Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja wam powiem tak .Na zawieszeniu MS zrobiłem już 25 tyś opony 225/45/17 wczoraj byłem na przeglądzie wszystko ok zero luzów no i ja też nic nie słyszę żadnych stuków itp. polecam tą firmę MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 tyś i rozpierdo...lewy dolny i górne tylne u siostry w ropociągu założyłem jej nowe firmy FAST za 550zł komplet i na razie zrobiła około 7 tyś i spoks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj został założony w mojej A4 komplet wahaczy Lemfordera. Stare wahacze były tak wybite, że strach pomyśleć, że tyle na nich jeździłem. W aucie zrobiło się cichutko, że hoho. Oby jak najdłużeuj służyły. Przebieg w momencie założenia 209 675km, mam nadzieję, że na naszysh drogach parę dyszek na nich zrobię :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze niedohamowywać na nierównosciach typu tory itd. Na dziurach ew. przyspieszyć zeby odciazyc przód. Takie traktowanie przedniego zawieszenia naprawde duzo daje. .................... a z ciekawości ile dałeś za kpl. Lema na przód? W kplecie miałes równiez łaczniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie były zarówno łączniki stabilizatora, końcówki drążków kierowniczych i komplet śrub. Cenę wysyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fireman tom, napisz mi proszę na PW też cena tego Lema, chciałbym ją skonfrontowac z moją ceną bo chyba mam bardzo korzystnie ale sprawdzic nie zaszkodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na MS-ach przejeżdziłem niecałe 2 lata (jakieś 35tyś.km)po dość nierównych drogach.Po roku padły 2 górne prawe wahacze.Jak zaczęły pukać dolne wymieniłem komplet na Delphi.Zobaczymy ile te prześmigają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostanio wymieniłem wszystkie wahacze + łączniki. Producent to......... Lemforder :afro: kozak nie ? :grin:

Kolego jeśli można zapytać, taki komplecik to ile polskich złotych??????? :mysli:

Z racji tego że zaczynam rozszerzac działalnośc o handel częściami to na początek mam chciałbym wszystkim zaproponowac komplet Lemfordera w bardzo dobrych pieniążkach, jak i każdą inną częśc samochodową :).

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na PW. Dla A4 klubu bardzo duże rabaty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie maiłem się odezwać w sprawie kompletu wahaczy malo znanej firmy ABS ,a wiec zrobilem na nich az 3200 km i gorny lewy wachacz orz drążek kierowniczy z prawej do wymiany.... :rant: kupa gowna nie polecam...odezwe sie jescze bo jest na gwarancji tylko ciekawe czy uznają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem FORTUNA LINE,gość w sklepie powiedział że dobrze mu schodzą i reklamacji prawie w ogóle.Zobaczymy na razie przejechałem tylko 4500km. Cena za banan i prosty 250zl w innym sklepie 340zl.

W tej cenie to Lemfordera już można dostać więc chyba nie był to dobry wybór :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...