Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chcę kupić zestaw MSów kto na forum sprzedaje? Bo gdzieś wcześniej wyczytałem że mamy sprawdzonego użytkownika :)

Wandej,ja od niego brałem ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 873,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

On już tym nie handluje.

Opublikowano

No ja kupowałem ponad rok temu,może coś się zmieniło.Ewentualnie jeszcze kolega Dzik i Tom77 może mają w ofercie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzik prędzej sklep swój sprzeda niż Master sporty

Opublikowano

Dzik prędzej sklep swój sprzeda niż Master sporty

dobre kolego dobre :grin:

Opublikowano

Taka prawda ? już był bliski tego żeby tym handlować " na potrzeby rynku " ale taki z niego człowiek że jednak gówna ludziom wciskać powiedział że nie będzie

Opublikowano

nie sprzedaje nic taniego, ani kamoki, ani krafta ani master sporta. Nikomu bym tego syfu nie sprzedał jeśli chodzi o zawieszeniówkę, co innego filtr powietrza bądź kabiny. To tam jeszcze ujdzie ale zawieszenie tego typu to tak naprawdę proszenie się o kłopoty.

Niech osoby które chcą takie coś montować montują, ja będę zdrowszy nie wysłuc**jąc póżniej przez telefon że rzekomo fantastyczne wahacze czy hamulce zaczęły się walić... Zero przyjemnośći. Dlatego wolę nie sprzedać albo zaproponować przynajmniej RTSa niż wciskać taniznę.

Trochę osób lata już tutaj na rtsie i raczej problemu nie ma a różnica w cenie nie jest masakryczna.

Opublikowano

:brawo: :brawo: :brawo:

..."a że chco, to niech kupujo" na MS ja temu badziewiu mówię stanowcze NIE. Kilka stron temu (str 69) pisałem co wykończył LMO (z przelotem już łohoho) inne badziewia typu ruville czy MS padły.

Opublikowano

to te RTS w jakiej cenie mniej więcej.....

Opublikowano

Wczesniej pisałem o rts ze jeżdżę ze kupiłem to mi koledzy z forum pocisnęli. A tu Dzik mowi ze ok i to prawda nawet 3 lata gwary dają.

Opublikowano

Marcin a co powiesz o Meyle HD ? Maja na yt piekny filmik jak to przeprojektowują zawieszenie i jakie ono jest dobre... Miał ktoś to łapach ??

Opublikowano

MS to kupa ale juz to pisałem ;)

Opublikowano

Swego czasu w poprzednim aucie po wymianie kompletu wahaczy na MS wystąpił problem z dokładnym ustawieniem zbieżności.

Przed wymiana auto nie ściągało itp ( jak jeszcze wahacze były ok) po wymianie ciągnęło do prawej a mechanik mówił że nie posiada sprzętu żeby to ustawić.

Opublikowano

Mateusz jeśli będziesz chciał wydać kasiurę na meyle hd, od razu dołóż 100-200zł do lemfordera.

Oni mogą przeprojektować, co z tego jak meyle nie jest producentem tylko pakowaczem.

Opublikowano

hmm no i wszystko jasne... czy będę chciał.. raczej będę musiał bo pokusiłem sie o przetestowanie MSów ;) no i moje testowanie konczy sie po 1.5 roku wynik = śmieć.

Marcin jeszcze jedno pytanie Lem ma też dwa warianty jeden do zawieszenia S-line drugi zwykły - widze to w katalogu sachsa.. czy porównywałeś kiedyś oba ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Swego czasu w poprzednim aucie po wymianie kompletu wahaczy na MS wystąpił problem z dokładnym ustawieniem zbieżności.

Przed wymiana auto nie ściągało itp ( jak jeszcze wahacze były ok) po wymianie ciągnęło do prawej a mechanik mówił że nie posiada sprzętu żeby to ustawić.

to nie wina wahacza a sprzętu mechanika u mnie za 8 dych robią zbieżność w 3D

Opublikowano

Bardzo możliwe bo stwierdzili że żeby to ustawić trzeba mieć jakiś dobry sprzęt, coś mi tam tłumaczył [emoji14]

Opublikowano

U mnie miesiac temu minely 3 lata(ok 40000km przejechane) od kiedy mam MSy i poki co cisza chociaz juz nie sa tak sztywne jak na poczatku ale nie stukaja jeszcze :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A w jakich cenach oscyluje sie zawieszenie trw?

Opublikowano

Ja po tylu wymianach wahaczy ani razu zbieznosci nie robilam i jest dobrze .nie sciaga .opon nie tnie .jedzie prosto bez trzymania kiery .to cos nie halo z tymi autami macie .zbieznosc w b5 to mit.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.