Spotkania na drodze

Traviz

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

ajax :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Hahah predkosc informacji w internecie jest szybsza niz predkosc swiatla ;P

Most Szczytnicki w strone miasta jest moim dosc ulubionym kawalkiem, jak jestem na pasie sam to przeginam tam troszke. Tym razem, pojechalem szybciej niz zwykle, a za zakretem okazalo sie, ze jedzie sobie kawalek dalej bardzo wolno samochod. Zmusilo mnie to do dohamowania w momencie kiedy tyl lecial bokiem po szynach. Kontrowac zbyt mocno nie chcialem, poniewaz z naprzeciwka jechalo sporo samochodow i balem sie, ze polece na przeciwlegly pas.

Bilans koncowy, uderzylem prawym blotnikiem w barierke - straty :

- lampa

- blotnik

- felga o kraweznik

- maska

- tylna felga obtarla kraweznik

- zderzak

- pas przedni przy lampie nadpeknal i tez bede musial wymienic ;/

FMIC, chlodnice i caly osprzet zyje, dojechalem na parking sam

Pech? Nie.... ja mam w zyciu farta. Tutaj bilans umiejetnosci prowadzenia do mojej wlasnej glupoty wypadl dosc niekorzystnie.... nie pierwszy raz, jednak wlasnie tym razem nie mialem tyle szczescia co zawsze :P

Fura niedlugo bedzie zrobiona i bede dalej sie uczyl... mam w planie regularne wizyty na torze, bo 4++ koni na zakretach lubi odjechac ;P

P.S. To nie jest eSka! :evil:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ajax :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Hahah predkosc informacji w internecie jest szybsza niz predkosc swiatla ;P

Bilans koncowy, uderzylem prawym blotnikiem w barierke - straty :

- lampa

- blotnik

- felga o kraweznik

- maska

- tylna felga obtarla kraweznik

- zderzak

- pas przedni przy lampie nadpeknal i tez bede musial wymienic ;/

FMIC, chlodnice i caly osprzet zyje, dojechalem na parking sam

P.S. To nie jest eSka! :evil:

a Twoje zdrowie jak się ma ?

Pozdrowienia dla Kolkova i jego drugiej połówki, których wpuszczałem z bocznej dziś po 10 w Wyszkowie :) do zobaczenia następnym razem :):cool1: :>

dzięki za wpuszczenie :wink4: do zobaczyska :hi:

Pozdrowienia koledze ze srebrnego Avanta B5, nr rej. WWY, z którym uciąłem sobie krótką rozmowę dziś na Laskowej. Z pośpiechu, nie przedstawiliśmy się sobie, ale niedaleko patrząc tj. na dane autora posta wyżej - pasuje mi do Kolkov'a :wink4:

Do następnego!

Do następnego!

hyhyhy pozdrawiam :decayed:

pozdrowienia dla kolegi z bordowej b5 widziany w Giżycku wczoraj koło 8, rej. SR722.. z klubowymi ramkami :hi:

Srebrny sedan B6, pewnie 1.8T, bo dwie rury z tyłu po bokach, blachy DW..., ramki klubowe - widziany dzisiaj po 19 w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie :decayed: :decayed: :decayed:

Pozdrowienia :wink4:

Kogo to dzisiaj wyczaiłem ok. 18.00 na ul. Aksamitna? Wawa, miedzy Mineralną a Szyszkową. Zaparkowane przy ulicy, srebrne B5 sedan, naklejka klubowa na klapie, nawet chyba 2 :mysli: Ale nie jestem pewny, brak ramek klubowych, tabl. rej. WW 92xxxx. Autko chyba obniżone, lampy poliftowe przód. Pozdr :hi:

Dziś parę min przed 8 rano w Lublinie widziana ciemna poliftowa b5 na glebie. Ja sobie skręcałem na światłach w Drogę Męczenników Majdanka a b5 poleciała z przeciwka Krańcową. Ramki klubowe ale tablic nie pamiętam. Pozdrawiam kierownika :hi:

Dzisiaj przed 6 rano mijałem się z B5 avant srebrne z tyłu naklejka DOPE na WWY między Piastowem a Broniszami na ostrym zakręcie.pozdro

takem czuł, że to Ty byłeś :gwizdanie: Pozdro

:hi:

Albo mi się wydawało albo jakąś klubową a4 b6 w sedanie widziałem pod Intercarsem w Czosnowie we środę. :)

Specu mnie złapał na DK8 dzisiaj koło 11:30 , pozdro :hi:

Kogo spotkałem przed rondem w Radomiu od strony Zwolenia, dziś ~19 ?

Ciemny (czarny) avant b6, z ksenonami, klubowe ramki, rejestracja BS.

Kogo mijałem dwa razy w Złotych Piaskach? B5 sedan FZI.... lampy ledowe z tyłu :mysli: