Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sobote 19.12. po godzinie 20, ciemna B5 w avancie z wlepa klubowa nr WI150*J na Powązkowskiej w Wawie, kto to był, przyznać mi się szybko :wink4:

He, he, to ja. Szybko nie było, ale to ja, się przyznaję :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.

a na klapie 1,6, a zbierała się jak 2,7 biT? :wink4:

Nie, to był 100% diesel :D 1.9

Opublikowano

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.

Kali ma bi i logo 1,6 na klapie - granatowa eSa B5

Opublikowano

Dzisiaj ok 7.30-40 przecinałem skrzyżowanie Al. Jerozolimskimi (chyba z Regulską) na światłach jako pierwsza stała granatowa B5 Avant z ramkami.. Kali może..

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

W sobote 19.12. po godzinie 20, ciemna B5 w avancie z wlepa klubowa nr WI150*J na Powązkowskiej w Wawie, kto to był, przyznać mi się szybko :wink4:

He, he, to ja. Szybko nie było, ale to ja, się przyznaję :)

Pozdro kolego :):hi:

Opublikowano

A któż to dziś mnie zaczepił na światłach w Pruszkowie przy Zniczu ? Pozdrawiam kolegę w białym firmowym dostawczaku, który na co dzień jeździ Audi :hi:

Opublikowano

To ja cię zaczepiałem ładna audi i kolor taki jak mój ,a ta twoja laska to jakaś nieśmiała mocno nie chciała otworzyć szybki. Jeżdże dużo po Wa-wie ale żadko trafiam na kolegów z klubu pozdro :hi:

Opublikowano

dziś avancik w Jarocinie godzina 11:35 skręcał w lewo a ja śmigałem prosto zagadałem na CB ale chyba antena tylko dla ozdoby :naughty: :naughty: pozdrawiam :hi: :hi:

Opublikowano

Szpecowa A4 namierzona dziś u Karpińskiego :cool1:

Opublikowano

Szpecowa A4 namierzona dziś u Karpińskiego :cool1:

Ta.. pakuje się nowa skrzynia i trochę innych gratów :good:

Opublikowano

Dziś na trasie toruńskiej ok godz 12 widziana była srebrna audi a4 avant o numerach WZ3223A pomykała w stronę Marek na tylnej klapie wlepa klubowa. Pozdrowienia dla kolegi ja leciałem autem służbowym :hi:

Opublikowano

Wczoraj widziałem białe B5 sedan z ramkami klubowymi ale nie mogę sobie przypomnieć czy to było Brzesko czy Bochnia. W każdym bądz razie gdzieś tam.

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy ciemnego Avanta B5 o numerach EL417EM , widzianego dziś w Łodzi na ulicy Milionowej (stał w koreczku przy Piotrkowskiej) około godz.16:15.Miał rameczki klubowe,trąbnołem ale był zajęty rozmową przez telefon. :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z granatowego sedana widzianego dziś ok 13 w Grodzisku Mazowieckim o numerach WPR HL64 na tylnej klapie naklejka klubowa . Jechałem białym Citroenem za tobą mrugnołeś mi awaryjnymi po włączeniu kierunku i nie skręceniu :hi:

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi w grafitowym b6 avant, w klubowych ramkach rejestracja południowo praska, dziś o 17 jechaliśmy razem po Powstańców Śląskich, obyło się niestety bez pozdrowień na drodze, bo raz że niewiele w tą pogodę widać, a dwa że jechałem saabem (niebieskie 9-3 cabrio)

Opublikowano

Dzisiaj koło blue city śmignęło koło mnie A4 B6 avant na WY z ramkami klubowymi w stronę centrum.Ja jechałem czarnym golfem 3 kombi z wlepą vwgolf.pl .pozdrawiam

Opublikowano

Szarak B6 na WPR`ach w sedanie zaparkowany dziś na Domaniewskiej. Ramki klubowe.. chyba poźkowa ex-fura.

Opublikowano

Szarak B6 na WPR`ach w sedanie zaparkowany dziś na Domaniewskiej. Ramki klubowe.. chyba poźkowa ex-fura.

siwek jest w Radomiu :wink4:

Opublikowano

Flayer widziany na schodach w IKEI :>

Opublikowano

a 4 b5 avant, szare z tablica NIEBO

widziany pod realem w Olsztynie

pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.