Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spetsu, mowisz o tych wahaczach, co sprzedal Ci je koles z allegro w promce?

dokładnie o tych, sam widziałeś jak wyglądały.

znalazłem je na Allegro http://www.allegro.pl/item451589117_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_skoda_vw_b5_b6_wawa.html

nie kupujcie takich kompletów!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich podłącze się do tematu zakupiłem dziś komplecik wahaczy MS od kryhu za 550zł dużo taniej niż na allegro polecam bo kolega wykazał się pełnym profesjonalizmem i przesyłka doszła szybko.Zanim dokonałem tego wyboru zrobiłem duże rozeznanie po hurtowniach sklepach i pytałem wszystkich o ten towar słyszałem tylko jedną odpowiedź są dobre kupuj niema żadnych zwrotów. Więc poszedłem o krok dalej wyczaiłem ludzi którzy kupowali MS na allegro i napisałem do nich zacytuje kilka odpowiedzi : " z wahaczy jestem zadowolony,sprawują się bardzo dobrze i z całą pewnością polecam towar " , " nie będę się rozpisywał; ) polecam w 100% te wahacze;) " , " jeżeli chodzi o wahacze to w moim aucie sprawują się świetnie (jak na nasze drogi)

jest to pasat 2,3 v5 i wcale go nie oszczędzam" tych opinii mam jeszcze z 10 nie będe pisał wszystkich ale ta jest szczególna i dzięki niej nie miałem żadnych wahań co do zakupu " CO MOGĘ POWIEDZIEĆ O TYCH WAHACZACH

WYTRZYMAŁY NIECAŁY ROK Z TYM ŻE BYŁY EKSPLOATOWANE PO BARDZO ZŁYCH DROGACH I PRZEJECHAŁY OKOŁO 60000 KM. TAK WIĘC TRUDNO MI OKREŚLIĆ CZY SĄ DOBREJ JAKOŚCI

CZY ZŁEJ "

Na pewno napisze coś więcej jak pojeżdżę i sprawdzę sam oczywiście nie sugerujcie się tym że zakupicie to i możecie w każdą dziurę wjechać bądź grzać po dołach 100Km/h tego nic nie przetrzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsu, mowisz o tych wahaczach, co sprzedal Ci je koles z allegro w promce?

dokładnie o tych, sam widziałeś jak wyglądały.

znalazłem je na Allegro http://www.allegro.pl/item451589117_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_skoda_vw_b5_b6_wawa.html

nie kupujcie takich kompletów!!!!!!!

moze miales jakiegos pecha

przeciez to ori komplet, ja je kupilem... zobaczymy jak beda sie sprawowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsu, mowisz o tych wahaczach, co sprzedal Ci je koles z allegro w promce?

dokładnie o tych, sam widziałeś jak wyglądały.

znalazłem je na Allegro http://www.allegro.pl/item451589117_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_skoda_vw_b5_b6_wawa.html

nie kupujcie takich kompletów!!!!!!!

moze miales jakiegos pecha

przeciez to ori komplet, ja je kupilem... zobaczymy jak beda sie sprawowac.

jeżdzę na tych wahaczach już jakiś czas, zrobiłem ok 58.000 i nic nie stuka. Nie ma reguły na nasze drogi. Ostatnio znajomy kupił do swego paska ori wahacze LMO w Inter Carsie i padły mu górne po 6.000 km. Nie wiem w jakim stanie miał amorki i gdzie jeżdził. Także powtarzam, na naszych drogach niestety nie ma reguły ile wytrzymają wahacze w naszych autkach i niestety nic na to nie poradzimy.

Tecra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mi się nudziło i przeczytałem cały wątek i dorzucę swoje 3 grosze :)

Nic nie ma takiej jakości jak części na pierwszy montaż, więc pewnie wahacze lema i innych co robią dla firm też (chociaż nie wiem jak jest z rozrządem itp częściami "bardziej ryzykownymi" :)).

Parę przykładów znanych mi roducentów części w Polsce.

Producent 1 - robił kiedyś częsci do kilku marek, podpisał umowę na pierwszy montaż dla firmy i robi wyroby w 2 jakościach, na montaż i dla ASO na serwis. Całą produkcję bierze firma, zakaz sprzedaży.

Producent 2 - to samo tylko dla innej firmy.

Producent 3 - to samo tylko sprzedaje też pod swoja nazwą i robi wyroby w 3 klasach jakości.

Wszystkich 3 znam i wiem to na 100%.

