Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

A moje protektory MARKGUM MHK4 195/65R15 spisują się wręcz rewelacyjnie i mogę je polecić z czystym sumieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W rozmiarze 15'' to każda dobra :decayed:

A opone można kupić w każdym sklepie rowerowym. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze 15'' to każda dobra :decayed:

Nie gadaj głupot bo ktoś jeszcze uwierzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam Michelin Alpin A4 świetna opona na śnieg od wczoraj je testuje i jestem pod bardzo dużym wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugi sezon Conti TS830 sprawdzają się super. Drogę do domu mam pod dość stromą górkę i różnie na niej jest.. ale zawsze wyjeżdżam - sąsiad mieszka w połowie góreczki i ma Dębicę frigo 2 ( nowe) i nie daje rady wyjechać... wiadomo że na lód nie wiele pomoże ale na śnieg jest naprawdę super. następne jakie kupię to pewnie Michelin Aplin 4 lub jakieś nowsze jeśli się pojawią - oczywiście rozmiar: 195-65-R15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem na conti TS 830,miały ok 5.5mm i oponki dawały radę. Kupiłem nowe Goodyery 7+ ale śniegu już nie ma. Jedynie moge powiedzieć ,że na mokrym asfalcie bardzo dobrze się trzymają.czekam na śnieg :D

Następne będą Michelin Alpin 4

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugi sezon Conti TS830 sprawdzają się super. Drogę do domu mam pod dość stromą górkę i różnie na niej jest.. ale zawsze wyjeżdżam - sąsiad mieszka w połowie góreczki i ma Dębicę frigo 2 ( nowe) i nie daje rady wyjechać... wiadomo że na lód nie wiele pomoże ale na śnieg jest naprawdę super. następne jakie kupię to pewnie Michelin Aplin 4 lub jakieś nowsze jeśli się pojawią - oczywiście rozmiar: 195-65-R15.

zastanawiam sie nad tymi oponkami ... ale 205 juz mnie przeraza ze za male bedzie?? a ty chcesz wstawic 195 ?? to bedzie przy masie naszej a4 dobrze sie prowadzilo ? tzn trzymalo ? gumiarz mi mowil ze 225 bedzie ok ale zeby mniejsze nie zakladac teraz mam 235 /45/17 jak bym przeszedl na 205/55/16 to myslicie ze bylo by ok dodam ze lubie ostra jazde i czesto bawie sie na sniegu ...bo quattro .. jest swietne pod tym wzgledem z driftem ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 3 lat jeżdzę na goodyear ultra grip 7 i jestem bardzo zadowolony, swego czsu jak czytałem testy to one wypadały najlepiej. a rozmiar 195/65/15 i płaciłem tanio wyjątkowo bo po 200 za szt z montażem nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 3 lat jeżdzę na goodyear ultra grip 7 i jestem bardzo zadowolony, swego czsu jak czytałem testy to one wypadały najlepiej. a rozmiar 195/65/15 i płaciłem tanio wyjątkowo bo po 200 za szt z montażem nowe

to cos bardzo malo ale kupowales nowe za tyle ?? 800 zl wszystkie .. nie lezaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeździ ktoś może na uniroyalach ms 66 plus, to są zimówki. Ja zakupiłem miesiąc temu i mam mieszane uczucia. Niby miekka guma a na oblodzonej nawierzchni jadę na nich jak na sankach. na sniegu i błocie posniegowym ok. na asfalcie tez ok. Jak ktos ma te oponki to proszę o parę słówek jak się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...