Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie to nie wojna :P każdy uważa co innego i sie trzymajmy tego , opinie są podzielone i tak niech zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krótko i na temat, zarejestrowałes się na tym forum tylko po to by zarobić wiec niby co masz napisać. We wszelkich tematach piszesz ze twój produkt jest najlepszy najwspanialszy a to ze dałeś produkt na test to świadczy ze na tym zawiasie stare b5 robi się ultra wypasionym autem za minimalna kase. Prawda jest taka ze wypowiadasz się tu tylko dla kasy.

Daliśmy wahacze na test by użytkownicy mogli wypowiedzieć się na temat ich jakości.

Nigdy nie wpływamy na treść ich wypowiedzi.

Nie baliśmy się konfrontacji gdyż wiemy, że wahacze spełnią oczekiwania klientów.

Nikt nie napisał złego słowa na temat oferowanego przez nas zawieszenia gdyż po prostu jest dobre.

Nie jest to tylko moja opinia ale ponad 30 uzytkownikow tego forum wśród których każdy jeździ na wahaczach SKV i jest zadowolony z jakości towaru oraz tego jak się one sprawują.

Nie odpowiedziałeś mi czy wogóle widziałeś nasz wahacz - ale wiesz że to "dziadostwo".

Skąd u Ciebie tyle hejtu?

spokojnie to nie wojna :P każdy uważa co innego i sie trzymajmy tego , opinie są podzielone i tak niech zostanie

Dokładnie - zawsze powtarzamy, że czas zweryfikuje kto miał rację. ;-)

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak jeździć autostrada na MS , a lemem po dziurach = możliwe że tyle samo wytrzymają . Wszystko zależy od tego jak się dba . Może być Lem i wytrzymac 20k tyś km , znam takie przypadki ludzi mieszkających na wiosce , którzy drogę mają jak dakar i co ? za którymś razem wybiorą ten tańszy zestaw bo wiedzą że i tak ten tańszy wytrzyma ciut mniej niż ten droższy . Wniosek jest taki że jak jeździmy po dobrej drodze to zawieszenie będzie na dłuzej , ale jak przyjdą szutry to chyba lepiej łazem :)

Edytowane przez nut3r93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze wrzucić krafta do bagażnika - też powinien tyle przejechac i się nie rozsypać ;-)

Głownie najbardziej zdumiewa nas fakt, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy w życiu nie widzieli naszego produktu - ale z góry wiedzą, że to "dziadostwo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakość produktu też ma znaczenie tak samo jak użytkowanie jego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to parę razy w życiu przejechałem się na ''tańszych'' odpowiednikach i nie chodzi tu tylko o kwestie samochodu więc stąd moje zaskoczenie... jednak mamy testerów którzy powrzucali zdjęcia no i na bieżąco się wypowiadają... nie można też z góry wszystkiego mieszać z gównem ;) ja mam delikatne luzy na tyle.. prawdopodobnie pierwszy raz bede wymieniał bo na niemieckich drogach auto potrafi jechać 14 lat na oryginałach.. z przodu też napewno jeden komplecik... poczekam do końca września zobaczę w jakim są stanie.. jeżeli połowa okaże się do wymiany to zaryzykuje, poczekam aż wyjdą do B6 no i zamontuje z uwagi na to że nie stać mnie obecnie na wymiany połowy zawieszenia za 900 zł skoro cały komplet miałbym za 500... jednak narazie to tylko przypuszczenia.. zobaczymy, obserwujmy na bieżąco testerów tego produktu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to na co go stać wiadomo że w życiu jest tak że jak się nie ma kasy a jest potrzeba sprawnego auta to się nie zbiera kasy na części tylko się kupuje to na co stać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja to zawsze będę powtarzał: "racja jest jak d*pa, każdy ma swoją"

Ja jeżdzę na LMO, ale ostatnio montowałem RTSy i powiem Wam tak, po 20tkm w A4 B6 zdemontowałem część zawiasu, głównie górę i wahacze są w takim stanie jak je zamontowałem tzn. tak samo sztywno sworznie chodzą. I do swojego jak się kiedyś sypną możliwe, że się skuszę na RTSa :wink:

To jest moja opinia o LMO i przypadkowo innych RTSach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie, TRW to zamiennik, który czasami potrafi być dobry, a czasami (jak u brata) nie wytrzyma 3 tyś km, a takich przypadków z Lemforderem nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30k na master sport i nadal cisza. Od stycznia jeżdżę tylko po mieście. W styczniu przegląd, więc dam znać jak dalej. Jak za zestaw który kosztował mniej niż 500zł jestem zadowolony. Kupowałem go z myślą żeby przejeździć chociaż rok no i się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnievgorne z ms po ok 35-40 tys na aucie wygladaly cacy .ale jak je zdjelem to juz inaczej wygkadalo .sworznie lataly jak stara k.... .a tuleja gumowa byla zerwana i dobita

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie założone MS'y, po 50 tys km końcówki były do wymiany teraz juz jest 70 tys km cała reszta siedzi cicho i sztywnie ;) Jak za wydane 550zł to rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu wymieniałem u kolegi w B5 1.8 kompletny przedni zawias na MaxGear, dzis auto trafiło do mnie i takiego gówna już dawno nie widziałem. Auto przejechało ok 70 tys, górne wahacze nie istnieją i nie dość że rozlazły sie sworznie to guma popękała na śrubach, dolne wydają sie nawet sztywne ale tłuką tak samo jak górne, guma nie popękała ale śruby sie opuściły, na górze zrobiła sie dziura a na dole guma wylała sie na boki.

Jednym słowem szkoda zachodu, zawias kosztował 550zł, za robotę ok 200zł i po 70 tys nadaję sie tylko do całkowitej wymiany. Własnie przez takie dziadostwo audi ma nie chlubne opinie o dziadowskim zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam prawko to polegam tylko na zamiennika od MS i jeszcze się nie zawiodłem. Nawet mój mechanik twierdzi, że nie ma sensu przepłacać i wydawać hajs na droższe części, jak za mniejsze pieniądze mam praktycznie tę samą jakość, a może nawet w niektórych przypadkach lepszą. Info o ich produktach, opis i kontakt na polskiego dystrybutora oryginalnych części MS jest na master-sport.de.

w poprzednią niedzielę 11.09 montowałem cały zestaw MSa i dzisiaj musiałem zareklamować lewego banana bo guma odeszła od tuleji i tuleja oparła się o mocowanie wahacza. Zauważyłem to dzisiaj bo od 3 dni autko zaczeło ściągać w prawo. Zestaw ma przejechane może 250km

Zaczeło się kiepsko i ciekawe czy znowu czekają mnie reklamacje. Jedyny plus to załatwiam sobie wszystko na miejscu a chłopaki ze sklepu nie robia problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...