Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne na gwincie poliftowe a4b8 na tablicach DW 69~ (Swietna liczba) widziana dzisiaj ok. godziny 13 na autostradzie a4, swietnie Twój projekt wygląda! Mam nadzieje że to któryś z naszych :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj pod kościołem koło parku pszczyńskiego grafitowy avant na nr sps 1v8* z klubowymi ramkami pozdrawiam

Opublikowano

w Grodzisku w sobote to czarny sedan,z daleka rzucał się w oczy.na płaskich mercedesach chyba

Edytowane przez Artuditu

Opublikowano

Tez widzialem tego sedana czarnego. Byl bodajze na monoblockach wypolerowanych z A8 i na WGM

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To Sqizzy, tylko on miał kiedyś Seginy :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

A kogo ja dziś widziałem na wlocie na a2 w Grodzisku? :D taka pogoda była że nie wiem czyje to b5 :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A kogo ja dziś widziałem na wlocie na a2 w Grodzisku? :D taka pogoda była że nie wiem czyje to b5 :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

A to ja byłem :) pozdrawiam pozdrawiam :) ładna b6 :) czy dobrze widziałem czy to była eSka? :)
Opublikowano

Z esy lusterka tylko ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj na S17 w stronę Lublina stacja BP (Markuszów) czyja to?

f086e738d5fc5.jpg

Opublikowano

Dziś ok 15:00 ul.Głębocka,widziana czarna B6 na WF***** z klubową ramką z tyłu.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z esy lusterka tylko ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ale ładnie się prezentuje :)
Opublikowano

Dzisiaj około 17:30 srebrne A4 B6 ? widziane w osiedlu na ul.Leszno 22. Pozdro dla kierownika :hi:

Edytowane przez Czaro_22

Opublikowano

S7 na Kraków szary sedan B6 tablice LU, pozdrawiam kierownika :naughty::hi:

Opublikowano

Dziś pod CH M1 na Targówku ustrzeliłem dwóch kolegów u obu ramki klubowe :wink:

20151115_192311.jpg
20151115_192349.jpg
Czyje chabety ? :decayed::grin::grin::grin:
Opublikowano

Pozdro dla czarnego A4 B6 spotkanego o 5:40 w Bocianie, przed Kolbiela. Lecial w strone Lublina :) Blachy WOT TU** . Klubowe ramki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzis na a2 w kierunku ursynowa o 9 czarny b6 avant na WD z ramkami. Pozdro z vw lt35

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzis na a2 w kierunku ursynowa o 9 czarny b6 avant na WD z ramkami. Pozdro z vw lt35

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Jak na S2 to zakładam ze to mnie widziałeś, gdzie dokładnie - przed czy za Krakowska? Mrugałeś chociaż może? Bo akurat wczoraj to się uczepiłem jakiejś vectry która z dobra prędkością przelotową ten kawałek robiła... Pozdr

Opublikowano

jcwpl o ktorej teraz jezdzisz bo ostatnio Cie nie widuje? ;) chociaż teraz najczesciej latam przez nowolazurową wiec pewnie się mijamy;)

i pozdrawiam kierowniczke niebieskiej B7 avant na WW....XA z klubowymi ramkami widzianą z poł godziny temu na połczyńskiej

Opublikowano

pozdrowienia dla kierowników srebrne b6 avant s-line tablice WE ok 9.00 na s8 i w legionowie czarna lub granatowa s4 b6 avant tablice WZ,obydwaj ramki klubowe

Opublikowano

jcwpl o ktorej teraz jezdzisz bo ostatnio Cie nie widuje? ;) chociaż teraz najczesciej latam przez nowolazurową wiec pewnie się mijamy;)

i pozdrawiam kierowniczke niebieskiej B7 avant na WW....XA z klubowymi ramkami widzianą z poł godziny temu na połczyńskiej

Jak zawsze - staram się wjeżdżać na trasę o 8, zależy też jak mi się w szkole zejdzie rano ze starszą córą :huh:

Dziś np. utknąłem chwilę na Lazurowej, bo miałem jakiś dziwny pomysł :kwasny: żeby wjechać z Górczewskiej, ale jak zobaczyłem że od Człuchowskiej wszystko stoi to się zawinąłem na Połczyńską, pewnie 8:10-15 byłem na Morach.

Jutro plan taki sam ;) Muszę ~8.30 jeszcze kumpla po drodze z Raszyna zgarnąć od Karola bo zostawia swoje B8 na robotę... Pozdro!

Edytowane przez jcwpl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.