Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co to za grosik:decayed:

Często go widuję w centrum W-wy,zwłaszcza w nocy.Już go kiedyś pozdrawiałem na forum,ale kolega się nie ujawnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu widziane A6 C6 Avant na ramkach A4-klub i wlepa z tyłu na klapie w Ząbkach pod Warszawą na blachach BAU... czyje to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu widziane A6 C6 Avant na ramkach A4-klub i wlepa z tyłu na klapie w Ząbkach pod Warszawą na blachach BAU... czyje to ?

Filip1001 :decayed:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Kogo upolowałem we Władysławowie na ul. Ks. Merkleina :naughty::decayed: Ps.Mieszkamy ulice od siebie

20120810145.jpg

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 13, skrzyżowanie Żwirki i 17-go Stycznia, granatowy sedan WU XXXXX. Stałeś/-aś kilka pasów ode mnie, więc nie było jak się przywitać.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 13.30 na wyjeździe z Warszawy do Łomianek przy stacji benzynowej stał brązowy sedan B5 WI albo WJ z ramkami klubowymi. Pozdro dla Kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu widziane A6 C6 Avant na ramkach A4-klub i wlepa z tyłu na klapie w Ząbkach pod Warszawą na blachach BAU... czyje to ?

Filip1001 :decayed:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Kogo upolowałem we Władysławowie na ul. Ks. Merkleina :naughty::decayed: Ps.Mieszkamy ulice od siebie

http://img140.imageshack.us/img140/5760/20120810145.jpg

Pozdro :hi:

Ja również wczoraj upolowałem tą A4kę, stała we Władku przy jednym pensjonacie (Villa coś tam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z soboty na niedzielę przy OSP w Lewiczynie zaparkowana B5 z klubowymi ramkami(stary model:decayed:) na WZY****.Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, Wawa Bitwy Warszawskiej godz. ok. 9.30 srebrny B6 Avant z ciemnymi szybami z rej. WRA 09..9 :decayed: z klubowymi ramkami

pozdrowienia dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 18 w Olsztynku przy Świerczewskiego zaparkowany granatowy avant b5 NOL... z ramkami i pomalowanym na pomarańczowo logiem na grillu. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Helu czarna B6 WOT... na głównym deptaku i chwile potem zaparkowana srebrna GPU w podwórku obok deptaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Krzysiek namierzyłeś mnie:wink: ale ja Cię też dzisiaj widziałem i tą B7 na rejestracji WOT pozdrowionka:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko gościnnie, bo stacjonuję we Władku jeszcze parę dnie ;) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj,czarno matowe b7 GDA...ramki klubowe.Leciało boczną drogą przy obwodnicy.

Często widzę niebieskiego sedana z rejestracją GKA... i w bydgoszczy A6 z naszymi ramkami klubowymi i rej CB.

Dwa tygodnie temu na niemieckiej dwójce dwa avanty b6 i b7 na małopolskich numerach,to te które zapamiętałem,bo jest tego więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (18.08) około godziny 13:00 - czarny Avant B6 , blachy NE ..... ; parking pod Manufakturą - pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mnie wzrok nie mylil to parę minut temu widziana jakas b6 kombi z klubowymi ramkami na blachach PZ XXXXX w Mielnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote 11 sierpnia jechałem do Szklarskiej Poręby(trasa Nowy Tomyśl-Babimost-Zielona Góra-Kożuchów-Szprotawa-Bolesławiec-Lwówek Śląski-Jelenia Góra-Szklarska Poręba)

machałem wszystkim kierowcą B5-ek

dzisiaj wracając tzn. 19 sierpnia (trasa Jelenia Góra-Legnica-Polkowice-Nowa Sól-Wolsztyn-Nowy Tomyśl również machając widziałem setki B5-ek :naughty:pozdrawiam wszystkich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.08 hotel panorama na wylocie z Oca GSL xxxxx. fajna furka:wink:. Kierownika nie dojrzałem teściowa nagliła bo sale na weselicho oglądać się zachciało :grin::grin:.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...