Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy bliźniaka (albo raczej klona) mojej B5 :hi:

(zaparkowany w okolicach Multikina na Ursynowie)

Granatowa B5, blachy WN, lampy tylne po 1 lifcie, naklejka klubowa w lewym dolnym "rogu" klapy

Gdybym zaparkował obok to pomyłka na bank :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj na Alternatywy czarny Avant B5 WZ z jablkiem na klapie... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika :a4fan: B6 chyba nie przyglądałem się dokładnie, jedyne co to zauważyłem to klubowe ramki :gwizdanie:, widzianego dzisiaj na parkingu przy Tesco na ul.Połczyńskiej, miedzy 20 a 20:30 :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika :a4fan: (nawet nie zdążyłem się przyjrzeć co za model), który mi mrugał na Sulęcińskiej w Gorzowie około 18.

Opublikowano

:hi:

Pozdrownia dla kierownika niebieskiej a4 b6 sedanika na rej WWL który pomykał sobie w sobotę rano w kierunku Gdańska.

Opublikowano

:hi:

Pozdrownia dla kierownika niebieskiej a4 b6 sedanika na rej WWL który pomykał sobie w sobotę rano w kierunku Gdańska.

Również pozdrawiam

Opublikowano

czerwona B5 z naklejka na klapie widziana dzis kolo 11 na Zana w Lu. numerow niezdazylem zapamietac :decayed: pozdrawiam wlasciciela

Opublikowano

Ja pozdrawiam wszystkich napotkanych na drodze pomykających nad polskie morze -Stegna, Jantar,Gdansk 20 i 21 lipca.Tyle Was było że ręka odpada :> ja zaś znaków szczególnych nie posiadam . :hi:

Opublikowano

Dzisiaj widziane czarne lub granatowe B6 WOT****** na Nowogrodzkiej. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

szare/mysie B5 w sedanie zaraz za Jankami w stronę Katowic ok godz19 odbiło w prawo rejestracja WGN albo WGM nie pamiętam dokładnie ale ramki z tyłu były, titnąłem :kox: ale kolega już wchodził w zakręt - POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

Czarne B5 w sedanie na blaszkach TOS naklejka klubowa i rameczki :) widziany około 19:25 na wylocie z Grodziska Maz w stronę W-wy :wink4: byłem na parkingu pod Carrefurem pozdrawiam :good:

Opublikowano

Dzisiaj w Puławach czarny avant z wlepką. Ulica Lubelska.

Przyblokował mnie, skręcał w lewo. Ja wracałem z wakacji. Jechałem Lexusem.

Pozdrawiam Kolegę. :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Puławach czarny avant z wlepką. Ulica Lubelska.

Przyblokował mnie, skręcał w lewo. Ja wracałem z wakacji. Jechałem Lexusem.

Pozdrawiam Kolegę. :hi:

Pewnie Piterex
Opublikowano

Czarne B5 w sedanie na blaszkach TOS naklejka klubowa i rameczki :) widziany około 19:25 na wylocie z Grodziska Maz w stronę W-wy :wink4: byłem na parkingu pod Carrefurem pozdrawiam :good:

to chyba nasz Dariusz G czyli Tosik :wink4:

Opublikowano

Czarne B5 w sedanie na blaszkach TOS naklejka klubowa i rameczki :) widziany około 19:25 na wylocie z Grodziska Maz w stronę W-wy :wink4: byłem na parkingu pod Carrefurem pozdrawiam :good:

to chyba nasz Dariusz G czyli Tosik :wink4:

by sie zgadzało , ale co on robił w Grodzisku ?? :mysli:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę :hi: Zblokowałem - tzn. jakoś nie ładnie...?

Opublikowano

Wszystko OK. Fajnie kogoś spotkać z forum na drodze.

Opublikowano

Czarne B5 w sedanie na blaszkach TOS naklejka klubowa i rameczki :) widziany około 19:25 na wylocie z Grodziska Maz w stronę W-wy :wink4: byłem na parkingu pod Carrefurem pozdrawiam :good:

to chyba nasz Dariusz G czyli Tosik :wink4:

by sie zgadzało , ale co on robił w Grodzisku ?? :mysli:

a jak myślisz :gwizdanie: :hahaha:

Opublikowano

Dzisiaj na wylocie z Pruszkowa w stronę Grodziska widziane A4 B5 avant na WGM GV** kolor chabrowy z ciemnymi szybami i CB.pozdro :good:

Opublikowano

Dziś na skrzyżowaniu Domaniewskiej z Modzelewskiego ok. godziny 18-tej srebrny avant B6 na numerach bodajże WKZ. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.