Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze by to był "macnąć" przed zakupem co to za wartość przedstawia, gdzieś tu na forum czytałem, że z jakiejś firmy to tuleje wylatywały jeszcze przed zamontowaniem na aucie więc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kozystal ktos z produktow firmy Denckermann? Przesylam linka do aukcji: wahacze VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 C5 śruby HD+gratis (2358226323) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem czy warto.

Pzdr

Pytałem mojego mechanika i mówił, że szajs, ale przyjmują i uznają reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow mi sie udalo kupic do b6 lemfordera chyba tak to sie pisze i jak narazie jestem zadowolony tylko ze nie wiele przejechalem bo ok 10tys kilometrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kozystal ktos z produktow firmy Denckermann? Przesylam linka do aukcji: wahacze VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 C5 śruby HD+gratis (2358226323) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem czy warto.

Pzdr

takie założyłem koledze i po 5 miesiącach i nieco ponad 10tyś.km cztery górne stukały,dolne proste były w stanie opłakanym,po wyjęciu bez mała sworznie nie powypadały,z mojej strony nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie założyłem komplet MS przy przebiegu 213 kkm. Zobaczymy ile da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu zalozylem lewa strone MS a wczoraj prawa, oby wytrzymaly chociaz dwa lata, bo nie duzo jezdze, z 10tysi rocznie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie LMO 30tkm na gwincie i nadal cisza:whistling: (odkukać w nie malowane) a droga do roboty...łojojojjj...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...za 500...dwa dolne wahacze LMO lub za 600 4 gorne wahacze LMO:decayed:

Albo za około 600 zestaw Mastersporta i modlić się, aby się trafiła dobra partia (max 30-50tkm), a nie taka co pochodzi Ci w aucie max 10tkm:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jaką partię MS trafisz, nie pytaj czym to jest spowodowane. Jedni jeżdzą te powiedzmy 50tkm a inni nawet 10tkm nie przejeżdzą:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj tak...z półki cenowej MS góruje:wink: a nie jakieś krafy, febi czy też inne "no name":facepalm: a tym bardziej daj sobie spokój z Made in China:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz namiary na przykładowy sklep który normalnie istnieje i można do niego jechać coś kupić a który sprzedaje też na Allegro ;) Byłem raz u nich (bo to mam tam do nich rzut kamieniem) ale akurat od nich wahaczy nie mam (jeszcze), za to kolega kupował u nich te MS do A6 i mówił że za***iste :wink:

WAHACZE MASTER SPORT AUDI A4 A6 PASSAT B5 +GRATIS (2402482630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Choć z drugiej strony sprzedają tego na tyle dużo że cholera wie na jaką partię się trafi... Ale to już inna sprawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...