Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A czy ktoś z was orientuje się czy jeżeli warsztat wystawia paragon/fakturę : wymiana wahacza to jest większa szansa na późniejsze uwzględnienie reklamacji ??

Opublikowano

A czy ktoś z was orientuje się czy jeżeli warsztat wystawia paragon/fakturę : wymiana wahacza to jest większa szansa na późniejsze uwzględnienie reklamacji ??

Najczęściej sprzedawcy zastrzegają sobie uwzględnienie gwarancji tylko w przypadku montażu w ASO ale są firmy, które uwzględniają też montaż w zwykłym warsztacie, najlepiej przed zakupem zapytać sprzedawcę części.

Opublikowano

Patrzcie jaki wypasiony wahacz renomowanej firmy --> http://allegro.pl/wahacz-dolny-przedni-audi-a4-a6-passat-97-i2083456261.html :decayed:

Bałbym się tego dotknąć, a co dopiero zakładać do swojego samochodu :decayed:

Potwierdzam :)

Opublikowano

a korzystał ktos moze z wachaczy firmy kraft ?

Opublikowano

Ja korzystałem ale tylko z jednego górnego .

Nie polecam . Zdecydowanie MS lepszy.

Opublikowano

ja musze dolny prawy wymienic i przegub wewnetrzny, dzis mechanik zadzownil i mowil ze 360 za wachacz i 800 za przegub to padlem na ryj ide jutro gdzie indziej

Opublikowano

ja musze dolny prawy wymienic i przegub wewnetrzny, dzis mechanik zadzownil i mowil ze 360 za wahacz i 800 za przegub to padlem na ryj ide jutro gdzie indziej

Napisz do użytkownika TOM77 - ma Lemfordera w super cenie i pewnie będzie miał przegub. Sama wymiana wahacza oscyluje w granicach 40-50zł

Opublikowano

mechanik wstydu niema dzieki za namiary ;]

Opublikowano

Koledzy, czy na forum jest ktoś kto ma zestaw wahaczy MS na sprzedaż. Boje się na allegro, bo nie wiem czy będzie to oryginał.

No chyba, że ktoś poleci sprawdzonego sprzedawcę.

Będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano
Koledzy, czy na forum jest ktoś kto ma zestaw wahaczy MS na sprzedaż. Boje się na allegro, bo nie wiem czy będzie to oryginał.

No chyba, że ktoś poleci sprawdzonego sprzedawcę.

Będę wdzięczny za pomoc.

Napisz do forumowego kolegi: TOM77.

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź. Już u kolego TOM77 zamówiłem zestaw. Ma być jutro :)

Opublikowano

Ja miałem MS po 8000 tys do wymiany na gwincie i 17 feli kuoliem lem i 50 tys i na razie cisza

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

a jeszcze jedno nikt mi gwarancji nie uznał mimo ze załatwiłem sobie ze montowane w warsztacie a robiłem sam

Opublikowano

Ja do zestawu MS chce wrzucić drążki i końcówki Moog'a.

Czy to dobra propozycja ?

Opublikowano

a co powiecie koledzy o zawieszeniu firmy SRL??

Opublikowano

Ja mam MS, ok 25000 przejechane (woj lubelskie chyba najgorsze drogi w kraju) i cisza. LMF są ponad 2 razy droższe ale czy wytrzymają 2 razy tyle...

Opublikowano

mi się górny lewy tylny wysypał po 14 tys..... w MS reszta narazie cisza tfu tfu

Opublikowano

Wlasnie wymienilem wahacze na MS... Zaczynam test :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.