcześniej.


Tylko, że te co pokazujesz to chyba oba przedlifty.

Liftowe 175x100 - duże, LHD - kiera po lewej.

8D1858532L exterior mirror mounting with; electric adjusting unit; for exterior mirror; RIGHT LHD; 175X100MM; PR-6XC,6XD,; 6XJ

8D1858532M exterior mirror mounting,; electric fold-in, with; electric adjusting unit; for exterior mirror; RIGHT LHD; 175X100MM; PR-6XE,6XK

http://www.ebay.com/itm/99-00-01-AUDI-A4-DOOR-MIRROR-SILVER-RIGHT-8D1858532L-/161503572720?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item259a5cf2f0

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kupieniem ori wkładów do lusterek EU do II lifta. W zamienniku nie występuje wkład pasażera (w II lifcie są też tak bardziej ścięte).

Mam do kupienia komplet lusterek od angola z wkładami w moim kolorze.

Jak to jest koledzy z tym dużym prawym w a4 na ori wkładzie z angola ? Będzie źle widać ? Wystarczy zmienić lustro na angielskie +mechanizm sterowania przykręcony na 3 srubki?

Na aucie posiadam pakiet chrom(szyby)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zamontować sobie duże lustro z prawej strony to musisz ze starego lustra przekręcić ten czarny trójkąt który mocujesz do drzwi do lusterka angielskiego i nie pamietam czy mechanizm też czy nie ale mechanizm to już chyba nie trzeba było wymieniać aby lusterko pokazywało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmu nie trzeba, wystarczy sam trójkąt przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kupieniem ori wkładów do lusterek EU do II lifta. W zamienniku nie występuje wkład pasażera (w II lifcie są też tak bardziej ścięte).

Mam do kupienia komplet lusterek od angola z wkładami w moim kolorze.

Jak to jest koledzy z tym dużym prawym w a4 na ori wkładzie z angola ? Będzie źle widać ? Wystarczy zmienić lustro na angielskie +mechanizm sterowania przykręcony na 3 srubki?

Na aucie posiadam pakiet chrom(szyby)

Pozdrawiam

a nie wystarczylo przeczytac calego watku? przeciez jest cale info napisane pare razy, nawet pare postow powyzej masz napisane z jakich innych ayt pasuja wklady....

co do chromu to nic to nie robi czy jest czy nie ma, przy chromie tylko troche ciezej kostke wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kupieniem ori wkładów do lusterek EU do II lifta. W zamienniku nie występuje wkład pasażera (w II lifcie są też tak bardziej ścięte).

Mam do kupienia komplet lusterek od angola z wkładami w moim kolorze.

Jak to jest koledzy z tym dużym prawym w a4 na ori wkładzie z angola ? Będzie źle widać ? Wystarczy zmienić lustro na angielskie +mechanizm sterowania przykręcony na 3 srubki?

Na aucie posiadam pakiet chrom(szyby)

Pozdrawiam

Ja korzystałem z tej aukcji : http://allegro.pl/p-wklad-lazur-grzalk-audi-a4-b5-avant-lusterko-985-i5228771151.html

Zamiennik godny polecenia

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epic_zps3lzcqsy1.gif

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...