I przykład "życiowy". Nowy japończyk, klocki wytrzymały 90 k km, jako że auto miało 1,5 roku nie było zamienników (ok 15 lat temu) nowy komplet w ASO - jakoś 300-400 stówy, pamiętam że sporo jak na tamte czasy, wytrzymał... 30 k km, no może więcej bo auto zostało sprzedane ale klocki były na wykończeniu.

Tak że ostrożny byłbym ze stwierdzeniem, że kupowanie np w ASO czy z logo daje gwarancję towaru takiej jakości jak z pierwszego montażu. No chyba że Audi ma inną politykę.

Wiadomo że auto na gwarancji ma się psuć jak najmniej, ale później już niekoniecznie :)

Co do wahaczy zawsze zakładam lemki (w każdym aucie jakie miałem) i nigdy mnie nie zawiodły :)

Aaa, przypomniało mi się :) był jakiś czas temu w TV wywiad z producentem tłumików, łazili po hali pokazywali jak produkują i opwiadał, też mówił że produkują w 3 klasach, na montaż, dla ASO i pod własnym logiem.

Tak że nawet jak ktoś dopadnie wahacze z logo audi (zakładając że są ori) to niech się nie łudzi że polata tyle co na tych z pierwszego montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Zakupiłem właśnie komplecik wahaczy master sport.Jutro bede zakładał . Martwią mnie sworznie wahaczy gornych ,bardzo lekko chodzą hmmm.......wydaje mi sie ze niepowinno tak byc .NIe wiem czy jechac i juz reklamowac, czy troche pojezdzić ..co wy na to.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj az beda ewidentny luz na sworzniu, tak jak pisalem na pierwszej stronie tego watku chyba jak pierwszy zalozylem te wahacze, i wlasnie po 34tysiacach odkrylem luz na gornym wachaczu sworzniu ale nie wymienialem wachacza, bo nic nie stukalo, chociasz juz wtedy zakupilem inny wachacz z braku czasu wyrzucilem tylko laczniki z tydzien temu zaczelo cos stukac, zapomnialem ze wczesniej jak sprawdzalem to byl luz na wachaczu, obstawialem ze zaczely stukac koncowki, ale dzisiaj sprawdzilem po przebiegu 44tysiacach i o dziwo cale zawieszenie w super stanie zero luzow oprucz tego wlasnie wachacza, wiec w sobote go wyrzuce i bede dalej cieszyl sie zjazdy.

Wiec moge w 100% polecic te wahacze nie ma sensu przeplacac za lepsze bo te wytrzymuja bardzo dlugo, dla zainteresowanych prosze o przeczytanie pierwszej strony tego tematu a sie wszystkiego dowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

I juz na pokładzie master sporty.Mam nadzieje ze beda sie spisywac bo ładnych pare godzin sie meczyłem z założeniem,i nie było to łatwe(bez kanału )

Polecam kazdemu odswieżenie zawieszenia .samochod jest teraz sztywny ,elegancko sie prowadzi.

Jak cos sie sypnie to odrazu dam znac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

I juz na pokładzie master sporty.Mam nadzieje ze beda sie spisywac bo ładnych pare godzin sie meczyłem z założeniem,i nie było to łatwe(bez kanału )

Polecam kazdemu odswieżenie zawieszenia .samochod jest teraz sztywny ,elegancko sie prowadzi.

Jak cos sie sypnie to odrazu dam znac. Pozdro

cięzko samemu założyć ??? jakies specjale narzedzia trzeba posiadać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jakie masz umiejętności i chęci. Na pewno bardzo potrzebne będzie sporo czasu. Jak masz możliwość skorzystania z kanału to na pewno pójdzie Ci to sporo szybciej i przyjemniej?).Co do narzędzi to nic nadzwyczajnego nie jest potrzebne?.2 Oczkowe 16,2 oczkowe 18, jedna 13, nasadówka 16, młotek, brecha i chyba tyle. Mialem duży problem z wyciągnięciem i wsadzeniem śrub wahaczy dolnych od strony tulei(strasznie jest to wymyślone).Skorzystałem z propozycji z forum i opuścialem sanie na dół,inaczej chyba nie dałoby rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to duze jest tego badziestwa na allegro co powiecie na to [url=http://http://moto.allegro.pl/item459574737_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:42_________________________________________________[url=http://http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html bardzo tanie i dosyc duzo ludzi to kupilo[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:43_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...