Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wycięce katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ze tak spytam, jakiego przyrostu mocy/momentu mozna sie spodziewac w AFN po wycieciu kata?

Opublikowano

a ze tak spytam, jakiego przyrostu mocy/momentu mozna sie spodziewac w AFN po wycieciu kata?

zależy jak masz zapchany... a tego nikt nie wie...

Opublikowano

zakladamy ze trzyma serie

Opublikowano

Żadnego .....

Opublikowano

Witam! Właśnie wróciłem z garażu, zmieniłem mojego kata na zamiennik od P. gruchota pokazany na zdjęciu nr1 i powiem Wam że warto było! Było z tym troszkę zabawy bo naprawdę cięzko z dostępem do śrub ale dało się z lekkimi wspomagaczami w płynie :> przejechałem się kawałek i poczułem że autko jakby nabrało życia, zbiera się naprawdę ciekawie co w połączeniu ze świeżo czyszczoną turbinką daje naprawde fajny efekt! Auto nie kopci kto wie jak tylko w garażu w oczy szczypie jak cholera :) Także niezdecydowani nie czekajcie dłużej!

Opublikowano

No ja też bym się pisał na wersję ze wzmocnioną plecionką, dla passka szwagra. Zapytanie wysłane :hi: Wkrótce podzielę się z Wami wrażeniami.

Opublikowano

Siemanko ja właśnie wyciąłem kata bo miałem problem z mocą przy trzech tysiącach niunie mi muliło teraz super inne auto polecam w 2.5 jest bardzo łatwy dostęp, pół godzinki roboty a w 1.9 trochę trudniej i życzą sobie trochę więcej kasy.Pamiętajcie żeby się dogadać z mechanikiem bo w katalizatorze jest cenny metal i to sprzedają.powiedzcie mechanikowi że środek sobie weź mnie a w środek wam wstawi rurę i będzie wyglądało że jest kat w razie czego.i nie trzeba żadnej strumienicy ani tłumika środkowego wystarczy zwykła rura.Super słychać świsty turbiny. POLECAM :good: :good: :hi:

Opublikowano

koledzy możecie polecić czy wybrać http://www.allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html czy może http://www.allegro.pl/item935450879_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html i jak w dalszym ciągu sprawują wam się te zamienniki? czy same łączniki elastyczne (siatka) są wytrzymałe?

Opublikowano

witam :hi:

u mnie w aucie mam takie "zawieszki mocy" w przedziale od 2500-3000,na VAG wyskoczył sporadyczny błąd n75 (który będzie w tym tygodniu wymieniany :wink4:) i teraz pytanie czy zapchany katalizator może też mieć wpływ na te "zawieszki" bo po czytałem trochę i poważnie myślę o wypruciu kata!! :naughty:

dodam że autko ma ponad 260 tys... co wy na to??

Opublikowano

koledzy możecie polecić czy wybrać http://www.allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html czy może http://www.allegro.pl/item935450879_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html i jak w dalszym ciągu sprawują wam się te zamienniki? czy same łączniki elastyczne (siatka) są wytrzymałe?

kilka osob juz kupiło te zamienniki , najlepiej w swojego kata wstaw rure ,

Opublikowano

u mnie i tak jest ta plecionka do wymiany wiec moze bym odrazu kupił taki zestaw..

Opublikowano

witam :hi:

u mnie w aucie mam takie "zawieszki mocy" w przedziale od 2500-3000,na VAG wyskoczył sporadyczny błąd n75 (który będzie w tym tygodniu wymieniany :wink4:) i teraz pytanie czy zapchany katalizator może też mieć wpływ na te "zawieszki" bo po czytałem trochę i poważnie myślę o wypruciu kata!! :naughty:

dodam że autko ma ponad 260 tys... co wy na to??

to chyba nie jest temat o problemach? :cool1:

Opublikowano

po co sie bawic daj kata do wyciecia niech go rozproja od gory wybebesza i wloza spowrotem bedzie wygladalo ze niby jest a bedzie pusty w srodku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A rurke w srodek dawac w puszke? czy nie ma sensu?

Opublikowano

A rurke w srodek dawac w puszke? czy nie ma sensu?

zależy czy zależy Ci na przeglądach :decayed:

Opublikowano

A rurke w srodek dawac w puszke? czy nie ma sensu?

zależy czy zależy Ci na przeglądach :decayed:

No to chyba ma juz male znaczenie, chodzi mi o to czy w puszke po kacie dawac rurke czy zostawic pusta puszke. Ew. jaka tam srednica wchodzi rury. Nie mowie tutaj o samej rurce zamiast calego kata bo to odpada przez diagnostow :tongue4:

Opublikowano

No to chyba ma juz male znaczenie, chodzi mi o to czy w puszke po kacie dawac rurke czy zostawic pusta puszke. Ew. jaka tam srednica wchodzi rury. Nie mowie tutaj o samej rurce zamiast calego kata bo to odpada przez diagnostow :tongue4:

musi być rurka bo będą zawirowania w przepływie spalin :wink4:
Opublikowano

musi być rurka bo będą zawirowania w przepływie spalin :wink4

A srednice ktos moze podac? Moze pamietacie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.