Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komu dzisiaj migałem awaryjkami w okolicach Janek kierunek Katowice, ciemny (granatowy/niebieski) sedan B5, tablice rej. WPU... Skręcił potem do maximusa. Pozdrowienia ze złotego CC :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto wczoraj stał za bramkami na pasie awaryjnym na A2 przed pruszkowem w strone warszawy? Czarne B6 avant i dwa kominy. Zauważyłem tylko ramki klubowe. Chyba coś ok 20 było

Opublikowano

Kto wczoraj leciał w wólce Rokickiej w strone Lubartowa ? :> Srebrny avant LLB bodajże ;)

Opublikowano

wczoraj po poludniu w okunince kolo wlodawy na parkingu ciemne B7 avant tablice RNI... ramka z tylu kto to?

Opublikowano

Kto dzis, mniej więcej o 17:30 przejeżdzał przez Kołbiel czarnym sedanem b6, klubowe rameczki WOT TU***??? :wink:

Opublikowano

Dzisiaj mijałem w Nowym Targu czarną B6 avant , Hormon to twoja żona nią jechała ??

Opublikowano

Wczoraj na grójeckiej ok 19 srebrny avant B6 SZO.....

Opublikowano

dzisiaj dosłownie przez chwilą widziana w Jarosławiu pod moim domem pewnie oglądać moje auto :D audzica a4 b6 w sedanie nr rej RZE PC58 , kolego wymień blaszkę w silniku do bagażnika bo miałeś problem z otwieraniem :D pozdro :decayed:

Opublikowano

Dziś nad Zagłęboczem widziałem A4 b6avant w Quatroo Bodajże na WSI albo WCI nie pamiętam bo byłem po paru głębszych :D Pozdrawiam kierowce :)

Opublikowano

pozdrawiam z lomzy granatowe b5 o rej BLM17065 z klubowa naklejka. widziani w ostrym balecie nad narwia.. ps to ja was nagrywalam ;))))))

Opublikowano

wczoraj koło godz. 13 srebrny sedan B6 GWE przed rondem w Pucku:decayed: rameczki były:thumbup1: ja śmigałem w tej kolejce na wawe więc kolega mógł niezauważyć:wink:

Opublikowano

O tak o:5edaduge.jpg

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzis przed Wolbromiem czarne kombi dal glos:) i smignol potem awaryjnymi pozdrowil :)Pozdrawiam:)

Opublikowano

wczoraj ok 18:30 na trasie kielce-tarnów nr73 za buskiem w miejscowości szczaworyż wyprzedziło mnie czarne b6 sedan minimum 18' z lotką a'la m3 na tylej klapie numery WRA ... z ramkami klubowymi :wink: skręcałem w lewo i za późno zobaczyłem ramki.

oraz ciemne b6 avant na numerach TBU z klubowymi ramkami ... na busku koło os. Puławskiego ok 17:15

Pozdro dla kierowników :wink:

Opublikowano

Dziś ok.16-stej ciemne a4b5 avant,ramki klubowe na WPZ XXXX wpadło do Mławy od strony Przasnysza na E7 i dalej na Gdańsk.Pozdro dla kolegi.

Opublikowano

Dziś po 9:00 ul.Dolna vis a vis stacji Bliska widziany ciemny sedan B5 na CCH.... z klubowymi ramkami. Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Widziana przed chwilą na ulicy Kiepury w Lublinie,

Pozdrawiam!

566151_522299214490533_2012137737_n.jpg

Opublikowano

bapesy3u.jpg

02 sierpnia - CH Lwoswska Zamość

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

dziś ok. 17-tej od Pomnika Lotnika w stronę lotniska Żwirkami w wawie widziany srebrny sedan b5 WW 18..T z ramkami klubowymi - pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

Pozdro dla szarej b6 sline w sedanje na blachach sb mijanej na wlocie do tychow, odmachalem ale dosyc pozno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.