Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika i pasażerki z czarnego B7 (sedan) NMR 66*K widzianego wczoraj w Wawie na Al. Jerozolimskich ok. godz. 13 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciemne B5 kombi w dieslu z ramkami klubowymi i numerami LB dzisiaj na Sienkiewicza w Siedlcach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czerwonego avancika A4 z klubowymi rameczkami na LC*****.Witaliśmy się ok.15:40 na ul.Grochowskiej w W-wie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wpychającego sie na Grocie B5 NEL 7V02 .... nie wpuściłbym bym gdyby nie klubowa lepka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czerwonego avancika A4 z klubowymi rameczkami na LC*****.Witaliśmy się ok.15:40 na ul.Grochowskiej w W-wie. :hi:

:hi: Pozdrawiam kierownika i pasażerkę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Łodzi na parkingu pod Tulipanem przy Piłsudskiego około 8:30 B5 niebieskie z naklejką na tylnej klapie, :hi: przyznać się kto to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed godz. 10 w Głogowie (niedaleko TESCO) widziana B8 z wydawało mi się klubowymi ramkami nr PO ...... ktoś od nas?!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny avancik A4 z klubowymi rameczkami widziany dzisiaj po 24:00,zaparkowany na ul.Zapiecek przy Rynku Starego Miasta w W-wie.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 15.30 granatowy avant B6 ramki klubowe nr rej. WZ26....widziany w stolicy.. Leciał z Bemowa w kierunku Wisłostrady.

Chcieliśmy pogonić,ale Iveco nie dawało chwilami rady :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 13 na wylotówce z Warszawy w strone Częstochowy kolo maximusa granatowy avant B6 z naklejką na klapie...

numery zaczynające sie na WE..... bodajże...

kto to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta b5 po lifcie. Rejestracja KLI, klubowa naklejka na klapie bagażnika.

Auto widziane pod dendrytem na sggw. Nie pierwszy raz zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta b5 po lifcie. Rejestracja KLI, klubowa naklejka na klapie bagażnika.

Auto widziane pod dendrytem na sggw. Nie pierwszy raz zresztą.

powitać kolege i jak będziesz na kompusie daj znać zapiwkujemy co :hi: :hi: :hi::naughty::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam, pozdrawiam! tym czarnym rsem zajelismy z kolegą tzrecie miejsce w klasie open :) mam zdjęcia ale nie umiem ich umieszczać na forum . audi górą :)

Cantona poproś Boberka to Ci wrzuci na forum jeszcze raz gratki za 3-cie miejsce ....wyobrażam sobie jak zagrałeś na gulu kolesiom z subaru i innych szykowanych aut na cynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś widziałem w Katowicach , koło Famuru , A4 B5 sedan granat chyba z naklejką klubową z rej. SMI ...XX , któż to ? bo na spotach chyba nie widziałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...