Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja na swoich lemkach na obnizonym zawieszeniu zrobilem 30 tys, i teraz przy wymianie przednich amorow rozpielem wszystkie i sa w takim samym stanie jak byly montowane, koncowik drozkow rowniez w stanie dobrym, taka mala uwaga to nie byl komplet z alegro za 800 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przy wymianie wahaczy nie ustawia sie zbieznosci, bo niby po co?

Nawet, jeśli nie trzeba to i tak warto sprawdzić. Poza tym wymienia się nie tylko wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weź chłopie się zdecyduj! W sklepie klepia,że SWAG i TRW jest ok nie warto przepłacać za Lemfordera. Na forum chłopaki piszą, że SWAG to lipa. Miałem okazję dzisiaj być świadkiem rozmowy w sklepie, podczas której mechanik zachwalał SWAG'A i mówił,że on tylko to wkłada ludziom do audi. JAkby trzeba było to ja biore pod uwage albo TRW (w starszych modelach audi tj.B3 zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie) albo SWAGA, chyba żebym dostał Lemfordera w porównywanych cenach. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie wahaczy nie ustawia sie zbieznosci, bo niby po co?

Nawet, jeśli nie trzeba to i tak warto sprawdzić. Poza tym wymienia się nie tylko wahacze.

a ze warto sprawdzic to sie zgodze raz na jakis czas na pewno nie zaszkodzi, ale wg mnei nei ma najmniejszego sensu przy wymianie wahaczy czy amortyzatorow ustawiac zbieznosci bo tam nei ma zadnej regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby się jeszcze ktoś pochwalił jakimś fajnym przebiegiem na tych wahaczach :wink4:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. ja też mogę napisać że jakaś chińszczyzna jest ok, ale jeśli już ktoś pisze że są dobre to niech poda np ile km na nich przejechał. liczą sie cyfry, jakieś przykłady a nie sucha wypowiedź że są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , przed zmianą na ori wahacze , miałem założone firmy Delphi , wytrzymały 35.000km :cool1: - tragedia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie po 48 tyś po lewej stronie słychać jakieś pukanie ale tylko jak wjade w próg zwalniający albo albo jakąś dziure ale pukanie dochodzi jakby z wahacza byłem w sobote na szarpakach i gostek powiedział że jest dobrze :mysli: ale dam sobie ręke uciąć że to napewno któryś z wahaczy. ale ogólnie jestem zadowolony bo zrobiłem prawie 50 tyś a zapłaciłem koło 580 zł za MS od kolegi z klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do wymiany 2 wahacze górne lewe + 2 końcówki drążka + prawy wahacz dolny prosty

z moich wyliczeń koszt MS wyniesie 310 zł a firmy Dachstein 260 zł

w granicach 500 zł kupi sie cały komplet ale jakąś chińszczyzne

doradźcie co wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tacy to nie żart, że na lemkach śmigną cały świat :polew:

jeden śmiga jak wariat i lubi zaliczać dziury a drugi jak emeryt i nie bedzie wpadał w dołki

temat rzeka

ja załozyłem ori Lemf. na gwintowanym zawieszeniu

jak wytrzymaja na polskich drogach 30kkm to bede zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do wymiany 2 wahacze górne lewe + 2 końcówki drążka + prawy wahacz dolny prosty

z moich wyliczeń koszt MS wyniesie 310 zł a firmy Dachstein 260 zł

w granicach 500 zł kupi sie cały komplet ale jakąś chińszczyzne

doradźcie co wybrać ?

Przeczytaj sobie kilka stron wcześniej.. Co kilka stron pada takie pytanie jak twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do wymiany 2 wahacze górne lewe + 2 końcówki drążka + prawy wahacz dolny prosty

z moich wyliczeń koszt MS wyniesie 310 zł a firmy Dachstein 260 zł

w granicach 500 zł kupi sie cały komplet ale jakąś chińszczyzne

doradźcie co wybrać ?

Przeczytaj sobie kilka stron wcześniej.. Co kilka stron pada takie pytanie jak twoje.

dzięki stary za super porade

bo nie wiedziałem ze moge czytac

ale pokaż mi coś na temat Dachsteina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również założyłem wahacze Master Sport wiadomo jakość wykonania odbiega od wahaczy Lemfordera ale cena prawie trzy razy mniejsza, coś za coś.

Obecnie przejechałem na nich około 10 tyś km głównie po drogach słabej jakości i puki co wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...